Дървени неща

wilsasha

New Member
Здравейте, мили хора
Къде мога да се ориентирам със цел продажба на тези неща? Мой близък иска да започне с това нещо като предлагане/продажби. Може да приема поръчки и различни от тези модели и също така количество. Какво бихте ме посъветвали?
Прикачвам няколко примери от работата.
Благодаря ви, желая на всички ви здраве!
 

Прикачени файлове

  • IMG_2113.jpeg
    IMG_2113.jpeg
    285.5 KB · Преглеждания: 14
  • IMG_2122.jpeg
    IMG_2122.jpeg
    309 KB · Преглеждания: 14
  • IMG_2123.jpeg
    IMG_2123.jpeg
    418.9 KB · Преглеждания: 11
  • IMG_2120.jpeg
    IMG_2120.jpeg
    302.6 KB · Преглеждания: 11
  • IMG_2119.jpeg
    IMG_2119.jpeg
    352.1 KB · Преглеждания: 11
  • IMG_2118.jpeg
    IMG_2118.jpeg
    325.4 KB · Преглеждания: 11
  • IMG_2115.jpeg
    IMG_2115.jpeg
    428.7 KB · Преглеждания: 12
  • IMG_2116.jpeg
    IMG_2116.jpeg
    537.8 KB · Преглеждания: 13
  • IMG_2117.jpeg
    IMG_2117.jpeg
    323.6 KB · Преглеждания: 11
  • IMG_2114.jpeg
    IMG_2114.jpeg
    285.3 KB · Преглеждания: 14
Моите познати ползват усилено ebay, Amazon и дори локалните платформи като OLX и базар.бг. Бих препоръчал силно фейсбук и Инстаграм присъствие. А, ако има и заделени средства за онлайн магазин, ще е супер. ;)
 
Аз малко от страна на търговец го представих плана, за дропшипър - определено каталожен сайт. И като начало - пуснете тук една обява. Следва да се свържете с точните за целта сайтове, които да зареждат от вас. И определено вие да сте активни в маркетинга на тези продукти, защото, ако се търсят, по-лесно се изгражда мрежа. ;) Ако имате въпроси, пишете, за да помогнем с каквото можем. :)
 
Във фейсбук има групи специално за подаръци и всякакви предмети ръчна изработка.
Много от хората си имам страници и качват от там за да печелят постоянни клиенти и последователи.
На лс мога да ви пратя групи.
Или си потърсете с търсачката на фб с тагове - хендмей, ръчна изработка, подаръци т.н.

*Добавям и още един вариант, ако цените са достъпни може да работи съвместно с НПО организации. Виждам от предложените варианти, че са подходящи.
Успех!
 
Последно редактирано:
Жената купува всяка Коледа играчки за елхи, правени от деца в домове, които се продават през фейсбук страница, като парите отиват за самия дом, а играчките са много красиви.

PXL_20240916_060105164.jpg

Ако са зад някаква добра кауза са още по-желани. Само като идея какво има по социалните мрежи.
 
Ботовете прикачат и картинки вече 😳
Не, напълно реален човек си е. Виж, че и лайкове дава. Ако прави всичко това бота, аз вече започвам да се съмнявам и за себе си дали не съм. :D
 
Няма как да не се изкаже Ганьо с филмовото си самочувствие, който знае всичко…
Абе важното е да си помагаме. Ако нещо решиш да питаш, да обсъдим, темата е супер. Харесва ми. :)
 
Etsy също е добра платформа за hand made неща, доста хора продават там,
От 1-2 години Etsy се опитват да затегнат контрола за да се предлагат САМО ръчно изработени изделия. Ако въпросните дървенийки са ръчна изработка - ОК, но ако са китайски внос ще ги баннат много бързо.
 
От 1-2 години Etsy се опитват да затегнат контрола за да се предлагат САМО ръчно изработени изделия. Ако въпросните дървенийки са ръчна изработка - ОК, но ако са китайски внос ще ги баннат много бързо.
Не, не. Ръчно са 100%
 

Горе