Етаргет: ads not by this site?

uni-web

Well-Known Member
Какво става с Етаргет? При показване на банер техен 300x250, над него ми показва графични банери, а под тях ми пише "ads not by this site".
Как може да си позволяват такава наглост нито са ме питали нито нещо. Направо паднах, ако не го махнат им махам рекламите, не, че има много полза от тях ползвам ги само за запълване на полета. :cry:

FireShot Screen Capture #093 - 'Супер табл.jpg
 
Последно редактирано:
От: Етаргет: ads not by this site?

Да не би нещо сайта да не е одобрен, знам ли? Странно ми се вижда и на мен.
 
От: Етаргет: ads not by this site?

Мнеммм, акаунта ми е супер стар, и просто сега изведнъж се появи, не е хак в моята система защото махна ли рекламата им изчезва и тази.
 
От: Етаргет: ads not by this site?

Между другото да допълня видях го и в няколко други сайта ползващи този размер "не мои", сега го махнаха, може и да тестват нещо, или знам ли.
 
Това по-скоро е от някоя добавка на браузъра ти. В бгмдб-то имаш в дясното каре реклами от етаргет и не виждам подобно нещо като на скрийншота ти ;)
 
От: Re: Етаргет: ads not by this site?

Това по-скоро е от някоя добавка на браузъра ти. В бгмдб-то имаш в дясното каре реклами от етаргет и не виждам подобно нещо като на скрийншота ти ;)

Той сега се махна баце, одеве го имаше и в други сайтове с тоя разме, а не съм правил нищо, ама и под два браузъра го пробвах и пак беше същото. :)
 
Re: От: Re: Етаргет: ads not by this site?

Той сега се махна баце, одеве го имаше и в други сайтове с тоя разме, а не съм правил нищо, ама и под два браузъра го пробвах и пак беше същото. :)

В такъв случай оставам без думи. Етаргет явно са решили да изгубят и без това малкото им останали издатели ..
 

Горе