Въпрос за ETARGET

onegeorgiev

Member
Здравейте, получих пари от ETARGET като издател, но се чудя дали трябва да подавам някаква данъчна декларация или изобщо да се занимавам с НАП по какъвто и да е начин.

Моля, да отговарят само хора, които ползват или са ползвали ETARGET, а не такива, които просто да си дават мнението като граждани... :)
 
От: Въпрос за ETARGET

Здравейте, аз съм на ETARGET, но все още не съм достигнал минимума... Но наскоро взех малко пари от ЯТОТО и получих сертификат от тях, с който се задължавам през следващата година да внеса 10% данък в НАП, от възнаграждението, което съм взел. Това е!
Поздрави!
 
От: Въпрос за ETARGET

Здравейте, аз съм на ETARGET, но все още не съм достигнал минимума... Но наскоро взех малко пари от ЯТОТО и получих сертификат от тях, с който се задължавам през следващата година да внеса 10% данък в НАП, от възнаграждението, което съм взел. Това е!
Поздрави!

Да, но аз от ETARGET вече получих плащане, още януари месец, и нищо не са ми казали за данъчна декларация и т.н. Физическо лице съм...
 
От: Въпрос за ETARGET

До колкото съм запознат, декларация се подава през 2015г. за доходите на предходната година, т.е. за 2014г. ;). Мисля, че крайният срок беше до 30.04. 2015г. За повече Инфо най-добре си питай в НАП, но мисля, че и те ще ти кажат същото... Поздрави: :)
 
От: Въпрос за ETARGET

До колкото съм запознат, декларация се подава през 2015г. за доходите на предходната година, т.е. за 2014г. ;). Мисля, че крайният срок беше до 30.04. 2015г. За повече Инфо най-добре си питай в НАП, но мисля, че и те ще ти кажат същото... Поздрави: :)

Да, това го знам. Но въпросът е: Трябва ли изобщо да се занимавам с НАП? ETARGET нищо не са ми казали и съобщили, нито са ми пратили декларации за разпечатване и попълване?
 
От: Въпрос за ETARGET

Как да ти кажа... Това е въпрос на личен избор. Един голям % от хората не биха се занимавали въобще с НАП... ще ти кажат, че има хора, които дължат милиони данъци, и въобще не им пука от това, но други пък ще те посъветват да бъдеш съвестен гражданин ;). Така, че изборът си е изцяло твой... Мисля, че помогнах с каквото можах. Компетентността ми стига до тук ;)! Хубав ден и Успех!
 
От: Въпрос за ETARGET

Може и да ги декларираш може и не, аз преди като съм ги ползвал моите си ги декларираш въпреки, че нищо не ти дават от там. Защо се занимавате въобще това е супер смешна рекламна мрежа?
 

Горе