Да се забранят ли картинките в секцията

Да се забранят ли каринките в постовете В Политиката


  • Общо гласове
    18

coolice

Owner
Понеже наистина се накъсват дискусиите едните страни се дразнят, почват да псуват другите пускат репорти итнт итнт

а темите верно не стават за нищо с картинки - а и пълните форума с глупави такива с неясни права мисля че вбюлетин има възможност да ги забраня за тази секция

Анкета е публична
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

Да се забранят псувните и обидите в секцията ще е по-мъдро решение! Какво значение има дали си изразяваш мнението с текст или с картинка или с клип ? Всяко едно от изразните средства носи своя смисъл и послание, който е разбираем от всички .
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

Ако ги няма картинките, отпаднаха на половината дискутиращи аргументите :lol:
 
псвуните и обидите ги редактираме ръчно на **** като ги видим.... и тази секция ни създава най много работа - а не я четем освен от време на време...

те ще са излключени който иска ще си ги селектира с десен бутон опън на тях да ги види... ще си седят като [ img] nesjhtoso.irl[/ img ]

а за форума е по полезен текст като аргументация :) така и така сте го оспамили тук поне да се ранкнем за аргумените...

вие си решавате затова е анкетата
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

Ако ги няма картинките, отпаднаха на половината дискутиращи аргументите :lol:

Ако е така, жалко за аргументиращите се, че могат само толкова. Като децата, да четат книгите с картинки и пряка реч, иначе не е интересно.

Езикът е достатъчно богат, за да можеш да се изразяваш и обясниш позицията си. Ако толкова ти хареса картинка някоя, опиши я, разкажи я.
Да сложи един тул-бар с боички и шаблончета, ако искате. И да си рисуваме, ако не намираме думите.

Аз съм да се махнат. Въпреки, че и дори не знам, за кои конкретно картинки се отнася. Но едната, която беше постната от аРабина в темата за казармата, беше освен неуместна, но и брутална.
Щом сами не можете да си налагате цензура батковците-админи знаят.
 
От: От: Да се забранят ли картинките в секцията

Ако е така, жалко за аргументиращите се, че могат само толкова. Като децата, да четат книгите с картинки и пряка реч, иначе не е интересно.

Понякога една картинка говори много повече от десет абзаца текст :)

1899966_668622489866490_1919273046_n.jpg
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

Не, не трябва.

1743457_671837252878347_1977708318_n.jpg
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

Аз имам въпрос - има ли начин картинките да се намаляват като размер за да са по приятни за гледане ?
Смисъл както използвам
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

Да, това е добра идея, браво Бърнх
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

1922279_4046337534447_371188890_n.jpg


Аз имам въпрос - има ли начин картинките да се намаляват като размер за да са по приятни за гледане ?
Смисъл както използвам има ли параметър с който да оразмерявам картинката ?[/QUOTE]

и трябва да кликам върху всяка една за да я прегледам?
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

Не , по скоро да е видима в нормален размер , но да не е някаква гигантска. Примерно твоята картинка сега е екстра но как да стане тая с пингвините примерно с размера на твоята ?
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

Картинката с пингвините може и само с надписа да се представи, другата да се опише или обясни и разтълкува като кратък разказ по картинка. Защото аз може да виждам едно на тази картинка, а ти съвсем друго. И пак да не е достатъчен аргумент и да е убедително за тезата ти.
По форумите се пише. Във ФБ се плескат картинките.
Но вие сте момченцата и обичате с очите както знаем - една снимка по би ви напълнила душичката, отколкото пет думи или стихотворение ;) нъл тъй? :twisted:
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

Картинката с пингвините може и само с надписа да се представи, другата да се опише или обясни и разтълкува като кратък разказ по картинка. Защото аз може да виждам едно на тази картинка, а ти съвсем друго. И пак да не е достатъчен аргумент и да е убедително за тезата ти.
По форумите се пише. Във ФБ се плескат картинките.
Но вие сте момченцата и обичате с очите както знаем - една снимка по би ви напълнила душичката, отколкото пет думи или стихотворение ;) нъл тъй? :twisted:
Махни си аватара тогава и си сложи стихче.... Не казвам да коментираме само с картинки , но защо пък трябва да се ограничаваме ?
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

Винаги обичам момента като ми се изрепчат да сравнавям ябълките с банани.
Казвам си мнението, човече. Релакс. Повече сте поддръжниците. Или от професионална деформация, просто да ми отговориш нещо, като при малките деца.

Ако си махна аватарчето няма да ви се пълни душичката.
Ако ви е толкова важно, да е в този раздел, на мен ми е все тая. Но ако не искате да ви се губят ценните картинки и толкова нямате време да измисляте думи за аргументите си, отваряте тема в оффтопика и си цъкайте снимки на воля. Има решение и възможност за консенсус както виждаш.
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

След като в горното мнение си писала - в форумите се пише , в фб се слагат снимки , ми е интересно защо си си сложила аватар. Ник нейма не е ли достатъчен ?
Значи както може да изразиш твоята индивидуалност с картинка , не виждам защо аз да не мога да изразя мислите си или мнението си с картинка ?
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

Бърни не ми се спори. Написах си мнението по темата.

Аватарът ми и индивидуалността ми няма нищо общо с картинките в раздел "Политика". Ако coolice пусне анкета искаме или не снимки-аватари и там ще гласувам и ще се изкажа кое как. В тази тема и по този контекст, никой не ти забранява да се изразяваш с картинки. Какво пречи да си отвориш тема в оффтопика и да се изразиш.

Аз се чудя защо има раздел "Кофа", а няма "Тоалетна" примерно ...:-o

Или казано с прости думи, които вие вероятно не можете да схванете Админът иска този форум да е по-сериозен и на малко по-цивилизовано ниво. Не като на пазара и у махалата. Да е шаренко и да си ги мерим с картинки.
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

Ако всичко можеше да се изразява само с текст, нямаше да съществуват карикатурите.
А и човека си е атавист по еволюция - започнал е с картинки и чак по-късно с текст.

Ето как е блогван един лов на "Ей толкова големи, баце, кенгурута! Ама само как ги сгащихме, докато пасяха зад високия баир...":

1753_650__5.jpg
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

Информацията, не е само в словесен. Най-бързо се интерпретират изображенията в нашето възприятие така, че не виждам смисъл да забраняваме това - аз съм срещу забраните, но пък ако може да се направи с една идея по стилно съм ок. Дадоха добра идея по-горе, може просто леко се настрои модула с изображенията. Когато слагам видео големината и широчината е идеална и не дразни - така, че можете да измислите нещо около тези размери.
 
От: Да се забранят ли картинките в секцията

Картинката с пингвините може и само с надписа да се представи, другата да се опише или обясни и разтълкува като кратък разказ по картинка. Защото аз може да виждам едно на тази картинка, а ти съвсем друго. И пак да не е достатъчен аргумент и да е убедително за тезата ти.
По форумите се пише. Във ФБ се плескат картинките.
Но вие сте момченцата и обичате с очите както знаем - една снимка по би ви напълнила душичката, отколкото пет думи или стихотворение ;) нъл тъй? :twisted:

кажи как разбираш тази
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1899966_668622489866490_1919273046_n.jpg

може да се тълкува по един начин..всичко друго е изсмукано от пръстите

Не , по скоро да е видима в нормален размер , но да не е някаква гигантска. Примерно твоята картинка сега е екстра но как да стане тая с пингвините примерно с размера на твоята ?

Аз мисля, че сега картинките се оразмеряват спрямо резолюцията
примерно ако вмъкна една 5000x5000 тя няма да разтегне екрана (да добави скрол)

п.п. виждам, че има промени :) изображенията на страница не се зареждат наведнъж
за хората с по-бавен нет, това е ок
 

Горе