Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

contra

Well-Known Member
Искам да си направя лека диверсификация понеже за хоризонталната експанзия е рано, а вертикалната си върви така или иначе :)-o :mrgreen: )..
Цъкам из Флипата и не ми идва читава идея вече втори ден.

Пускайте шантавите си идеи плийз!
Неща, дето мислите че нямате потенциала да осъществите, или да осъществите сами примерно.
Вярвате или не, я имам потенциал в излишък, пу да не ми е уроки.
Или си дрънкайте каквото искате, стига да е по темата (единствено новорегистрирани борци за мнения ще бъдат инстантли почервенявани ако не звучат интелигентно) .

И кажете какво искате в замяна ако предложението ви ме мотивира да запретна ръкави.
В момента нямам идеи какви гаранции мога да дам - приемам идеи.
Като цяло не съм склонен на партнършипи, но може да ми отправяте предложения. Па може и аз да ви отправя, знае ли човек...

ПС: Темата е полусериозна и е породена от някоя и друга избила чивия - резултат от много мислене последните дни... Спамете квото си искате, само гледайте да е остроумно :).
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Завиждам ти на безидейността. Да те улесня цъкни на това в подписа ми дето продавам сайт. Ако ти е интересна концепцията купувай и си готов :)
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Завиждам ти на безидейността. Да те улесня цъкни на това в подписа ми дето продавам сайт. Ако ти е интересна концепцията купувай и си готов :)
Те идеите валят. Ама не ми издържат на анализа и биват отхвърлени.

Мерси за идейката ама доколкото разбирам сайтчето е на български.
Забравих да уточня горе, че проекти за българска публика не ме влечат.

Търся ОГРОМЕН и технически труден за реализиране потенциал.
Big Moneyz!
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Винаги съм искал да продавам нещо, което не струва нищо, за много пари или на много хора. Примерно лунен камък, парцел от Марс, дух в бутилка ... такива работи. Обаче все не мога да измисля каква аджеба да е тая простотия. Естествено всичко ще се ракламира и продава онлайн, защото шанса за провал е голям и така няма да е толкова болезнено като се фалира... Не е нещо гениално, но някой ако надгради над това може и да излезе нещо:)
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Колега за лунен камък мога да ти сбъдна мечтите, само дето не е това дето ти разбираш под лунен камък ама пак е лунен камък де :)
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Колега за лунен камък мога да ти сбъдна мечтите, само дето не е това дето ти разбираш под лунен камък ама пак е лунен камък де :)

Аз под лунен камък разбирам камък от поляна до нас, който ще продам на някой балама срещу 20 долара.
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Добре де, аз имам идея за супер, дупер, яка апликация за айфон, от която може да се печели от афф без да е натрапчиво даже ще им се радват, а после и резултатите от БД-то ще се продават заедно със софт-а срещу лиценз на големи търговски вериги...ама няма да я напиша, идеята си струва...писал съм на големите светила в Щатите дано някой ми обърне внимание. Не че не мога да извадя 1000 долара да я поръчам, ама не е само това въпроса...Време няма ....време....та тая идея само на четири очи я обсъждам....ама офлайн
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Ето ти десетина интересни идеи:

1.) Joke writer – write humor for comedians, greeting cards, fortune cookies, etc.
2.) Prank rental – rent pink flamingo’s, fake tombstones, coffins, surfboards, etc.
3.) Yard logos – mow logos or funny designs into lawns or fields
4.) Dog dating – start a dog dating service where you take two dogs out together
5.) Lemonade stands – don’t sell lemonade, sell the lemonade stands!
6.) Terrible art – actually paint and sell your own terrible framed art
7.) Bloopers – create funny family videos using homemade bloopers
8.) Ugly bikes – using mismatched bike parts, build cheap ugly bicycles
9.) Statue – act like a statue on a busy street with a money jar nearby
10.) Snow cones – sell wacky flavored and named snow cones
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Винаги съм искал да продавам нещо, което не струва нищо, за много пари или на много хора. Примерно лунен камък, парцел от Марс, дух в бутилка ... такива работи. Обаче все не мога да измисля каква аджеба да е тая простотия. Естествено всичко ще се ракламира и продава онлайн, защото шанса за провал е голям и така няма да е толкова болезнено като се фалира... Не е нещо гениално, но някой ако надгради над това може и да излезе нещо:)
Това може да се основава само на някаква временна мода.
Не че е кофти като перспектива, ама някакси ме съмнява дали ще си заслужава усилията в дългосрочен план.

А и някакси ме поставя в позицията на шмекерин дето не доставя почти никакво value за клиентелата.
Кофти база за стъпване.
И не ме развива в никаква посока, освен евентуално маркетинг и реклама.
А да си добър САМО в маркетинг и реклама обикновено значи да прехвърчаш от клонче на клонче, от продукт на продукт.
Цветарка.
Не ме кефи.
Няма да ме кара да се чувствам стабилен.
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Ако си почесвах топките и се чудех какво да правя бих основал такъв бизнес във Варна:
http://zeleniteritsari.org/

Бтв това също е готино:
http://tomatobattle.com/
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Еее то идеята е от най-важните неща..да имам идея,малко повече време и нужната информация...щях вече да съм милионер :)
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Добре де, аз имам идея за супер, дупер, яка апликация за айфон, от която може да се печели от афф без да е натрапчиво даже ще им се радват, а после и резултатите от БД-то ще се продават заедно със софт-а срещу лиценз на големи търговски вериги...ама няма да я напиша, идеята си струва...писал съм на големите светила в Щатите дано някой ми обърне внимание. Не че не мога да извадя 1000 долара да я поръчам, ама не е само това въпроса...Време няма ....време....та тая идея само на четири очи я обсъждам....ама офлайн
Кажи на ушенце! :)
Едва ли ще изгубиш нещо в крайна сметка.

Еее то идеята е от най-важните неща..да имам идея,малко повече време и нужната информация...щях вече да съм милионер
icon_smile.gif
Важна била идеята... Тръцки.
След някоя и друга годинка щи светне че идеите нищо не струват. Освен за конкретни хора с конкретни възможности.

ПС: Засега на Харкон глупостите печелят, щото ме отплеснаха да мисля в една конкретна посока с потенциал...
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Бтв моят сайт е на БГ, ама като се преведе езиковя файл за 5 лв - става и на ЕН :). А това съм правил ресърч го няма на ЕН.
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Бтв не е идеята всичко, печелившия бизнес не се ражда от добра идея, а от скучен анализ и добре реализирана идея. Преди щях да правя сайт с ключова дума "любов" и гледам егати има фрази дето имат по 4000-5000 екзакт сърча, никаква конкуренция и.т.н. абе получаваха се някъде около 40 000-50 000 екзакт сърча без конкуренция...ама като анализирах цената на клик и ....се отказах ...че затова - скучен анализ му е майката
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Noke не съм съгласен,че идеята не е важна : ) Защо тогава търсиш идеи? Примерно сега имам 10к и се чудя кво да ги правя,а нямам идея...виж само колко теми има за хора,които търсят идеи...
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Бтв не е идеята всичко, печелившия бизнес не се ражда от добра идея, а от скучен анализ и добре реализирана идея. Преди щях да правя сайт с ключова дума "любов" и гледам егати има фрази дето имат по 4000-5000 екзакт сърча, никаква конкуренция и.т.н. абе получаваха се някъде около 40 000-50 000 екзакт сърча без конкуренция...ама като анализирах цената на клик и ....се отказах ...че затова - скучен анализ му е майката
За бой си ако гледаш трафик и мислиш за Адсенс.

Това с доматите е готино, ама не виждам много пари там.
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Бтв едно от най-големите търсения в Г е асоциирано с "бизнес идеи", то без тях не става, ама само с тях не става...
@Ноке, нямам нищо против да ти споделя идеята за апликация просто не съм я описал и нямам намерение да си губя времето да я описвам писмено, ако някой де се видим, чуем, питай ме и ще ти я кажа. Шансът е да изкараш един 500 долара и да кажеш, че и ти искаш :)
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Noke не съм съгласен,че идеята не е важна : ) Защо тогава търсиш идеи? Примерно сега имам 10к и се чудя кво да ги правя,а нямам идея...виж само колко теми има за хора,които търсят идеи...
Нали отбелязах - щото ми е писнало на *** да мисля и викам дай да разбутам малко къмюнитито с някоя и друга глупост.
Па знае ли човек, може и нещо финансово да се завърти.
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

За бой бях :), ама вече не съм ...порастнах и проумях някои работи...ама де да ме учеха в училище на това вместо на безмислени глупости...абе трябва да въведат електронен бизнес в училище...
 

Горе