Да са ви хаквали сайт/блог?

Moko

Well-Known Member
Щото на мене преди доста време са ми хакнали един от главните блогове и сега го чистя от спам... Мама им даеба гадна, даеба... Става дума за WP 2.8 , чудя се дали да го ъпдейтвам на 3.2? Вие ъпдейтвате ли редовно? Правите ли бекъп или директно си пляскате ъпдейта?

А между другото влязох в линка и им писах едно гневно писмо на тия малоумници...
 
редовно ъпдьейтвам до последна версия вчера се знаимавах чак докато ми се доспа... виж тази тема

Ъпдейтвате ли постоянно?

по принцип не правя бекъп преди ъпдейт на сайтове на които не се е променяло нещо в последните дни но имам достъп до няколко дневеммн бекъп и винаги мога да върна

урдпрес при ъдейт не ми се е прецаквал откакто има автоъпдейт в ядрото в две 2.3 ли с е появи 2.5 ли беше беше отдавна даже не помня кога се е прецаквал за послено при ъпдейд май никога

при ъпдейт през фантастико ставаха едни бози после акто излезе авто ъпдеит плугина нямаше проблеми а и тои си правеше бекъпи в една папка готова за сваляне
 
От: Да са ви хаквали сайт/блог?

Ами 10 сайта наведнъж са ми хаквали. Не са били на ЦМС-и разни а с придобита парола от ФТП клиента. Много е кофти ако особенно нямате бекъпи ... ужас. Отнема поне 4-5 часа във възстановяване ...
 

Горе