Длъжниците свободни да духнат от България-Ликвидирай Колонията, сега е момента !

niks

New Member
Длъжниците свободни да духнат от България

Граничните полицаи да не спират излизането от България на хора, които дължат суми на бюджета или са осъдени да плащат парични задължения към български физически, юридически или чуждестранни лица.

Такава заповед, подписана от зам. вътрешния министър Веселин Вучков, е разпратена до всички служби на МВР, пише в. "Труд".

Документът се позовава на Решение № 2 на Конституционния съд, което отмени налагането на принудителни административни мерки за парични задължения.

Магистратите установиха, че каквито и да е санкции по финансови причини противоречат на правото на свободно пътуване през границите, което българите притежават като граждани на страна членка на Европейския съюз.

Досега ограничителната мярка бе налагана по Закона за българските документи да самоличност. Тя засягаше хора, които имат забрана да напускат страната заради неплатени данъци над 5000 лв., поискана от НАП по реда на Данъчноосигурителния кодекс. Граничарите спираха и осъдени за дългове по водени срещу тях граждански дела.


.......

Е сега е момента да набутаме някоя милиционерска банка с кредит или посткомунистически бизнесмен с отложено плащане и към Южна Африка при Веска орионката.

Източвайте колониалния бюджет и без друго той е създаден да храни комунисти, милиционери и цигани за сметка на нашите деца и родители

Всички Българи дружно да запретнем ръкави и ускорим заличаването на този долнопробен Руски комунистически колониален кенеф.
 
От: Длъжниците свободни да духнат от България-Ликвидирай Колонията, сега е момента !

Ти май не си разбрал, че става въпрос само за движение в ЕС. За други държави ти трябва виза, а такава никой няма да ти издаде ако имаш дълг.
 
От: Длъжниците свободни да духнат от България-Ликвидирай Колонията, сега е момента !

Ти май не си разбрал, че става въпрос само за движение в ЕС. За други държави ти трябва виза, а такава никой няма да ти издаде ако имаш дълг.

Вярно, прав си но един път да се спасиш от колонията и от там нататък е лесно...през Гърция към свободата с парата
 
От: Длъжниците свободни да духнат от България-Ликвидирай Колонията, сега е момента !

Мене от доста време ме блазни идеята, ама ми е интересно - защо точно Южна Африка? :)
То даже вече апертейд и расова дискриминация няма там :( , иначе бих джойннал тия иначе така благородни каузи..
 
От: Длъжниците свободни да духнат от България-Ликвидирай Колонията, сега е момента !

Мене от доста време ме блазни идеята, ама ми е интересно - защо точно Южна Африка? :)
То даже вече апертейд и расова дискриминация няма там :( , иначе бих джойннал тия иначе така благородни каузи..

Нямаме споразумение за репатриране. Татарчев искаше да докара орионците не успя, барети пращхме да хванат Таки и компания и те се издъниха

Там е свободата само пари да имаш не могат да те барнат
 
От: Длъжниците свободни да духнат от България-Ликвидирай Колонията, сега е момента !

Може да си изпълниш детските мечти да станеш пиратин :)
Йо-хо-хо...
Шоколадови мулатки и големи черни пишки :)
живот и половина :)
 

Горе