Гарантиран платен таргетиран трафик от чужбина?

dekemvri

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
22   0   0
Здравейте,

Бихте ли ми препоръчали някои платени каталози в чужбина, където мога да регистрирам сайт с хумористична насоченост, който е изцяло на английски. Искам да докарам малко постоянен трафик за 6-12 месеца напред. Примерно 50-100 човека всеки ден да влизат в сайта.

Възможно ли е с бюджет от 50$ да се постигне това? Целта ми е да видя има ли потенциал сайта и как този малък процент хора ще взаимодействат с него (дали ще участват, дали ще кликат по рекламите, дали ще има дайрект хитове).
Ако накой знае такъв каталог в който да регистрирам този Humor сайт и да имам гарантиран посещения ще се радвам да пише в темата.

Благодаря предварително :eek:
 
От: Гарантиран платен таргетиран трафик от чужбина?

Мерси за отговора. Много интересна оферта, но няма да ми издържи сървъра на 50К посещения.. :( На сървъра има още няколко сайта и затова искам да имам 50-100 посетителя всеки ден.. а не 50К за 1 ден..
Други идеи.. как за 50$ да докарам по 100 човека всеки ден.. в продължение на 6 месеца..?
 
От: Гарантиран платен таргетиран трафик от чужбина?

Mediatrafic,Trafficvance,Adbrite,Etology ще ти излязат скъпо, нищо че .01-.02 на click или view.
Най-добрия вариант е с imtraffic(дот)com , 100 000 worldwide са 30$, можеш да го разпределиш на 6 месеца.
Не е таргетирано, но са реални хора , няма ботове.
 

Горе