Въпрос отностно Ad Sense и местопложение на едно банерче

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Искам да попитам следното нещо..

За такъв вид реклама в гуугъл може ли да ме баннат ?
bannnnn.jpg


Имам предвид за Х-а където е сложен.. Може ли да ме баннат за това нещо? Или трябва да центровам банера..?

Поздрави,
Симеон
 
От: Въпрос отностно Ad Sense и местопложение на едно банерче

Да, за бан си. Това си е върху рекламата...

Между-другото... дано не си казвал във форума кой е сайта, защото вече си докладван и снимката е приложена като доказателство. Страшни уроди са се навъдили последно време.
 
Последно редактирано:
От: Въпрос отностно Ad Sense и местопложение на едно банерче

Да, за бан си. Това си е върху рекламата...

Между-другото... дано не си казвал във форума кой е сайта, защото вече си докладван и снимката е приложена като доказателство. Страшни уроди са се навъдили последно време.
Стегни се малко бе.
По-спокойно.

Сайта има по 1 посещение и то е от мен! Все още го правя..

Стегни се малко.. Нали затова пускам темата. Да разбера дали може да ме баннат, и ако евентуално е в нарушение на правилата да го поправя.
Тръгват веднага с нападките...
Еи тва сме Българите майна.. Постоянно плюем и се обиждаме.. Затова никога няя да се оправим еи да знаете..
"На мен ми е добре, щом на Вуте му е зле" чувал ли си я тази поговорка ? Ако не си специално за теб я казвам.

Въпреки всичко! Благодаря за "грубият" отговор, който получих от теб.

Поздрави,
Симеон
 
От: Въпрос отностно Ad Sense и местопложение на едно банерче

Само аз ли не разбрах за какви нападки и обиди пише Симеон... Мисля, че ти писа много пълно и коректно точно в един ред за какво иде реч!
Едва ли въобще ще получиш по-ефективен отговор.
 
От: Въпрос отностно Ad Sense и местопложение на едно банерче

Страшни уроди са се навъдили последно време.
Цитирам..

А като цяло отгоре върху снимката може ли да се слага банера ? поп-ъпа излиза след около 7-8 секунди.. и тогава се появява, като "X" НЕ покрива рекламата.
takapozvolenolie.jpg
Ето така имам предвид.
 
Последно редактирано:
От: Въпрос отностно Ad Sense и местопложение на едно банерче

хаха това ти го пише за тия олигофрени дето репортват :)
Ти се успокой малко, виж кво е яко времето днес :)
 
От: Въпрос отностно Ad Sense и местопложение на едно банерче

хаха това ти го пише за тия олигофрени дето репортват :)
Ти се успокой малко, виж кво е яко времето днес :)
Значи е моя грешка, не съм разбрал правилно съобщението.
Извинявам се за което!

Чак -1 репутация да заслужих.. Еми ОК.. както си прецениш..
Стават и обърквания от време на време...
 
От: Въпрос отностно Ad Sense и местопложение на едно банерче

Не е от мен... Аз до сега нямам пуснат нито един червен квадрат, твърде съм добричък да сторя това :)
 
От: Въпрос отностно Ad Sense и местопложение на едно банерче

Не е от мен... Аз до сега нямам пуснат нито един червен квадрат, твърде съм добричък да сторя това :)


Мерси че се включи да разясняваш вместо мене. Не виждам нещо да съм написал двусмислено, но пича явно първо пише после мисли. Друг да му отговаря на въпросите щом е така...
 
От: Въпрос отностно Ad Sense и местопложение на едно банерче

Мерси че се включи да разясняваш вместо мене. Не виждам нещо да съм написал двусмислено, но пича явно първо пише после мисли. Друг да му отговаря на въпросите щом е така...

.....

Между-другото... дано не си казвал във форума кой е сайта, защото вече си докладван и снимката е приложена като доказателство. Страшни уроди са се навъдили последно време.

Това съобщение което ми го написа, го разбрах ПОГРЕШНО. Прозвуча ми, че ВЕЧЕ съм докладвам от теб, и, че едва ли не излезнох урод.. Което лично ме обиди!
Написах, че съм се ОБЪРКАЛ, и че се ИЗВИНЯВАМ.
+ Това не съм написал нищо лошо по твой адрес. Просто направих забележка...
Не мисля, че съм написал някаква огромна обида по твой адрес.
Просто разтълкувах написаното от теб по различен начин и затова се получи недоразумение, за което се извиних..

Моля да приключим по въпроса.
И пак казвам, че се извинявам и, че си признавам за грешката.
 

Горе