Дайте ми линк за WINDOWS 10

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Дайте ми линк за УИндоус 10

аз ползвам 7 но един приятел си е купил лаптоп и подържа уиндоус 10 иначе драйверите не му бачкат.. затова ако е възможно да ми дадеете Линк да си го сваля накакъв качествен вариант без вируси.. благодаря

лаптопа е notebook HP 250 G5
 
ем да ама техния ще иска пари, на него му трябва тънка лайсна, нещо free :D
 
И техния е безплатен за изтегляне и инсталиране.
Искат пари за активиране само ... :)
 
В ebay има Win 10 pro ключове за по 10 евро или по-малко, всичко работи без проблем, в случай че нямаш оригинална 7мица или 8ца и не ти се правят пиратски чалъми.
 
........... в случай че нямаш оригинална 7мица или 8ца и не ти се правят пиратски чалъми.

ако си чел останалите му писания във форума, тази мисъл никога не би ти минала дори и на километър покрай мозъка....
 
ако си чел останалите му писания във форума, тази мисъл никога не би ти минала дори и на километър покрай мозъка....

Пропуснал съм :D , а и решението граничи с безплатно, ако не си събираш парите от закуски.
 
Ако е решил, има достатъчно места където може да намери активни безплатни ключове .
Ситуацията е, че ключовете са активни сравнително малък период от време преди да бъдат блокирани, но периодично се пускат нови ключове .
Естествено в по-голямата част от случаите се налага активация през скайп/телефон , но всеки както си прецени ...

П.С,
и не ти се правят пиратски чалъми
Ключа от ebay си е чисто пиратски чалъм :)
 
Ключа от ebay си е чисто пиратски чалъм :)

Склонен съм да се съглася, най-малко поради факта, че не плащаш 600лв за ключ директно от мс :D , но ми се струва доста по-културно от активирането с разни програмки и активатори, които бърникат къде ли не - само като погледна коментарите в някой торент сайт - вируси, криптирани машини, водни знаци и какви ли не още глупости :)
 
Както споменах по-горе, има достатъчно места, където ако си търпелив ще намериш работещ ключ абсолютно безплатно (естествено не броим времето в което си търпелив).

И веднага един парадокс от България - ако решиш да си закупиш "ремаркетиран" компютър (втора употреба) може да си закупиш наистина лицензиран Windows 10 на цена от 30 лева хоум версия или 60 лева за профешънъл ...
 
Ти ще му дадеш ли 1/2 от цената, ако го е купил и все още е работещ или е лошо? :D
Не става така, ако е инсталиран и активиран кода, на следващото устройство на което го инсталираш и опиташ да го оактивираш ти казва, че вече се ползва и показва среден пръст.
 
И веднага един парадокс от България - ако решиш да си закупиш "ремаркетиран" компютър (втора употреба) може да си закупиш наистина лицензиран Windows 10 на цена от 30 лева хоум версия или 60 лева за профешънъл ...

Само че при едно допълнително условие:

Закупения със системата ключ може да се използва ЕДИНСТВЕНО с въпросната конфигурация.
 
Трика с изключването на интернета по време на регистрацията работеше до преди. Не вярвам да са го фикснали. Може да ти изкара предупреждение, че се ползва, но пък като не си свързан към мрежата, няма как да те сбара.
 
Трика с изключването на интернета по време на регистрацията работеше до преди. Не вярвам да са го фикснали. Може да ти изкара предупреждение, че се ползва, но пък като не си свързан към мрежата, няма как да те сбара.
и като си пуснеш нета след това ти писука, че трябва да се активира :)
 
и като си пуснеш нета след това ти писука, че трябва да се активира :)

За такива случаи има разни програмки, които ти променят стойностите в регистъра и нищо не ти писука. :) Перманентно активиран. Без да се занимаваш с кодове, писукания и тн. :)
 
Да използвах лоадера посочен от колегата по-горе всичко е точно .

Благодаря на всички които се отзоваха спечилихте по една позитивна точка.
 
Не става така, ако е инсталиран и активиран кода, на следващото устройство на което го инсталираш и опиташ да го оактивираш ти казва, че вече се ползва и показва среден пръст.
Зависи какъв е кода - някой закупуват повече от един лиценз с един код :)

Да използвах лоадера посочен от колегата по-горе всичко е точно .

Благодаря на всички които се отзоваха спечилихте по една позитивна точка.
Успех с лоадерите, само да не ти звънне приятеля ти след 10-15 дни и да те информира, че му иска активация ...

Само че при едно допълнително условие:

Закупения със системата ключ може да се използва ЕДИНСТВЕНО с въпросната конфигурация.
Тук съм съгласен с теб, но това е идеалната ситуация за БГ бизнесмена - 65 лева компютър + 60 лева уиндоус профешънъл = 125 лева - пей сърце :)
Офис пакет естествено пиратски - все пак 490 лева за офис пакет как да дадеш ...
 

Горе