Ето как действат щатските полицаи на улицата!

dalasweb

Well-Known Member
Хубава кола, ама не си в България да се правиш на баровец!

[video]http://www.vbox7.com/play:b3d5a22d6d[/video]

Такива трябва да са и нашите полицаи!
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

Абе то и куката си го искаше това и си пролича симулант голям
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

E, нормално, тоя беше доста прост - не изпълни полицейско разпореждане и сгази куката.
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

не поставяй всички под общ знаменател! ето как действат Бг полицайте

иначе браво! Онзи пикльо сигурно си помисли, че ще му се размине..
хах, и без излишни приказки - направо си го изхвърли от колата - тук щеше да реват че е оказано "полицейско насилие"

само забележете: черен арестува черен, след това идва подкрепление от още 3-ма Бели
само за това мога да кажа на американците: Евала!
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

Каквито началниците, такива и работниците. Рибата се вмирисва от главата.
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

Накратко :
Полицай си рисува!
Идва гражданинЪТ и си вика Ау рисуват ми поршето.Запалва, но предвидливия полицай си слага крачето и му Вика БРО чакай не съм довършил калниците.Шофъорът не го е чул оти натиска газта без да иска изцапва полицейския чорап. Полицая ядосан не толкова от болката, колкото, че чорапът от капалъ чарши му е се изцапал и му крещу ей Негро слизай от колата сега ще има МАДЪР ФАКЪР, но шофъорчето се дърпа. С ловкостта на гладен тигър го изважда от колата и минава зад него,чува се - колега дай да направиме тройка и в миг го повалят с вдигнати крака. Искаш ли белезници бе негро- не.Искаш не искаш,ама сега ша ти се изредим всички,оти караш порше и ние сме завистливи.Неочаквано се чува женски глас мога ли и аз да се включа в оргията - Не тва е само мъжки купон.Полицая изморен вика за подкрепление. Ау и колегите идват и много сеирджии са се насъбрали, дай поне другаде да го ш..аме това негро!Жената- ако ви останат сили за мен ето ви номера ми това е АМЕРИКА!
АЙ ЛОВ ИТ!
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

Там полицията си има респект. Тука просто големците с луксозните коли си мислят че всичко им е позволено. Виждал съм отношение на полицаи в Германия, Дания, Норвегия и Швеция. Ами то ти е удоволствие да разговаряш с тях. Имат си дар-слово знаят как да водят диалог. Много учтиви полицаи. Тука нашите няма смисъл да ги коментирам. Особено пък в Дания - по улицата вървиш и се разминаваш с полицай който е непознат, никога не си го виждал, но той ти се усмихва и те поздравява. Забелязах че там в който и град да отида - не само полицаите но и цивилните граждани те поздравяват. Но и полицаите в това число. И ти ги поздравяваш, просто няма как :)
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

В САЩ ми харесва това, че не правят разлика кой какъв е, арестуват си разни известни, без да им дреме.
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

Полицаят нарочно се заяждаше. Нарочно стоеше пред колата ! Не вижда ли, че човека иска да си тръгне. Според мен - превишаване на правата от страна на куката - типично за САЩ.
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

не поставяй всички под общ знаменател! ето как действат Бг полицайте

Браво на това момче. Хубаво е да се чува че все още има съвестни полицаи. Въпреки че е имал борчове, не се е подхлъзнал да присвои парите а ги е върнал. Пожелавам му повишение и по чин и по заплата, и все така съвестно да си върши работата, и всичките му колеги да правят същото. Всъщност в развитите европейски държави точно така работят полицаите, тука за България жалко че това е рядкост. Такива полицаи са си за уважение наистина. :)
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

Полицаят нарочно се заяждаше. Нарочно стоеше пред колата ! Не вижда ли, че човека иска да си тръгне. Според мен - превишаване на правата от страна на куката - типично за САЩ.
Иска да си тръгне, докато му пише акт? :-o Е то тръгването да не е концерт пожелание
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

Браво на това момче. Хубаво е да се чува че все още има съвестни полицаи. Въпреки че е имал борчове, не се е подхлъзнал да присвои парите а ги е върнал. Пожелавам му повишение и по чин и по заплата, и все така съвестно да си върши работата, и всичките му колеги да правят същото. Всъщност в развитите европейски държави точно така работят полицаите, тука за България жалко че това е рядкост. Такива полицаи са си за уважение наистина. :)

Имаше един железничар върнал 6милиона лева или нещо такова беше!
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

Браво на това момче. Хубаво е да се чува че все още има съвестни полицаи. Въпреки че е имал борчове, не се е подхлъзнал да присвои парите а ги е върнал. Пожелавам му повишение и по чин и по заплата, и все така съвестно да си върши работата, и всичките му колеги да правят същото. Всъщност в развитите европейски държави точно така работят полицаите, тука за България жалко че това е рядкост. Такива полицаи са си за уважение наистина. :)
Така е, но като знам как разсъждават хората тук, колегите му сигурно го мислят за пълен малоумник.
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

Така е, но като знам как разсъждават хората тук, колегите му сигурно го мислят за пълен малоумник.

Най вероятно е така, а това трябва да се премахне, и системата на полицията да работи както е в развитите европейски държави. Аз като четох статията, то момчето е намирало какво ли не като вещи и ги е връщал на хората, и до колкото разбрах имало е и други случаи да намира пари и да ги връща. Такива полицаи просто са рядкост. А всъщност всичките полицаи в България трябва да работят като него, а не да го мислят за малоумник. Смятай колко е изкривена вече психиката им от корупция - за тях не е нормално ако не си корумпиран, излиза че си срещу тях направо ако си честен и съвестен. Ужас. Made in BG. :( Аз ако съм началник на полицията където работи това момче - направо го правя за образец на всички други, и го повишавам в чин и заплата - такива хора заслужават повече. Крайно време в цялата държава във всички градове полицаите да станат като него. Но може би след 50 години... Не знам колко поколения полицаи трябва минат и до като стане това...
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

А, ето как действат самите ЩАТИ!

За да не отварям нова тема и за да подбутна малко тази на даласа, че нещо се беше по загубил тея дни го споделям тук:

Щатите искат да извадим Левски от учебниците по история!

http://www.buditeli.info/novini/ot-...izvadim-levski-ot-uchebnicite-po-istoriq.html
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

Полицаят нарочно се заяждаше. Нарочно стоеше пред колата ! Не вижда ли, че човека иска да си тръгне. Според мен - превишаване на правата от страна на куката - типично за САЩ.

ти какво искаш? да седне да му сед моли да изчака ли?
гледай какво нещо - не си размениха нито дума в началото, просто му показа, че трябва да изчака..като застана до колата - дори не е пред нея... този малоумник не го е разбрал или си мисли, че като е с кола за 1 милион може да си прави каквото иска..

Имаше един железничар върнал 6милиона лева или нещо такова беше!

това е преди доста години..може би повече или около 10

колегите му сигурно го мислят за пълен малоумник.

абсолютно точно! или повечето за такъв ще го помислят.. но щом преди е върщал - и продължава да го прави, значи човека си го желае от сърце.

А, ето как действат самите ЩАТИ!

За да не отварям нова тема и за да подбутна малко тази на даласа, че нещо се беше по загубил тея дни го споделям тук:

Щатите искат да извадим Левски от учебниците по история!

http://www.buditeli.info/novini/ot-...izvadim-levski-ot-uchebnicite-po-istoriq.html

Това не е вярно.
От будители.инфо са се или са ги подвели.
Но ако беше вярно, е те тогава щяхме да им е*ем майката на американците!

източника на текста е Бъзиклийкс
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

На шофьора не му мърда затвор и милион и нагоре гаранция.
Това което направи по законите там се води нападение със смъртоносно оръжие над полицай и ще му скъсат задника.
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

Това не е вярно.
От будители.инфо са се или са ги подвели.
Но ако беше вярно, е те тогава щяхме да им е*ем майката на американците!

източника на текста е Бъзиклийкс

Ами братле дано си прав щото мен честно вече нищо не може ме учуди в ГРОБАРИТЕ и политиките им, нали Боко щеше да влиза в учебниците по история вече може да са се договорили да сменят него с Левски.

Спирам да коментирам обаче за да не обърнем пак темата в политическа. :)
 
От: От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

Щатите искат да извадим Левски от учебниците по история!

http://www.buditeli.info/novini/ot-...izvadim-levski-ot-uchebnicite-po-istoriq.html

:twisted:
От вчера това ми попада за трети път.
Маамустара, тук поне сте/сме уебмастери - не може ли първо да чукнете този лонгтейлалабалаквобеше - https://www.google.bg/search?q=Амер...&sugexp=chrome,mod=0&sourceid=chrome&ie=UTF-8, и после да допринасяте за тиражиране на глупости?! :twisted:
Или литературни съчинения в стил Оруел.

https://neverojatno.wordpress.com/2011/03/28/levski-3/ - ♣ УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
Всичко написано на тази страница е художествена измислица и не отговаря на действителността.
Съвпадението с реални събития, ...


Пък после масмедиите всявали/насаждали отрицателни неща.
Ами като се чете, без да се проверява, и после се тиражира - как да е иначе?

Като онзи ден - с Швейцария, дето изгонила МакДоналдс и Кока кола.
 

Горе