В момента tyxo.bg е офлайн

От: В момента tyxo.bg е офлайн

и кое му е срамотата??
И на гугъл им се случва да не работи логването в адсенс и аналитикс, никой не е застрахован ...
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

учуден ли си или на мен така ми се струва :) Тиксо съкс, аз го ползвам за престиж : ) иначе статкоунтер рлз
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

Гугъл не помня да е спирал да работи, макар че може и да се е случвало.
P.s. Цялото тухо не работи, не е само логването.
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

Незнам защо се вдига толкова шум. Случва се, и на нас ни се е случвало, както и на афилиейт програми. Нормално е. Утре всичко ще е наред. Ако ден-два не се вижда и работи - тогва е за претиснение. Мисля че ще се върнат скоро на линия. Само спокойствие да има.;)
 
От: От: От: В момента tyxo.bg е офлайн

[off]
ако знайте току що къф голям супол си извадих от носа :d
[/off]
Too much information.

оле брато не знаеш какво ми е.
От 1 седмици съм хремав и кашлям.
Цял ден се стискам като съм на у-ще, щото не върви да се духам и да кашлям шумно.
И като се върна се издухвам едно шумно,хубаво .... голям кеф.
В повечето пути изкарвам по-голямата част от 3 пъти.
После бъркам да разчистя бойното поле за утрешния ден и така....
гадна работа...с тея суполи гадно да излизаш, пък само зарди тях да пропускаш лекции не върви :mad:
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

тихо е разработка на програмистите на vbox7
те затова и си го ползват,
при покупката на vbox от нетинфо , мисля че заха и тиксото, щото то брои абв-то.
Няма логика да е хост.бг
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

И аз така предположиш, още при закупуването на vbox7 за петцифрена сума (по слухове) май и тиксото намазаха. Все пак голямата зделка беше за пъвия сайт, а втория вървеше в пакета. Май сме го бизтрили това.

А това че е доун за момента, обяснава факта, че всеки онлайн бизнес има свойте проблеми (сървърни, скриптови, хакове....).

П.П: po_taka, бате що не си направиш линка в подписа с текст? Мисля си че ще е по-добре от сега.
 
От: От: В момента tyxo.bg е офлайн

ако знайте току що къф голям супол си извадих от носа :d

Предлагам бан и изтриване на постове за такива изказвания :shock: :mad: :evil:

Мисля, че трябва да имаме някакъв етикет - все пак това е форум за бизнес и съвсем официално обществено място. Не може да се държиш като каруцар и ако си зле възпитан поне не го показвай :mad: Така освен своя, уронваш и нашия авторитет.
 
Последно редактирано:
От: От: От: В момента tyxo.bg е офлайн

voic4e не бъдете с двойни стандарти , че да не си отварям устата ...
 
От: От: От: В момента tyxo.bg е офлайн

Предлагам бан и изтриване на постове за такива изказвания :shock: :mad: :evil:

щото няма смисъл,винаги мога да си направя нов акаунт, винаго мога да си сменя ип-то,
голяма ребота че акатунта ще ми е
po_taka_1
или
po_taka_2
или
po_taka_3
или...
...
po_taka_3,14
....

пък и не е само това, не се трият постове за птц, ти искаш моя пост да трият.Както казват "Да фащат думички", колко сайта знаеш оптимизирани за 'голям супол' ?
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

87.120.40.146 tyxo.bg is down!

ПС: Това за сопола ми донесе над 1 минута смях!:eek:
Аз съм против бан за "по_така".
Трябва да има и забавни моменти.
 
От: От: От: От: В момента tyxo.bg е офлайн

щото няма смисъл,винаги мога да си направя нов акаунт, винаго мога да си сменя ип-то,
голяма ребота че акатунта ще ми е
po_taka_1
или
po_taka_2
или
po_taka_3
или...
...
po_taka_3,14
....

пък и не е само това, не се трият постове за птц, ти искаш моя пост да трият.Както казват "Да фащат думички", колко сайта знаеш оптимизирани за 'голям супол' ?

Не бе бате, говорех за това да не цапаме форума с такива изказвания, защото така изглежда сякаш форума е несериозен, сещаш ли се? :wink:
 
От: От: От: От: От: В момента tyxo.bg е офлайн

Не бе бате, говорех за това да не цапаме форума с такива изказвания, защото така изглежда сякаш форума е несериозен, сещаш ли се? :wink:

не съм съгласна , че форума може да бъде оцапан точно от това лапешко изказване :wink:
из редовете тук може да се намерят далеч по просташки изказвания на които почти никой не се възмушава ...даже напротив
 
От: В момента tyxo.bg е офлайн

И аз така предположиш, още при закупуването на vbox7 за петцифрена сума (по слухове) май и тиксото намазаха. Все пак голямата зделка беше за пъвия сайт, а втория вървеше в пакета. Май сме го бизтрили това.

А това че е доун за момента, обяснава факта, че всеки онлайн бизнес има свойте проблеми (сървърни, скриптови, хакове....).

П.П: po_taka, бате що не си направиш линка в подписа с текст? Мисля си че ще е по-добре от сега.
То за тая работа си има who is - http://whois.domaintools.com/tyxo.bg

Broadcasted by host.bg
 

Горе