Въпрос за закопуванего на сайт за сваляне на музика след приемането на АКТА и СОПА.

stelt88

Member
Здравейте на всички.
Чудя се дали да си купя един сайт за музика,но след приемането на АКТА и СОПА се замислих дали няма да е грешка.Ами ако след като купя сайта и го спрат или ако не спрат дадения сайт ще делнат другите на които се съхранява музиката.
Ако някой е по на ясно с нещата моля да сподели и да посъветва,както мен така и други.
Благодаря.
 
Re: Въпрос за закопуванего на сайт за сваляне на музика след приемането на АКТА и СОП

Съветвам те да прочетеш това ми писание http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=21438&p=257335#post257335
Не е мерило, но това е моят опит. Може да ти помогне. В никакъв случай, не съветвам някой с идея в главата да се захваща с подобни неща. С или без Акта/Сопа и т.н. такива сайтове пари не изкарват, освен ако не си от най-големите. А ако успееш да се вкараш в тази графа, ще трябва да береш и много ядове.
 
От: Въпрос за закопуванего на сайт за сваляне на музика след приемането на АКТА и СОП

Благодаря много.
Определено написаното от теб ми отвори очите за някои неща и за това мисля да продължа да се занимавам със сайта в подписа ми.
 

Горе