Дъното или копането на ново дъно в образователната ни система

blackout8

Well-Known Member
Вчера случайно попаднах на рефендум по БНТ 1 и на каква гледка съм свидетел?

Професори по икономика от УНСС "светила", обучаващи хиляди студенти да имат точно нулева фактологическа и прично следствена аргументация! Но за сметка на това са само за едно по-голяма държвна регулация, повече данъци и повече да наказваме активните и способните. После що се чудим, що всички се натискат на държавна служба. Направо се отвратих от мухлясалите комуняги - онзи предизобрната пропагнда на БСП и това било библията на икономиката! Напълно съм съгласен с опонентите им, защото и аз защитавам тези тези.

После що се чудим, що сме на това дередже ето гледайте трагедията на БГ професори. Не знам тези хора как гледат студентите си, след снощи.

http://bnt.bg/predavanyia/referendu...hte-dovede-li-do-sa-zhivyavane-na-ikonomikata

Голям цирк сътвориха снощи - не говоря за икономика а за лъжите и липсата на каквато и да е логическа мисъл.

Знам, че не е политически много тази тема, но има много общо с политиката - тези професори като цяло и техните цоцалистически нрави за жалост ни управляват вече 25 години! А редица от тези същите участвали във фалита на БГ и хиперинфлацията, се мислят за светила в икономическата мисъл - после що всичко е с главата на опаки при нас.
 
От: Дъното или копането на ново дъно в образователната ни система

Map%203a.jpg
 

Горе