Въпрос към Forex разбирачите.

dudura

New Member
Ако има хора с опит да споделят, къде е по-добре да си открия сметка в trader.bg или deltastock.bg, ако има и други кажете. А другият въпрос ми е след като спечеля нещо има ли някакъв срок след който мога да тегля или когато поискам се теглят парите?
 
без да те обиждам но като гледам преди да си откриеш акаунт където и били не е лошо да отделиш 2-3 седмици на четене защото форекс материята е адски специфична и така най-много да си затриеш парите
 
От: Въпрос към Forex разбирачите.

Аз съм оделил доста време в игране на демо сметки и поне там не съм губил винаги сам бил на печалба и затова реших да пробвам с реална сметка. Да се надяваме че ще както при демото.
 
Re: От: Въпрос към Forex разбирачите.

Аз съм оделил доста време в игране на демо сметки и поне там не съм губил винаги сам бил на печалба и затова реших да пробвам с реална сметка. Да се надяваме че ще както при демото.
дано си наясно че за да има смисъл да "играеш" с истински пари ти трябва инвестиция от минимнум 500 лева
 
От: Въпрос към Forex разбирачите.

Мился че по-добре е да си откриеш сметка при ДелтаСток (ако си се спрял само на тези двата). Лично аз имам във Варчев Финанс и СТС Финанс и засега най доволен съм от СТС. Най добре потърси в интернет, срещал съм доста места на които се обсъжда тази тема! Успех!!!
 
От: Въпрос към Forex разбирачите.

доста е рисковано според мен никаде не си откривай сметка а играй на сигурно.
Направи си сайт и печели от реклами :)
 
Re: От: Въпрос към Forex разбирачите.

доста е рисковано според мен никаде не си откривай сметка а играй на сигурно.
Направи си сайт и печели от реклами :)
момчето кво пита ти кво отговаряш:mad:
 
От: Въпрос към Forex разбирачите.

Това със саита сам го направил преди много време и затова искам да реинвестирам печалбата от него.

едит: Понеже съм от скоро регистриран искам да поздравя създателите на форума, наистина е събрал предприемачи. :d
 
От: Въпрос към Forex разбирачите.

Чакаме включване от другият админ - арсенал. Той е по-адванс в тази насока. Доколкото съм запознат парите можеш да си теглиш от при посредника с който търгуваш. :) Но изчакай по компетентно мнение от мойто, както и това на GGG.
 
От: Въпрос към Forex разбирачите.

За суми до 10000 евро бг брокерите са добре. СТС са ок, ползват метатрейдър, доста удобна за чертане платформа, делата също не са зле, по-тежка им е платформата, но имат логически поръчки, доста спомага гридовете. И при двата брокера можеш да си теглиш и внасяш на каса. При по-големи суми, се насочи към Интерактив брокерс - лондон или саьобанк, ако ти допадне платформата им, Все пак интерактив са по-добре.
Понеже съм сигурен, че ще си загубиш парите, поне първата 1 година ти препоръчвам да играеш в бг със суми от по 100 евро максимум. ако искаш се регни във Зоната, има доста хора, които могат да ти отговарят на въпроси.

Успех от мене.
 
От: Въпрос към Forex разбирачите.

Аз съм към trader.bg и съм доволен, това дето казваш че си напреде от демо акаунт е добре, но повярвай, че истински пари е друго там се замисляш катго поемеш риск и почваш да параноясваш когато не уцелиш посоката на пазара, все пак успех
 
От: Въпрос към Forex разбирачите.

Предлагам ти много по-лесен начин и е свързан с Форекс. Достатъчно е да вложиш пари и накрая на месеца получаваш лихва, зависеща от плана за инвестиция който си избрал. През април вариращата лихва с висок риск достигна 22%. На всеки рефер ще получаваш по 0,5% ако ти се занимава да търсиш. Бизнеса е още нов за България и затова има място за развитие.Ако те интересува мога да ти пратя разписка от банков превод по имейла само дето е на италиански(живея тук). Ако те интересува пиши на pavlovi кльомба libero.it или skype jabi70
 
Последно редактирано:
От: Въпрос към Forex разбирачите.

Искам да отворя малка скоба за хората, които са научили за търговия на борсата от някакви книжки, учебни програми или нещо такова.


Ще си позволя отново да спомена Робърт Кийосаки.

По времето когато пише "Наръчник по инвестиране", той е милионер, но все още притежава съвсем малко доходи от ценни книжа. Твърди, че за да сте Инвеститор, са Ви необходими солидна начетеност и голям опит, за да владеете риска, както и много пари, които можете да си позволите да загубите.

В онзи момент е твърде неопитен за изграждането и пускането на такива компании, затова отива при "Питър" с молбата да го обучава... Кийосаки говори за трите О - Образование, Опит, Огромна сума пари, необходими за да сте Инвеститор и твърди, че има 5 нива инвеститори:

Акредитиран - притежава Огромна сума пари, но няма нито Образование, нито Опит
Квалифициран - притежава Образование и Огромна сума пари, но няма Опит
Умел - притежава трите О
Вътрешен - ...
Върховен - ...

Твърди, че за да печелите от ценни книжа, е необходимо да владеете фундаментален анализ и технически анализ, и да сте вътрешен инвеститор. По думите му, за да станете И, трябва преди това да сте изградили успешен бизнес.

Той твърди също, че на борсата се печели от компании, които току-що са били пуснати, т.е. компании на които акциите тепърва ще поскъпват. Схемата за печелене е да изградите компания и след това да я пуснете на борсата.
 
Последно редактирано:
От: От: Въпрос към Forex разбирачите.

Мдам има и максима, че за да спечелиш трябва първо да загубиш :wink:

По-точно "За да спечелиш, трябва първо да дадеш."
 
От: От: Въпрос към Forex разбирачите.

Аз съм към trader.bg и съм доволен, това дето казваш че си напреде от демо акаунт е добре, но повярвай, че истински пари е друго там се замисляш катго поемеш риск и почваш да параноясваш когато не уцелиш посоката на пазара, все пак успех

кажи някакви впечатления от trader.bg - аз започвам да се притеснявам че ще ми извъртят някой номер в търговията ако продължавам да печеля така - просто те са затворена система и печелят само от хората които губят пари при тях , не е като да са истински търговец на пазара
 
От: Въпрос към Forex разбирачите.

Дали са поели този риск да са затворена система както казваш.
Аз лично не вярвам в това не знам от къде си го прочел.
Прекалено голям риск поемат ако е така а не вярвам защото се регулират от комисията по финансов надзор и българска народна банка.
Трудничко ще им е да правят шмекери.
Не че ги защитавам ама това са ми впечатленията,достатъчно им е да печелят от разликата в пипсовете купува-продава.
 

Горе