Дългосрочна работа само за Fluent in English!

leonssss

Well-Known Member
Ако владееш перфектен анлийски, ние ти даваме възможността да станеш част от екипа на водещ международен сайт за информация за мобилни телефони - PhoneArena.com.

Поради разширяване на екипа във Варна, търсим нови колеги, които ще се занимават с разглеждането на последните мобилни телефони и софтуерни приложения и писането на статии (news, reviews, articles) за тях.

Изисквания:

+ Fluent in English (written and spoken)
+ Умението добре да анализираш, интерпретираш и предаваш информация
+ Технологична култура и желание за развитие в тази област

Какво предлагаме:

+ Дългосрочна работа;
+ Изцяло млад екип в хубав и просторен офис (зареден с напитки и сладки);
+ Възможност първи да се докосваш до последните технологии;
+ Стартова заплата в диапазона около 1000 лева/месец (нето), бонуси при добри постижения.
+ Допълнителен социален пакет (застраховка живот, допълнителна медицинска застраховка, нарастващ със стажа отпуск и други).

ето линка към статията


само едно не моа да схвана да рабтим за 1000 кинтарос

те майтапят ли се дори и с напитки и сладки

:)


Такъв сайт изобще от какво печели?

п.с Сайта им е страхотен евала!

пс. от PhoneArena.com ако ми видят темата
поне да ми джътнат един тилифон с octa core
до 5 инча оти гледах един на улицата с един фаблет към 7 инча и го държеше кат сеннък над ухото си:p
 
Последно редактирано:
От: Дългосрочна работа само за Fluent in English!

Н-та година в уебмастърски форум и още не може да разбере какво вижда в браузъра...

Щели да му джъткат нещо щото бил рекламирал сайта им тука. Божеееее..... :D Поне погледни Алексата на сайта. Яко са я закъсали за трафик, жив зян горките.

------------

Сайтът е грозен.
За мобилни технологии, а изглежда ужасно на мобилно устройство. Дори не е респонсив.
 
От: Дългосрочна работа само за Fluent in English!

Поне погледни Алексата на сайта. Яко са я закъсали за трафик, жив зян горките.
Искам и аз така да го закъсам да съм топ 2К глобално :D вместо да се кефя на влизане топ 500К
 
От: Дългосрочна работа само за Fluent in English!

Обаче как си личи от снимките, че е в България това нещо. Единият по чехли, другият с молив или химикал зад ухото( а пардон това е от цайсите му), третият с шкембето се чуди кога ще свърши това, че да се прибира да пие 2-3 ракии и 5-6 бири, другият пък пак той с недорасла брада и обрасла зле глава... :)бъзикам се просто не искам да обиждам никой, но ако е снимка от компанията им в USA това нещо няма да го има.
 
От: Дългосрочна работа само за Fluent in English!

Н-та година в уебмастърски форум и още не може да разбере какво вижда в браузъра...

Щели да му джъткат нещо щото бил рекламирал сайта им тука. Божеееее..... :D Поне погледни Алексата на сайта. Яко са я закъсали за трафик, жив зян горките.

------------

Сайтът е грозен.
За мобилни технологии, а изглежда ужасно на мобилно устройство. Дори не е респонсив.



това е единсвения световно известен сайт за тилифони и ревюта за тях!
Може да не го харесваш но си е така
винаги намирам най- новата новина за технологията спряма тилифоните при тях
а това дали сайта им е грозен
аз не гледам убавото гледам пълнежа
сайта определено е такъв за да може людите от тамбукту с техния нет да им зарежда!

ами ако ми джътнат един тилифон ко праим после
тема и спам ли:)
дано главния им редактор го прочете и да ми джътне един телефон
а аз ще го дам на нямащите малчугани от някое вундеркинско даскало!
 
От: Дългосрочна работа само за Fluent in English!

Един от най-добрите ми приятели работи там на високо ниво - дори май през него ще минавате като последна инстанция ако преминете първият тест.

Иска се наистина перфектно писмен/горовим, както и да сте наясно с материята. Заплати + бонуси са повече от 6+ за БГ, също при инициативност се и расте. А иначе дали правят кинти, ами едно 400к уникални на ден с основно УС трафик - дали не правят пари?

А към автора, няма вземеш тИлИфон споко :)
 
От: Дългосрочна работа само за Fluent in English!

А към автора, няма вземеш тИлИфон споко :)


що от завист ли?

а иначе сайта за мен е нумеро 1!
 
От: Дългосрочна работа само за Fluent in English!

Не разбира се, така телефони с 8 ядра не се раздават. За другото съм съгласен
 

Горе