Днес се проведе изложение "Аз, инженерът"

cross

Well-Known Member
Днес, на 11.3.16, се проведе изложение "Аз, инженерът". В него участваха много от лидерите на пазара в България. Междувременно на първия етаж имаше състезание по роботика. Изложението беше в "Интер Експо Център"
Беше ли някой и ако да, какви са му впечатленията, може да сме се засекли случайно :)
 
От: Днес се проведе изложение "Аз, инженерът"

Като те гледам къв си инжИнер - ме е страх да ходя на лекар!
Тема: Днес се проведе изложение "Аз, инжинерът"


Днес, на 11.3.16, се проведе изложение "Аз, инжинерът". В него участваха много от лидерите на пазара в България. Междувременно на първия етаж имаше състезание по роботика. Изложението беше в "Интер Експо Център"
Беше ли някой и ако да, какви са му впечатленията, може да сме се засекли случайно
 
От: От: Днес се проведе изложение "Аз, инженерът"

Къде го видя, че аз нещо не съм запознат :wink:
Не се прави на ударен на две места имаше инжИнер.

Като те гледам къв си инжИнер - ме е страх да ходя на лекар!
Не мога да повярвам, но съм съгласен с рабина :-o
 
От: Днес се проведе изложение "Аз, инженерът"

Аз го имам кеширано, мога да го снимам, ако искате...
 
От: Днес се проведе изложение "Аз, инженерът"

Аз го имам кеширано, мога да го снимам, ако искате...
Снимай та. Да видят всички цвета на форумното копирайтърство :D
 
От: Днес се проведе изложение "Аз, инженерът"

Боже господи, вие май нямате друга работа.... целта на темата не е правописа на думата инженер, а дали някой е ходил... Както и да е, явно няма темата да тръгне в правилната посока.
 
От: Днес се проведе изложение "Аз, инженерът"

Инженер:

на френски - Ingеnieur
на английски - Engineer
латинските корени - "ingeniare" и „ingenium"
 
От: Днес се проведе изложение "Аз, инженерът"

Ама целия нет си оспамил с правописни грешки, то една да е - простено да е. Горе дадох линк.
 
От: От: Днес се проведе изложение "Аз, инжИнерът"

Боже господи, вие май нямате друга работа.... целта на темата не е правописа на думата инженер, а дали някой е ходил... Както и да е, явно няма темата да тръгне в правилната посока.

Ех ти копирайтъре ...
... научи правилото за пълен/непълен член

А това, че се опитваш да извърташ, не ти прави чест.
 
От: От: От: Днес се проведе изложение "Аз, инжИнерът"

... научи правилото за пълен/непълен член

А това, че се опитваш да извърташ не ти прави чест.

Първо се научи да слагаш запетайки... като правиш забележки, първи ти се образовай.
 
От: От: От: Днес се проведе изложение "Аз, инжИнерът"

Първо се научи да слагаш запетайки... като правиш забележки, първи ти се образовай.
Аз НЕ ПРЕДЛАГАМ копирайтърски услуги, а ти да.
 
Последно редактирано:
От: Днес се проведе изложение "Аз, инженерът"

Грешката е много често допускана. Като "съжалявам" и "съжелявам".

По темата - @cross разкажи повече за събитието. Какви теми имаше? научаваше ли се нещо от тях или бяха главно презентационни? безплатен ли беше входа?
 
От: От: Днес се проведе изложение "Аз, инженерът"

Грешката е много често допускана. Като "съжалявам" и "съжелявам".

По темата - @cross разкажи повече за събитието. Какви теми имаше? научаваше ли се нещо от тях или бяха главно презентационни? безплатен ли беше входа?

Входа беше свободен. Бяха главно презентационни нещата, официалния сайт на събитието е iengeneer.bg. Присъстваха фирми като ABB, Festo, Mondi и доста други. Всяка фирма имаше щанд, на който обясняваха за бизнеса си, раздаваха брошури за свободните работни места при тяф, тефтери, химикали - стандартните неща + това имаше и някои демонстрации. В отделна зала имаше състезание по роботика, където ученици и студенти зял ден ги програмират и сглобяват и после участват с тях в състезание с препядствия.
 

Горе