Въпрос за държава на адсенс?

donesko

New Member
Здравейте, наскоро си свързах youtube профила с адсенс и при подаването на молбата за държава избрах България. След това на няколко места четох ,че до България не може да се плаща или нещо такова. Другото нещо което ме притеснява е дали държавата на youtube трябва да съвпада с посочената държава на адсенс ?
 
От: Въпрос за държава на адсенс?

Ще получа ли отговор от някой от форума?
 
От: Въпрос за държава на адсенс?

Извинете милорд, че никой не ви отговорил на неразбираемия въпрос в рамките на 12 часа, каквато е политиката на форума. Парите ще ви бъдат възстановени моментално.

Ще получа ли отговор от някой от форума?
С този тон надали.

След това на няколко места четох ,че до България не може да се плаща или нещо такова.
Защо не попиташ там, където си ги чел тия глупости?
 
От: Въпрос за държава на адсенс?

ХАХХ, отговори на втория въпрос но на първия (главния) не му обърна внимание. Защо ли така се питам ?:)
 
От: Въпрос за държава на адсенс?

Малко пояснения върху ''неразбираемия въпрос''.Така, ето снимка:сад.png (Аз съм избрал България). Посочената държава в youtube трябва ли да е същата като в адсенс ?
 
От: Въпрос за държава на адсенс?

Torbalan Trolski да го духаш боклук тъп!
 
От: Въпрос за държава на адсенс?

Най-умрелия форум ЕВЪР! Благодаря за помоща.
 
От: Въпрос за държава на адсенс?

Torbalan Trolski да го духаш боклук тъп!
И на теб приятен ден, а темата е за кофата.
 
От: Въпрос за държава на адсенс?

То и ти си за кофата ама аре да не унижаваме кошовете с такива боклуци ка'т теб!
 
От: Въпрос за държава на адсенс?

Дебааа.... Дадох му положителен реп на тоя бастун по погрешка:cry: Ръгнете му няколко червени, че не мога да го гледам така....
 
От: Въпрос за държава на адсенс?

Здравейте, наскоро си свързах youtube профила с адсенс и при подаването на молбата за държава избрах България. След това на няколко места четох ,че до България не може да се плаща или нещо такова. Другото нещо което ме притеснява е дали държавата на youtube трябва да съвпада с посочената държава на адсенс ?

Ти къде ги чете тези глупости? Ако се беше позачел някъде в нета щеше да знаеш. че youtube е част от Гугъл, съответно от адсенс ще ти преведат парите където си обозначил. И ако напишеш за държава Германия, как ще си вземеш парите тогава?
 
От: Въпрос за държава на адсенс?

Ти къде ги чете тези глупости? Ако се беше позачел някъде в нета щеше да знаеш. че youtube е част от Гугъл, съответно от адсенс ще ти преведат парите където си обозначил. И ако напишеш за държава Германия, как ще си вземеш парите тогава?

Преди да си свържа youtuba с адсенс, трябваше да си избера държавата в youtube аз естествено избрах БГ,но при свързването на адсенс с youtube ми изписа ,че тази държава не се поддържа и аз избрах Великобритания и нещата станаха,подадох си молбата за участие в адсенс но този път с държава България,и тук въпросът ми е трябва ли държавата избрана от youtube да съвпада с държавата избрана в адсенс ?
 

Горе