Европата е пред разспад!

dalasweb

Well-Known Member
Мисля че европата,ако си беше останала католическа,протестанска и православна щеше да се запази, а сега вече не знам.Религията определено щеше да заздрави граници и континента!!Вчера четох най- добре е за германците да си върнат марката и да махнат гърция от зоната.Всъшност да няма вече Европа.Хубаво е да се живее с чужди пари , Като при нас сиганите хем ги гледаме и поливаме и ще са мнозинство след години.Мислим ,че ако ги населят някаде на безлюдно българско място с 3 метрова ограда - С техен парламент и местно самоуправление да се чифтосват там и европата ще ни пляска ръце , а хелзинския комитет през ръцете!Замислете се кат беха мутрите циганите бараха ли,бяха ли нагли и т.н?
Винаги съм казвал че на България ни трябва Мусолини, Хитлер, Сталин ,Пиночет с редици без чет:) Ша се оправиме веднага!
Нямаш средно образование - нямаш право да гласуваш.Когато си начетен и образован може да решиш и избереш ,кой да те управлява.Нямаш средно - нямаш право да излзиЗаш в чужбина ,а и така да излагаш България с просия и кражби.
 
Последно редактирано:
От: Европата е пред разспад!

Днешната "Далас" тема :).
Те циганите в мнозинство са християни, кво правим?
Щеше да заздрави как да го разбираме? Света инквизиция за останалите може би? Кръстоносни походи? Концлагери?
 
От: Европата е пред разспад!

Днешната "Далас" тема :).
Те циганите в мнозинство са християни, кво правим?
Щеше да заздрави как да го разбираме? Света инквизиция за останалите може би? Кръстоносни походи? Концлагери?

Горе съм го писал СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ!ако ли не в парламента няма да мине ВЕТОТО за ГЕТОТО!
 
От: Европата е пред разспад!

Съгласен съм с 2рата част от поста ти.
А иначе те и да искат няма ги фалират поне сега. Фалират ли гърчулята, едни интерсни времена ще настъпят на Германската финансова система.
 
От: Европата е пред разспад!

Не ми се чете поста на Далас, но дано се разпадне тоя европейски съюз дано.
 
От: Европата е пред разспад!

То ЕС няма да се разпадне по-скоро ще се концентрира върху големите сили и баламурници като България, Румъния и пр. ще бъдат изхвърлени :)
 
От: Европата е пред разспад!

Религията не е чак такъв проблем. Моралните порядки на християни и мюсюлмани са сходни.
Аз проблем виждам в атеизма. Това да вярваш само в това, което виждаш (и ти казват), си е лично право на избор, но ако човек се чувства Господ и не се чувства длъжен на никого, може да направи много поразии. Дори най-строгите закони не могат да озъптят липсата на съвест у властимащите.
А Евросъюза и аз чакам да се разпадне. В която и империя да е включвана България, тя все се е сривала. Колкото и да се говори за равнопоставеност, все някоя държава се оказва по-равна, което обезсмисля съюза. Ние в България сме си добре. И да има и да няма криза, ние оцеляваме. Изнежените ("развитите") нации да му мислят.
 
От: Европата е пред разспад!

Религията не е чак такъв проблем. Моралните порядки на християни и мюсюлмани са сходни.
..
Стига бе. Айде да не почвам...
Мюсюльманството само по себе си е ок. Обичаите, ценностите, културата, дето идват в пакет с него - не са.

На практика са като циганите - може да тънат в мизерия, ма се кучат като зайци. Било въпрос на чест. Дори в турските сериали по пробитото бтв се вижда. Ем турците са може би най-напредничаво модерната мюсълманска нация.
 
От: Европата е пред разспад!

Рано или късно ще се разпадне. Казват, че след време ще има повече турци в европа и щели сме да приемем исляма, дано това са глупости ...

Ами ха да дойде некой при мен и да ми каже да приема исляма, и да видиш какво ще му се случи :!: Бих му дал 10 секунди да се отдалечи, иначе не отговарям. Къв ислям кви 5 леа ? Секира за тях мамицата им мръсна рязани бургии, фесове... заляха цяла Европа. Брейвик ненапразно ги взриви, защото в Норвегия по улиците гледаш повече забрадки и чалми, от колкото норвежци.

Само в Германия има над 7 милиона турци! Имат си цели квартали. А преди 10 години в югозападната част на Норвегия там пакистанците искали да правят автономна република, но естествено че не им дали. Точно в Норвегия гъмжи от пакистанци. Във Швеция и Дания е същото. Жалко че в най белите държави с чиста арийска класа се развъждат тия резаци като скакалци.

До колкото знам Ванга е предсказала че еврото щяло да се премахне, но точно коя година не помня, книгата е в братчеда. Абе със евро и без евро си има плюсове и минуси, важното е да се знае в кой случай са повече плюсове.
 
От: Европата е пред разспад!

USAF, започваш да звучиш като хитлерист.
 
От: Европата е пред разспад!

USAF, започваш да звучиш като хитлерист.

Данкешойн :)

Говоря истини. Всяка година когато ходя в Дания и в Норвегия виждам едно и също - повече араби от колкото бели хора. Харкона беше също в Норвегия, не знам дали е останал там или се е върнал, но и той може да го потвърди. В Дания и Швеция е същото. Не съм ксенофоб, не искам да бъда разбран погрешно, но действително европата е пренаселена. Има една дума и тя се казва баланс Когато този баланс се наруши знаем какво следва - претопяване на европейското население, защото онези нямат по 1 или 2 лапета, а от 5 деца на горе че и до 10 стигат.
 
От: Европата е пред разспад!

Нямаш средно - нямаш право да излзиЗаш в чужбина ,а и така да излагаш България с просия и кражби.

Е ти хем искаш да изселиш циганите, хем не им даваш да напуснат страната като нямат средно. Как ще стане тоя номер? Ти представяш ли си ако на хилядите цигани, които са напуснали България, им беше забранено да напускат страната? Сега със сигурност щяха да са повече от българите.
 
От: Европата е пред разспад!

Абе силно ме съмнява да искате разпад ако знаете реално какво ще се случи - един солиден финансов армагедон, драстичен спад на жизнения стандарт, и всичко произтичащо от него и като се прибави солидна икономическа болка за социума, доста зле ще е - нещо което го изживяваме от 97 ама ще е умножено по няколко пъти, щото всички ще са на същото дереже(сега не ми се дърпат макро аргументи - една справка за великата депрсия ви стига). Реално погледнато точно и това трябва ресет на системата
 
От: Европата е пред разспад!

Абе силно ме съмнява да искате разпад ако знаете реално какво ще се случи - един солиден финансов армагедон, драстичен спад на жизнения стандарт, и всичко произтичащо от него и като се прибави солидна икономическа болка за социума, доста зле ще е - нещо което го изживяваме от 97 ама ще е умножено по няколко пъти, щото всички ще са на същото дереже(сега не ми се дърпат макро аргументи - една справка за великата депрсия ви стига). Реално погледнато точно и това трябва ресет на системата

НИЩО НЕ МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ, ТА НИЕ СМЕ Н ДЪНОТО!Но другите държави дето са имали привилегии и тем подобни ще усетят как се яде шопска салата без сирене истинско де!
 
От: Европата е пред разспад!

Вие хубаво коментирате мангалите, но това е адски приспособима гад към промените. Тях не ги грее нито разпадане на социализма, нито каквото и да е. Честно казано, българите ще бъдат асимилирани след броени десетилетия, не върви никак на добре нашата нация. Колко калпака сме - 3 милиона? Докато мангала носи и на радиация като хлебарките:) - просто ако изчезне мангала като нация, значи и човечкия род на практика си е изпял лебедовата песен:)
 
От: Европата е пред разспад!

НИЩО НЕ МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ, ТА НИЕ СМЕ Н ДЪНОТО!Но другите държави дето са имали привилегии и тем подобни ще усетят как се яде шопска салата без сирене истинско де!

Дъното е относително понятие - на тях като им падне драстично, поради глобализацията ти какво мислиш тук ще ядем шопска с истинско сирене и ракия, след това едно шкембе и накрая 3ка кебапчета с гарнитура от 1 кг?
 
От: Европата е пред разспад!

Вие хубаво коментирате мангалите, но това е адски приспособима гад към промените. Тях не ги грее нито разпадане на социализма, нито каквото и да е. Честно казано, българите ще бъдат асимилирани след броени десетилетия, не върви никак на добре нашата нация. Колко калпака сме - 3 милиона? Докато мангала носи и на радиация като хлебарките:) - просто ако изчезне мангала като нация, значи и човечкия род на практика си е изпял лебедовата песен:)

Явно си малък
по време на соца у село не смееха на центъра да излязат защото местният разсилен им е.аваше ...
знам и за много градове че е било така, но сега с тези комитети ........
евала на франсето как ги игониха..
 
От: Европата е пред разспад!

евала на франсето как ги игониха..

Че тук, ако ги изгонят кой ще гласува за тях, нали няма да има кой да избере мутрите. :D
 

Горе