Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

blackout8

Well-Known Member
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Значи е добра идея всеки да му напуска по 5-6 тревожни писъмца, белким се трогне да се обяснява по тях и забрави поне временно за изпълняване на задълженията си... А дано :twisted:
 
От: Re: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

И момичето слеед това е изтичало в Dir.bg да им снесе за разговора ;)

Хващате се на евтин PR.

Е явно има опит, нали като написа писмото до Дянков е изтичало до Дир-а :D
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Абе в тоя форум само политика почна де се нищи...Ебаси програмистите...
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Е ти не знаеш ли, че българинът разбира от политика, футбол и жени по подразбиране. :)

Абе в тоя форум само политика почна де се нищи...Ебаси програмистите...
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Аз не знаех че съм в бгдев форума, бъкел си нямам от програмиране и добре че е така :D
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Тука сме тея дето дават парите на програмистите. Нашата работа зависи пряко от действията на политиците, затова и се интересуваме толкова. Нищо странно няма.
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Ако има бюджетен излишък, са възможни коледни добавки за пенсионерите с най-ниски пенсии, каза днес на пресконференция в Министерски съвет Симеон Дянков.
Що не вземат да орежат високите пенсии? Тъкмо ще има повече пари за тоалетна хартия в министерствата...
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Финансовият министър дава обяснения на момиченце, което тепърва навлиза в пубертета, наистина изглежда логично! Дет се вика на англичански - seems legit!
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Дали са и две-три фафли Б.Б. да ги изкара като непорочната дева. :twisted: :lol:
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Абе нещо не ми се връзва цялата тая работа - самият министър на финансите да се обяснява като ощипана мома на някаква си 15 годишна ученичка. И дали това момиче си е оставило GSM-номера във писмото... Абе нещо намирисва тука пак...:wink:
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Абе нещо не ми се връзва цялата тая работа - самият министър на финансите да се обяснява като ощипана мома на някаква си 15 годишна ученичка. И дали това момиче си е оставило GSM-номера във писмото... Абе нещо намирисва тука пак...:wink:

Съмнявам се да е лъжа
интервюирали са момичето от "24 часа"

А това за номера - и аз се чудя..от както разбрах, че се й се е обаждал... :mrgreen:
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Обяснил още, че Гърция е в ужасяваща криза, има огромен дефицит и тепърва хората там - и работещите, и пенсионерите, ще имат да плащат за годините, в които са живели по начин, който не могат да си позволят.
Аз пък си мечтая в България да стане такава криза, че хората да взимат по 400 евро коледни надбавки.
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Това си е чиста постановка, дали са нещо на техните (Или обещали) за да я накарат да мълчи и да даде интервюта на медиите, същите тези които са на ГРОБ, и хоп готово измихме си ръцете + малко ПР. кампания.

Все пак идват избори, а недоволството расте със страшна сила. ;)
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Това си е чиста постановка, дали са нещо на техните (Или обещали) за да я накарат да мълчи и да даде интервюта на медиите, същите тези които са на ГРОБ, и хоп готово измихме си ръцете + малко ПР. кампания.

Все пак идват избори, а недоволството расте със страшна сила. ;)

не е постановка
просто се е обадил на момичето (нищо не губи) а от нашите "медии" бързат да се правят на журналсти и да пишат новината.

Все пак, не всеки ден Дянков се обажда на обикновените хора.
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

не е постановка
просто се е обадил на момичето (нищо не губи) а от нашите "медии" бързат да се правят на журналсти и да пишат новината.

Все пак, не всеки ден Дянков се обажда на обикновените хора.

Жестоко се съмнявам да е истина, но все пак всеки има право на мнение. :)
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Жестоко се съмнявам да е истина, но все пак всеки има право на мнение. :)

какво да им обещава? за какво да ги заплашва?
той не би рискувал...никои не би го направил това
защото дори не е длъжен да се обажда на момичето

нз защо го е направил..може би защото е на 15 и стана доста известно и по този начин иска да получи някакви позитиви

дори не се сещам за какво може да ги заплашва...
за какво да си мълчи? тя е на 15...нищо повече (от това да пише) не може да направи...
няма логика...

Гледаме от всички да извлечем само отицателното.

Хубаво е да има такава "обратна връзка" постоянно.

Като стана въпрос за контакт с институции - доста от тях имат мейлове и отговарят.
Доста известни личности имат ФБ - и там отговарят.

Аз съм писал на СДВР (до отдел "Пътна Полиция") - получих мейл с вх. номер, всичко както си му е редно.
С доста изчерпателен отговор.
Вярно - доста време чаках и дори по едно време мислех, че няма да отговорят - но след 2-3 седмици получих отговор.
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Т.е. искаш Дянков да ти се обади и да ти обясни как ще се оправим и че гърците са по-зле от нас, нищо че стандартът им на живот дори и в най-бруталната криза е в пъти по-висок от нашия?
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

То пък щото много трудно се обясни - една страна 20-30 години взимала яко кредити и ги давала за народа ги харчи и по този начин си вдигнали стандарта многократно над реалната продукция, като успоредно на това е подправяла доклади и статистики. И като дойде Видов ден разбрали че само на узо и на плажа не става. Дошли едни лоши чичковци си искали парите и те почнали да бунтуват щото тези лоши чичковци им спрели държавните помощи и субсидии и те си мислят че е края на света. Е ще видят те първа още колко е далече този край :D

Просто обяснение 3 реда :D
 

Горе