В Warrior Форума се отворили регистрациите

coolice

Owner
Значи преди време някой се оплакваш че не би дал 10 долара да се регне сега заради спора с картинките погледнах и регистрациите са отворени

така че ако някой му трябва акаунт да налазва warriorforum.com

пускане на тема в техния пазар още си е 20 долара и war room си е платен
 
От: В Warrior Форума се отворили регистрациите

Регнах се, сигурно имаше 1000 човека онлайн поне :)
 
От: В Warrior Форума се отворили регистрациите

Fatal error: Existing data passed is not an array
Called set_existing in [path]/register.php on line 432
Called require in [path]/vbseo.php on line 1397
in [path]/includes/class_dm.php on line 235
 
От: В Warrior Форума се отворили регистрациите

Нещо по различно от BHW има ли в тоя форум. Последния път като го разглеждах не намерих нищо от това което очаквах. Предполагам в платената секция ще има и друго освен спам :)
 
еми освен много хора на куп не :) само че мен малко ме съмняват колко са много не че не са много

ама да изкарам да показва всичко от предприемач за 24 часа ще се съберат накуп над 500 ренати и поне 1000 геста :)

гледам че до малко след 10 сутринта съм получвал репутации сега не работи ли ? при мен си се отваря формата с хромоиум пробвах
 
От: В Warrior Форума се отворили регистрациите

Fatal error: Existing data passed is not an array
Called set_existing in [path]/register.php on line 432
Called require in [path]/vbseo.php on line 1397
in [path]/includes/class_dm.php on line 235

И при мен го показва.
 
От: В Warrior Форума се отворили регистрациите

Мен преди година ме баннаха и не ми се занимава...

Вътре е една голяма шуро-баджанащина - 99% се продават боклуци, но всичко живо се изрежда да хвали колко мноооогоооо е напреднало откакто ползва това което се продава. Ако се обадиш, че е измама следва бан...
 
От: В Warrior Форума се отворили регистрациите

Мен преди година ме баннаха и не ми се занимава...

Вътре е една голяма шуро-баджанащина - 99% се продават боклуци, но всичко живо се изрежда да хвали колко мноооогоооо е напреднало откакто ползва това което се продава. Ако се обадиш, че е измама следва бан...

Хахахахаха.... това ме размаза :D
Начи тия там са като някакво затворено общество, един вид секта. Те са така, а се обади срещу гуруто.. айе чао :D
 
От: В Warrior Форума се отворили регистрациите

Хахахахаха.... това ме размаза :D
Начи тия там са като някакво затворено общество, един вид секта. Те са така, а се обади срещу гуруто.. айе чао :D

Ами може да намериш тонове информация в интернет за това. Ако си прасенце-касичка т.е. плащаш чинно си пръв приятел. Ако обаче запиташ - ей аз какво получавам за парите си и виждаш обратната страна на медала.
 
От: В Warrior Форума се отворили регистрациите

Най-накрая някой го каза и тук. Омръзна ми да чета превъзнасяния на 5-6 "англоезични" (от тоя английски биха се засрамили дори Тодор Батков и Слави Трифонов) форуми, нивото на които се вижда още от втория пост (и като същност на мнението, и като езиков багаж, и като цялостен профил на пишещия). И докато на самите превъзнасяния може да не се обръща внимание, то тяхната честота кара начинаещи блогъри да превеждат на български повечето изписани там глупости, с което влияят на другите начинаещи, и се формира едно коренно погрешно мнение за сегашното seo (което всъщност вече от доста време е инструмент на професионалните маркетолози, а не на дребните пакистански тарикати).
 

Горе