Въпрос относно google adsense

KaCKaTa

Member
Значи искам да попитам имам ли право да слагам реклами от гугъл като автоматични постове във форум.В смисал има един скрипт , който автоматично поства още едно мрение след мнението на автора на темата.Та мога ли да слагам реклами на гугъл там.Четох правилата , но не намерих нищо , но може да съм сбъркал някъде , затова сметнах за добре да попитма!?!?!?
 
KaCKaTa каза:
Значи искам да попитам имам ли право да слагам реклами от гугъл като автоматични постове във форум.В смисал има един скрипт , който автоматично поства още едно мрение след мнението на автора на темата.Та мога ли да слагам реклами на гугъл там.Четох правилата , но не намерих нищо , но може да съм сбъркал някъде , затова сметнах за добре да попитма!?!?!?
Можеш!
 
KaCKaTa, няма никакъв проблем да използваш този похват. Както спомена coolice, този скрипт е направен именно за phpbb, като всяко второ мнение се генерира автоматично и се поставя адсенс например :)
 
малко офтопик:
арбитраж наричате, когато рекламирате чрез adwords вашият сайт, а в същото време въртите и адсенс? Правилно го разбирам нали?
 
Общо взето да но не става дума само за адурдс -> Адсенс може да е Адбраит -> Адсенс . Правиш си сайт с цел показване на реклама и плащаш за трафика като целта е да ги спечелиш от разликата...
 
KaCKaTa каза:
Значи искам да попитам имам ли право да слагам реклами от гугъл като автоматични постове във форум.В смисал има един скрипт , който автоматично поства още едно мрение след мнението на автора на темата.Та мога ли да слагам реклами на гугъл там.Четох правилата , но не намерих нищо , но може да съм сбъркал някъде , затова сметнах за добре да попитма!?!?!?

За можене - може, но трябва да се внимава да не са повече от три блока...
 
r

Здрасти някои може ли да ми каже на кои емейл да пиша на съпорт на Гугала. В смисъл има ли определен емайл адрес за съпорт на Български
 

Горе