Да се похваля малко аз ;)

Maji92

Active Member
Congratulations, Birmingham City University has asked us to tell you that they are offering you a place for Business and Management, N201; starting in September 2014, at point of entry 1.

This offer is subject to you obtaining Obtain IELTS English Language test with an overall score of 6.0 with no less than 5.5 in any band

:)
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Честито и успех! И да се върнеш после в България, ей! :D
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Zealot ме е изпреварил! :)
Честито, бегай бърже, изучи се хубаво (па може и някое милионче да натрупаш набързо), ама после инвестиции и развитие тука! ;-)
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Честито! За изпита IELTS ако имаш тойфел или Кембридж сертификат виж изискванията на унито и им пиши. Сина ми имаше тойфел и Кембридж профишънси и пак в офертата му изискваха IELTS, но той им писа и веднага получи писмо да изпрати сканирани сертификатите и му отмениха искането за IELTS. Става въпрос да не похарчиш сума ти пари и нерви излишно.
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Zelot : Благодаря , когато се наложи и в Бг да отворя фирма ще си дойда ;) иначе зависи с какво започна да се занимавам !

Poltargaista - Благодаря ти, туко виж после помогна и на вас да ги натрупате бързо :)

rak : Все още нямам никакъв сертификат но ще си набавя скоро време еди.

daniio : Есетата не са проблем

blaster : И на теб ти благодаря :)

Rocksatedy : Благодаря и не смятам да я забравя :)

* в следващият пост ще покажа снимка ;) след 30 години бих я преправил вече да съм там на работа *
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Дано да ти е полезно това обучение, а не просто да си изгубиш времето учейки в чужбина. Успех ти желая и не забравяй откъде си тръгнал.

Би ли пояснил какво ще работиш, като завършиш образованието?
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Благодаря на всички :)

redrum: И аз се надявам да ми е полезно това което уча там и се надявам някой ден да работя CO / CEO , надявам се схващаш тънкият гъдел :)

Главно управител на някакъв бизнес може да работиш след това или собственик * да се научиш как да правиш бизнес *
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Странно ми се струва това да работиш "управител на бизнес", смисъл да го учиш, че и после да го работиш (как звучи само). Тези неща не знам дали се учат ей така, най-малкото за да почнеш бизнес (сериозен) ти трябват оригинални идеи и пари в брой. А идеите или ти хрумват или не ти хрумват. На какво по-точно ще те научат в този университет?
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Виж аз идеи имам , пари в брой липсват * ясно е че се търсят и трябват *
А за това, че ти се струва странно нека го кажем както го обявяват в сайтовете за работа " Търси се Мениджър / Управител за фирма Х "
Там те учат главно кое как става , и неща свързани с бизнеса * икономика, психология и подобни * вече как ще се развиеш ти си е в твоите ръце.
Но от там хубавото е, че ти дават една много добра мрежа от запознанства + стажове в големи фирми.
Все пак по-добре е от това да ида в УНСС и да уча нещо просто за да се пише,че съм учил.

Blinky : Благодаря , а по темата с оправянето на държавата ;)

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/t1/486276_527524757259439_1203341423_n.jpg <----- Моя снимка ;)
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Добре, сега ми стана по-ясно. Благодаря за поясненията :)
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Учи, изучи се и се върни! Искрено се радвам на хора като теб. Успех!
 
От: Да се похваля малко аз ;)

То в България има много такива ,умни ,добри и успели хора. Въпроса е ,че тях не ги отразяват медиите. Медиите искат ние да сме прост народ. Вместо да дават "съдби на кръстопът" може да дават Ted Talks България
 
От: Да се похваля малко аз ;)

George е прав ... има много млади и преуспели но не ни ги показват защото нямат печалба * 18-24 не гласуват и няма смисъл да ги ухажваме *
 

Горе