Въпрос за събмитването в директории!

От: Въпрос за събмитването в директории!

В 99% от случаите, чуждите директории не приемат сайтове, които не са на английски, така че за 3-4 случайно одобрени линка не си струва да се занимаваш.
 
От: Въпрос за събмитването в директории!

въобще не ги слушай, има ефект, тъй като доста хора търсят с думи на латиница, всеки линк е ценен, а й ако избереш правилна категория шанса да те одобрят е голям ...
 
От: Въпрос за събмитването в директории!

netsurfer, админите на повечето директории обаче следят внимателно за правилата, които са си написали в submission guidelines, а всички те искат сайтовете да са на английски, иначе reject-ват без да им мигне окото, независимо от категорията. Тук таме има някой, на който не му пука толкова и там одобряват.
 
От: Въпрос за събмитването в директории!

Congratulations!

xxxx has been accepted into the Directory Free Website Submission Directory, Improve Website Rank & Traffic .

Congratulations!

Ekskurzii has been accepted into the Directory URLBacklink.com.

Congratulations!

Ekskurzii has been accepted into the Directory Noobpreneur Business Directory.

Congratulations!

ekskurzia has been accepted into the Directory Directory Explorer - Top Ranked Free Directories - Free Website Submission Directory, Improve Website Rank & Traffic.

Congratulations!

Ekskurzii has been accepted into the Directory Free Website Submission Directory, Improve Website Rank & Traffic .


Congratulations!

Ekskurzii has been accepted into the Directory Free Website Submission Directory, Improve Website Rank & Traffic.


Congratulations!

Ekskurzii has been accepted into the Directory Increase Traffic, Submit your webpage to Website Traffic Directory - Free Submission to Deep Link Directory.


Congratulations!

Ekskurzii has been accepted into the Directory Powered by: PHP Link Directory Free Website Link Directory.


Congratulations!

Ekskurzii has been accepted into the Directory Google PR5 Directory - Submit your website for increase rankings in the Search Engines - PR5Directory.com.

Да продължавам ли??
 
От: Въпрос за събмитването в директории!

Изглежда ми, като безсмислено упражнение.
 
От: Въпрос за събмитването в директории!

netsurfer, да не си събмитвал един мой сайт по погрешка ;)
 
От: Въпрос за събмитването в директории!

Много противоречиви мнения по темата. Тогава нека задам така въпроса. Има ли ефект ако все пак ми събмитнат сайта в чужди директории?
 
От: Въпрос за събмитването в директории!

Ако имаш предвид сайта ти да бъде приет в директорията - да, има.
 
От: Въпрос за събмитването в директории!

Ако си нямаш друга работа събмитвай български сайтове в чужди директории. С много късмет може и да имаш посещения от тях.
 
От: Въпрос за събмитването в директории!

вместо да си чудиш къде да си събмитнеш сайта , по добре би било мисля да го нахраниш с добро,интересно и Уникално съдържание, Пък после като те надуши Г. Или Б. пак ще говорим
 
От: Въпрос за събмитването в директории!

Това със съдържанието вече го направих. Г вече ме индексираха но все още се появявам на 14-15 страница по ключови думи и PR ми е 0. А доколкото за чуждите директории- първо благодаря за съветите, и второ ще пробвам в 20-тина директории да видя колко от тях ще ме добавят.
Още веднъж - Благодаря!
 
От: Въпрос за събмитването в директории!

Ако си нямаш друга работа събмитвай български сайтове в чужди директории. С много късмет може и да имаш посещения от тях.
кой говори за посещения?
 
От: От: От: Въпрос за събмитването в директории!

Темата не е формулирана за link building стратегия, за да ми задаваш този въпрос.

И аз така като го чета, особено като казва че има pr0 май баш за link building става въпрос.
 
От: Въпрос за събмитването в директории!

Директории се използват основно за линк билдинг, трафик от тях изключително рядко може да дойде ... щом до сега от дмоз не съм видял посетител, какво остава за други директории??
 

Горе