Гугъл отвори официален офис в Украйна

strana

Well-Known Member
Гугъл отвори официален офис в Украйна. Според CEO-то на компанията (да не се бърка със seo) Ерик Шмидт това показвало "колко е важна Украйна за развитието на световния интернет".

На въпрос на репортер на "Страна" дали се очаква откриване на официален офис и в България, която като членка на ЕС също е невероятно важна за световния интернет, да не говорим, че нейните цензуриращи органи са толкова напред с материала, че закриват дори онлайн библиотеки, Шмидт промърмори нещо неразбираемо.
 
От: Гугъл отвори официален офис в Украйна

Не е ли казал, че ще отворят, ама МВР ще затвори. Та за това не отварят тук офис. :)

Украйна била важна за световния интернет, това направо ме разби. Не съм чувал за някой известен украински компютърджия, но карай....важни са за света. Да им е честит офиса, това са допълнителни раб. места за икономиката им. Важното да се дърпа нагоре, това е.
 
От: Гугъл отвори официален офис в Украйна

Не , няма да отварят и затварят малки офиси , направо централата си ще местят тук. :)
 
От: Гугъл отвори официален офис в Украйна

Това ще е повод за Бат Бойко да каже:

"Те отварят, ние ги затваряме"
 
От: Гугъл отвори официален офис в Украйна

"Те отварят, ние ги затваряме"

оф, това ми е болната тема в момента, щот имах неблагоразумието да отворя на едни достъп да си построят къща, сега трябва да водя политики с тях....
 
Последно редактирано:
От: Гугъл отвори официален офис в Украйна

Че кой луд би отворил офис България при положение, че законите ни са такива, че смешните институции не защитават ами изгърбват, а ченгетата "гонят" "престъпници" като луди.:wink:

Пък и не виждам какво толкова важно има в Бълхария, че гуглето да си отворят офис тук, само да ги гърбят с данъци. :)
 
Последно редактирано:
От: Гугъл отвори официален офис в Украйна

Всяко зло за добро.

Започнаха първите оплаквания от украинците. Вече им искат VAT в Google Adwords и ги товарят с 18% ДДС. Ако Бат Бойко разбере, че някакъв нищо и никакъв Гугъл може да му помогне да пълни хазната с повечко ДДС, то лично ще отвори метростанция "Google" и ще пререже лентичката.
 
От: Гугъл отвори официален офис в Украйна

Бойко и Дянков само едно малко офисче на Гугъл ще им закърпи окрадения и олекналия от кризата бюджет. :)

Даже и на рок феста са пуснали от НАП, някакви петнисти хиени, да дерат кожи. Та мисля, че Гугъл ако дойде тук бързо ще си затвори офиса. Както вика един приятел....матриала е кофти. ;)
 
От: Гугъл отвори официален офис в Украйна

Тук офис или каквото и да е било учреждение собственост на гугъл не мисля, че ще има. Та за бога, те трябва освен да са тъпи, а и да са слепи за да направят подобно нещо. Ако случайно се случи това .. то въпросният офис ще се състои от 2ма човека отговарящи за calll center-а и 5ма юристи, които да се опитват да се оправят с нашето перфектно законодателство. За този случей има една приказка - "сами ще си набутат таралеж в гащите"
 
От: Гугъл отвори официален офис в Украйна

Намери с какво да ги плашиш... Български таралеж в гащите на Гугъл е като стриптизьорка от "Клеопатра" пред наемник от КФОР :)
 
От: Гугъл отвори официален офис в Украйна

хаха .. то и без това не ни устройва гугълски малък офис, на нас ни трябва нещо по- грандиозно :)
 
От: Гугъл отвори официален офис в Украйна

Па го обърнахме на сексистка тема :D

Поздрави на сите будуващи с Can't Stand the Night

[video=youtube;l6y64vBtEVU]http://www.youtube.com/watch?v=l6y64vBtEVU[/video]
 
От: Гугъл отвори официален офис в Украйна

Тайзи песен ми припомни няколко други антисексистки песни на Bryan Adams
Have You Ever Really Loved A Woman?
Everything I Do, I Do It For You
Let's Make A Night To Remember
......
Бих ги допълнила тук, ако ги намеря с подобно HQ. :)
 
Последно редактирано:

Горе