Добри рекламни мрежи

borkoborko39

Active Member
Здравейте, скоро ще пускам онлайн няколко блога и се чудя какви CPM/CPC рекламни компании плащат добре. Блоговете ще се гледат изцяло от България не от други държави. Първият блог е за Здраве и втория за новини. Потърсих из интернета, но не мога да се реша. Попаднах на Adcash(имат отдел в България), Ad-maven, Adsterra, exoclicks(май рекламите им са предимно за възрастни). Търся банерни и native реклами без досадни изкачащи прозорци.
Срещнах също Revenuehits но май CPM-ма е много нисък защото са предимно CPA(Cost Per Action). Търся алтернативи ако Adsense ме отреже. Дайте мнения ако ползвате някои от тези мрежи или предложения за други. От българските срещнах Adnow, Etarget и Easytrader.
 
Последно редактирано:
Много отдавна ги използвах плащаха добре, но после спряха. Мисля че в бг никой не ги ползва сега
 
Те бяха основно с поп адс, после пуснаха нейтив реклами, ама ми баннаха акаунта и не знам как са сега :D

Иначе навремето имах клик за 100$от там...
 
Много отдавна ги използвах плащаха добре, но после спряха. Мисля че в бг никой не ги ползва сега
Мултинационални са. Явно Бг пазарът им се вижда малък. Но пък гледах, че има доста сайтове, които все още си ги ползват.
 
За жалост не знам за добра българска рекламна мрежа, която да е добра! Този сектор е свободен за добри играчи, лично мнение!
 
За жалост не знам за добра българска рекламна мрежа, която да е добра! Този сектор е свободен за добри играчи, лично мнение!
Да, и аз не се сещам. Имаше една на Нетинфо, която не знам в момента как върви и никой не е споделял. И изиадс. Но никой нищо скоро не е споделял за тях.
 
Няма. Последно имаше една adzone, затвори я и дори ме замъкна с пари… трагедия е
 
Няма. Последно имаше една adzone, затвори я и дори ме замъкна с пари… трагедия е
Как те е замъкнал? Човека предупреди, че ще закрива. На мен си ми изплати всичко.
 
Да, и аз не се сещам. Имаше една на Нетинфо, която не знам в момента как върви и никой не е споделял. И изиадс. Но никой нищо скоро не е споделял за тях.
Последно Нетинфо бяха на Нова телевизия.. Не знам как върви афилиейта в България, но определено много малко компании предлагат и повечето са с такива Cookie правила, че направо да се откажеш..
 
Как те е замъкнал? Човека предупреди, че ще закрива. На мен си ми изплати всичко.
Нямам идея къде е предупредил. Аз комуникирах с него по скайп.
Издадох му фактура и се покри. Изпратих я на мейла му, на скайпа… нищо! Влиза на линия и не отговаря.
 
С тези някой работил ли е: https://admixer.com/ и какви са им рекламите, че са някакви украинци?
Да не е някакъв фишинг, че това са ми пратили: 'I think it would be best if besides Admixer DSP demand we connect your website traffic to Admixer Google Ad Manager account. This is the platform where we have the majority of deals, so this should be very beneficial, as usually there are high eCPMs and 100% fillrate. Are you okay with this? All you'll need to do is to confirm your email address with Google.'
 
Нямам идея къде е предупредил. Аз комуникирах с него по скайп.
Издадох му фактура и се покри. Изпратих я на мейла му, на скайпа… нищо! Влиза на линия и не отговаря.
Аз също по Скайп. Още преди да закрие всичко ме предупреди и свалих кодовете, но си ми изплати всичко.
 
Аз също по Скайп. Още преди да закрие всичко ме предупреди и свалих кодовете, но си ми изплати всичко.
Явно съм изтеглил късата клечка Случват се и такива неща.
 
Явно съм изтеглил късата клечка Случват се и такива неща.
Кофти работа е, но за бг е така. Всеки фалира рано или късно. Преди имаше доста добри руски мрежи, но вече е трагедия.
 
Кофти работа е, но за бг е така. Всеки фалира рано или късно. Преди имаше доста добри руски мрежи, но вече е трагедия.
Да. Бг мрежите не седят много време, защото не могат да предложат кой знае какви атрактивни цени на публишърите, а от друга страна адвъртайзърите не дават големи бюджети и искат да им е тънко, по възможност да беше като цена Google дисплей мрежата. Демек посредника остава с почти нищо. Поне такаво ми е обяснението.
 

Горе