Въпрос относно онлайн база данни

Статус
Not open for further replies.
Eто го поредния :) Знам че сте много и имате много свободно време щото всички сте много велики...Ама имаше и още няколко класически типа, липсва ми присъствието им. Предполагам скоро ще се афишират, няма да пропуснат възможността да блеснат.
 
Тая лаборатория наясно ли е, че ако трябва да екстендват нещо, ще трябва да правят всичко отначало заради твоите гимнастики? С какъв акъл blogger... То изобщо няма никаква логика, за такива неща се прави CRM, реално всеки доктор си влиза с парола, има профил, файлове, дати, такива неща. Да не говорим, че по твоята схема, не може да се види статистика за нищо. Като цяло опляскал си нещата, по такъв начин, че не мисля, че може да е по-зле.
 
Тая лаборатория наясно ли е, че ако трябва да екстендват нещо, ще трябва да правят всичко отначало заради твоите гимнастики?

Вие да нямате система за вътрешно известяване :) А по-въпроса, това което съм направил става за минути, един iframe код от два реда, и решението е free (с изключение на допълнителния storage) и може да се ползва колкото време е нужно докато е удобно, та не се кахъри за клиента. Наясно е. Не е кой знае каква философия. Виж няма да даде хиляди лв на велики програмисти, колко жалко.
 
Последно редактирано:
Еми не четеш братле, едитнах си поста, но ще го напиша и тук:

Кинти ще трябват да, но не и за опция/план с пароли, както беше предложено по-горе, а за storage.

За нещо друго да се хванеш? Чакам, всъщност постовете тук доста ми помагат да troubleshoot вам и подобрявам солюшъна си, но някои дават коректни мнения без да обиждат, а други се водят от комплексите си. Благодаря че ми отделяш от времето си. Не виждам проблем да питам във форума, това му е едно от предназначенията. А че не си капацитет стана ясно на всички. Разкажи пак за папката как ще я споделя на 100 души :)


Пускаш тема, обясняваш, че за никъв Уй не ставаш, дават ти идеи, след 5 мнения се обясняваш като специалист по темата.
Аз ти писах, че има и временен напълно фрее вариант, и че ако искаш другите ще трябват кинти за планчЕ.. историята на там я знаеш.

Ще разкажа за папката, казва са #немасмисъл и ти имаш пълен достъп до нея. фор фри. :D

Успех с проекта.
 
Вие да нямате система за вътрешно известяване :)
Казвам ти го като съвет, след месец, два , ще ти пишат мейл/ ще ти се обадят , за нещо, което изобщо не може да стане по твоята схема с файловете в блогър и папките. Супер идиотско решение, смисъл толкова е идиотско, че не мисля, че може да се измисли по по-идиотски начин.
 
Пускаш тема, обясняваш, че за никъв Уй не ставаш, дават ти идеи, след 5 мнения се обясняваш като специалист по темата.
Аз ти писах, че има и временен напълно фрее вариант, и че ако искаш другите ще трябват кинти за планчЕ.. историята на там я знаеш.

Ще разкажа за папката, казва са #немасмисъл и ти имаш пълен достъп до нея. фор фри. :D

Успех с проекта.

Бъркаш, на всеки който ми даде мнението си по нормален начин, без квалификации и подмятания благодарих. На останалите сипах, ти какво очакваш? За папката не се пъни, издъни се вече...
 
Абе това не може да е реален case нали? Според мен тоя тролва, не е възможно просто...
 
Казвам ти го като съвет, след месец, два , ще ти пишат мейл/ ще ти се обадят , за нещо, което изобщо не може да стане по твоята схема с файловете в блогър и папките. Супер идиотско решение, смисъл толкова е идиотско, че не мисля, че може да се измисли по по-идиотски начин.

Ще се съглася, че е идиотско, ако ми докажеш къде точно бъркам. Аз вече го направих и работи. Освен това за твое огромна изненада може би, лабораторията е работила по подобен начин и досега, почти същия. Аз само добавям кода на драйва за да ембедна папката в интерфейса на сайта. И още една изненада, не е само той така, масово е, изненадан ли си че деликатното здравеопазване работи по този начин? Да, на никой не му се дават хиляди левове, така е. Да, жалко за тях, да, че не ползват високопрофесионални и високоплатени услуги, нещо ново да ми кажеш?
 
Тая лаборатория наясно ли е, че ако трябва да екстендват нещо, ще трябва да правят всичко отначало заради твоите гимнастики? С какъв акъл blogger... То изобщо няма никаква логика, за такива неща се прави CRM, реално всеки доктор си влиза с парола, има профил, файлове, дати, такива неща. Да не говорим, че по твоята схема, не може да се види статистика за нищо. Като цяло опляскал си нещата, по такъв начин, че не мисля, че може да е по-зле.
И каква е разликата сега, Стоматолога праща пациент, рентгена прави снимка и му я качва в драйва в досие Стоматолог 1, попдпапка месец юни, подпапка дата с име на клиента. Стоматолога вижда само своята папка с дървото под нея, защото е получил покана по gmail само за нея, тоест пак влиза с парола и вижда каквото му е нужно, изтегля снимката. Статистика няма, но според мен рентгена и стоматолога знаят по-добре какво им е нужно. Ако харесат решението ще се използва, ако не, ако им трябва толкова много статистика, ще кажат не ми върши работа. Но засега не са ми казали такова нещо. Май трола си ти :) Нещо много безмислени постове взе да редиш...И отново, приемам всякакви мнения, и критика, но без обиди и квалификации. Ако видя такива, отговарям по подобаващия начин, за величия като вас. Сещаш ли се...
 
Последно редактирано:
ReminD

Така като ти гледам постовете и в други теми не чаткаш нито от blogger , нито от wordpress, сам си призна, обаче се изказваш неподготвен. И раздаваш тролски емотиконки с хилеж наляво и надясно, погледни се в огледалото, ще видиш трола, който търсиш. Типичен форумен трол, обикаля темите и се присмива, така набавя нужния си допамин за да подхранва комплексите си, идеална извадка си наистина, отличен образец, браво. И напълно доказваш тезата ми отпреди малко. 6800 поста от 2008 ма, уау, бая хилене ще да е паднало.

P.S.
Закъсняваш с хилежа под този пост, какво става със системата за тролско известяване?
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе