Въпрос за туристическа агенция, предложете някоя, която е сериозна

testkiwi

Well-Known Member
Хора, някой може ли да подскаже коя туристическа агенция да ползвам? Защото не съм пътувал така организирано някъде, но сега няма начин сам да си организирам нещата. Като напиша в гугъл екскурзия до някъде си и излизат сто агенцийки и всякакви такива. Кои са големите, на които може да се довери човек? Знам ли, нали и ония уж много сериозните алматур или как бяха фалираха и се изложиха миналата година :-o

Някой пътувал ли е с някаква голяма, за да има множество все пак дестинации, която да посъветва, все пак не ми се ще да изгърмя с парите :D

Благодаря предварително.
 
От: Въпрос за туристическа агенция, предложете някоя, която е сериозна

Аз лично съм пътувал с тези - bohemia.bg . Доволен съм.
 
От: Въпрос за туристическа агенция, предложете някоя, която е сериозна

http://posoka.com/

Работят с почти всички туроператори.
 
От: От: Въпрос за туристическа агенция, предложете някоя, която е сериозна

http://posoka.com/

Работят с почти всички туроператори.

Не ми ги хвали, точно преди 2 часа се разправях с тях. Имат пакети за по 1 седмица с включен полет за 450 евро. Искам да ми кажат цена за 2 поредни седмици колко ще стане и ми връщат 1022 евро. Те вместо да намалят и изкарат едните билети те вдигат цената
 
От: От: Въпрос за туристическа агенция, предложете някоя, която е сериозна

Не ми ги хвали, точно преди 2 часа се разправях с тях. Имат пакети за по 1 седмица с включен полет за 450 евро. Искам да ми кажат цена за 2 поредни седмици колко ще стане и ми връщат 1022 евро. Те вместо да намалят и изкарат едните билети те вдигат цената

Кофти "оферта" наистина. Аз съм ги ползвал само за самолетни билети и съм доволен като цяло.
 
От: Въпрос за туристическа агенция, предложете някоя, която е сериозна

elittours, bohemia, astralholidays

от първите съм с особено добри впечатления
 
От: Въпрос за туристическа агенция, предложете някоя, която е сериозна

Аз съм ползвал posoka.com и съм доволен - всичко беше точно и на добра цена.
 

Горе