Диктатура = searchengines.bg

uni-web

Well-Known Member
Днес, колега ми изпрати да погледна тема която ми стана интересна и се зачетох. Под колега имам предвид Уважаван наш член.
Всичко си изглеждаше нормално до момента в който направо му се забрани да говори.
От много време не бях влизал и писал във въпросният форум, но се включих в негова защита с въпрос (или лек хейт 8)), както и да е това си е моя преценка.

Тъй-като днес имаше тема с обвинения към тукашната властваща партия искам само да кажа, че предпочитам да съм управляван от нея, не от тази в searchengines.bg.

Въпросната тема в която аз лично не виждам нищо лошо но има цензура на Диктатура!

Коментарите от Вас, в хейта може да се включа и аз. ;)
 
Няма смисъл от междуфорумни войни. Ако имаш проблем с някой от там - отвори тема там или се разберете на ЛС. И аз не съм очарован от отношението там или поне от отношението, когато писах там, но да се разнасяме един друг между форумите е смешно. Нападки от тук натам и от там насам смятам са излишни и за двата форума.
 
От: Re: Диктатура = searchengines.bg

Няма смисъл от междуфорумни войни. Ако имаш проблем с някой от там - отвори тема там или се разберете на ЛС. И аз не съм очарован от отношението там или поне от отношението, когато писах там, но да се разнасяме един друг между форумите е смешно. Нападки от тук натам и от там насам смятам са излишни и за двата форума.

разбира се че има смисъл,нали трябва да им пратим някой друг трафик :)
 
От: Диктатура = searchengines.bg

Точно по тази причина, аз избрах този форум. Още от времето когато беше webmasterbg се налагаше голяма цензура, то и заради това този форум стана много по посещаван. Но няма смисъл да се коментират тук такива неща, мисля че двата сайта бяха партньори чрез adx.
 
Re: От: Re: Диктатура = searchengines.bg

разбира се че има смисъл,нали трябва да им пратим някой друг трафик :)

И двата форума за ми букмбаркнати един до друг. Сигурен съм, че не малка част от форума тук посещава и другия, макар да не пишем там.

Още малко по темата. Смея да твърдя, че Странникът е провокирал подобна реакция. Два пъти е повторил за СЕО сайта нали? Междуличностни нападки? Anyone?! Темата така или иначе щеше да се обърне на хейт тъй като я гледам. Кулинаря просто е сипал масло в огъня с предупреждението си.

Точно по тази причина, аз избрах този форум. Още от времето когато беше webmasterbg се налагаше голяма цензура, то и заради това този форум стана много по посещаван. Но няма смисъл да се коментират тук такива неща, мисля че двата сайта бяха партньори чрез adx.

Именно. Също така Блинки не веднъж е казвал, че не иска вражди между двата форума, защото освен, че са партньори има полезна информация и в двата форума. Като на някой не му изнася политиката там - не пише, а само чете. Пише тук. Ей го примера с мен.
 
От: Re: Диктатура = searchengines.bg

Няма смисъл от междуфорумни войни. Ако имаш проблем с някой от там - отвори тема там или се разберете на ЛС. И аз не съм очарован от отношението там или поне от отношението, когато писах там, но да се разнасяме един друг между форумите е смешно. Нападки от тук натам и от там насам смятам са излишни и за двата форума.

Чакай сега значи тука може да дойде s1yf0x, или който и да е друг и да си хейти и прави каквото си иска, а там за една сериозна тема Великия въпреки, че преди ми е бил в приятели бгкулинар ще го заплашва?
А на всичкото отгоре и мен ще хейтва s1yf0x.
Не аз там да го решавам точно щото там е Диктатура, да дойде да го решим тук демократично и цивилизовано.
 
Re: От: Re: Диктатура = searchengines.bg

Чакай сега значи тука може да дойде s1yf0x, или който и да е друг и да си хейти и прави каквото си иска, а там за една сериозна тема Великия въпреки, че преди ми е бил в приятели бгкулинар ще го заплашва?
А на всичкото отгоре и мен ще хейтва s1yf0x.
Не аз там да го решавам точно щото там е Диктатура, да дойде да го решим тук демократично и цивилизовано.

Тук хейт от страна на s1y не съм виждал. И не видях никакви заплахи освен, че ще заключат темата ако не спрат да си мерят сео достойнствата. Реално погледнато не бих казал, че и странникът е прав, защото аз лично съм останал с впечатлението, че има зависимост в класирането на определени сайтове само от гугъл акаунтите които се ползват.

Пак казвам - проблемите са на другия форум, там си ги и разрешавайте. Там правилата са едни, тук са други, но не виждам смисъл да пренасяте пумиите които може да изпишете там - тук.
 
Re: От: Диктатура = searchengines.bg


Ти как влезе в темата? Нещо свързано с нея или изказване просто да се заядеш? Да ти припомня - ей ти на:
http://searchengines.bg/showthread.php?t=18056&p=141900#post141900

Освен това:
Кажи според теб от Аналитикса ли е или не е? Ти поне имаш горчив опит още от първата Панда.
От същото мнение към което линкваш. Ако наистина имаше такава диктатура каквато твърдиш, да те бяха избанили на секундата (по-точно редиректвали), без да ти се задават въпроси по темата ;)

Взимате нещата прекалено навътре ми се струва.
 
От: Диктатура = searchengines.bg

Аз имам рег. още като беше уебмастер - около година преди да се регна тук. Често чета, но никога не пиша. Опитах отначало, но не ми позволиха. Сигурно и аз имам вина за което. Истината е, че има много експерти и хора, които си разбират от работата, но се изживяват като единствените можещи в България и света. Това има както добрите си страни така и лошите. Добре е, че се получава един експертен форум. Лошото е, че за да извлече обикновен потребител от там полезна за него информация трябва да прочете хиляди страници. Никога няма да напиша и ред там, но ще продължа да го чета. Тук ще продължа да създавам съдържание и да се стремя "Предприемач" да става все по - полезен, все по - добър и да бъде маркетингов инсрумент както за мен и потребителите му, така и за собствениците му.

Един съвет: Всеки преследва користна цел. Дали целта е да научим нещо, да продадем, да спечелим... да създадем приятелства.. всеки от нас ползва Интернет и форумите за да удовлетвори някаква своя потребност - (тук се крие и тайната на успеха)
 
От: Re: От: Диктатура = searchengines.bg

Освен това:

От същото мнение към което линкваш. Ако наистина имаше такава диктатура каквато твърдиш, да те бяха избанили на секундата (по-точно редиректвали), без да ти се задават въпроси по темата ;)

Взимате нещата прекалено навътре ми се струва.

По същия начин се държат и диктаторите кажи или ще те банна.

И кое не ми е било адекватното в темата, това, че правя забележка на някой самозабравил се или?

Нещо не намирам за уместна забележката ти.
 
От: Re: От: Re: Диктатура = searchengines.bg

Реално погледнато не бих казал, че и странникът е прав, защото аз лично съм останал с впечатлението, че има зависимост в класирането на определени сайтове само от гугъл акаунтите които се ползват.

Не знам това дали е вярно, от моята практика съм останал с друго впечатление - сайтовете не се повлияват от това, че са включени в един акаунт. И за себе си съм прав в това отношение. Наистина исках да му помогна, даже не исках да се заяждам с въпроса ми, дали има seo сайт, наистина не го помня това, но съм останал с такива впечатления, исках да погледна сайта му, преди беше в подписа му, ако не бъркам.
Но вече след като така "удобно" пропусна въпроса ми, реших, че го прави нарочно, прави се на ... и както и там написах - зададох за втори път и ако е нужно ще потретя въпроса си, дали има seo сайт, защото задава глупави въпроси.

Ако имаш проблем с някой от там - отвори тема там или се разберете на ЛС.

С това съм напълно съгласен и за това не вземам отношение тук, там пиша докато мога, и без това там пиша рядко. Сега вземам отношение защото малко или много съм намесен, но не смятам повече да отговарям и пиша в тази дискусия.

Иначе накратко мисля, че караниците, ограниченията не са хубави. Хубаво е да има диалог, да се спори, но до там. Който греши да си признае грешката, който не е прав да се поправи и се продължава напред. Където чувствам, че ме ограничават там не отивам, не се връщам. Връщам се след голям период от време, за да видя дали има промяна към по-добро.
 
Последно редактирано:
От: Диктатура = searchengines.bg

Прочетох въпросната тема два пъти. Не виждам нищо особено.
Освен много тестостерон, останал от минали схватки. Явно някои неща тлеят и са получили кислород в тази тема.
 
От: Диктатура = searchengines.bg

Наскоро видях някъде в другия форум, че тамошния админ, Блинки го е направил админ тук, за слайфокс (аз така му чета ника) говоря, така, че стягайте се :D

Това беше бъзик по мой адрес от страна на Огнян :D не всявай излишна паника.
 
  • Like
Реакции: Alf
От: Диктатура = searchengines.bg

Не сфанах много драмата - двама се сдървили един на друг, после се включили... колко са там... трима(!) админи да отрегулират ситуацията :) .
Чудо голямо.
Не бива толкоз чувства и форумно достойнство да се влага.
Аз ако бях админ там щях да ви насмета с гегата много по-грубо - "Пррр беч, беч,... У бре, брябрябя! Ти *** ма*кята .... овча!"

[deleted - айде да не притеснявам Блинки]

ПС: още не са преживели тоя Аналитикс и сигурно всяка вечер шепнат пред иконата на Свети Гугъл : "В Русия съм, в Русия съм...." :-o
 
От: От: Диктатура = searchengines.bg

Това беше бъзик по мой адрес от страна на Огнян :D не всявай излишна паника.

:D Абе и аз така си помислих, но имаше интрига!

Така ли ти се чете ника бтв?
 
От: Диктатура = searchengines.bg

Всъщност много нежни ми се сториха админите в онази тема, а очаквках повече:( Може да са влюбени и от там да идва прекомерно високата нотка толеранс.

ПП. А и щом Алф не се разплака, значи всичко е било в рамките на културния тон:twisted:
 

Горе