Е, кажете сега плановете за новата 2014 година! Поредните :)

testkiwi

Well-Known Member
Какво ще си обещаете, че ще направите? Грандиозни или реалистични? Какво сте си набелязали в професионален план? А в личен?

Всяка година откакто се помня си казвам нещо от сорта на: ей сега почвам да тренирам за лятото, и все нямам време :( Миналата година си спомням, че бях решил да се запиша на латино танци, е те толкова се и записах :lol: Но още много ми се ще, ама да видим.

Тая година мисля да не правя никакви планове, нищо не си и обещавам. Защото изтичащата ми разказа играта, всички планове рухнаха и се осраха, било то лични, било то професионални, финансови, материални и т.н. :D

Айде поспамете малко :-o Пожелавам на всички всичко да се сбъдне другата година, и да има много предприемчиви предприемачи, които да предприемат предприемачески действия и късмета да е на тяхна страна. От мен за тази година толкова - от утре съм почивка :beer:
 
От: Е, кажете сега плановете за новата 2014 година! Поредните :)

Аз си продължавам да дерзая по дефаут, нова-стара вече не им обръщам внимание :D
 
От: Е, кажете сега плановете за новата 2014 година! Поредните :)

Офлайн алъш-вериша ми потръгна и смятам да инвестирам всичко в стока и квото стане
 
От: Е, кажете сега плановете за новата 2014 година! Поредните :)

Нали знаете, правете си планове за да разсмеете Господ :)
 
От: От: Е, кажете сега плановете за новата 2014 година! Поредните :)

Кой е това?:lol::lol::lol:
013.jpg
 
От: Е, кажете сега плановете за новата 2014 година! Поредните :)

Офлайн алъш-вериша ми потръгна и смятам да инвестирам всичко в стока и квото стане

Похвали се де, обещавам да не крада идеята като с абажурите :oops::p
Пък може и акъл да дам! Аз там съм силен... (и в акъла, и в офлайн бизнеса :wink:)
 
От: От: Е, кажете сега плановете за новата 2014 година! Поредните :)

Похвали се де, обещавам да не крада идеята като с абажурите :oops::p
Пък може и акъл да дам! Аз там съм силен... (и в акъла, и в офлайн бизнеса :wink:)
Продадох едно нещо да един циганин и той се похвали на 100 човека, от тях 50 също си купиха и така се почна.
Пича на който продадох в началото ми намира още клиенти и те така :Д
 
От: От: От: Е, кажете сега плановете за новата 2014 година! Поредните :)

Продадох едно нещо да един циганин и той се похвали на 100 човека, от тях 50 също си купиха и така се почна.
Пича на който продадох в началото ми намира още клиенти и те така :Д
Като засилиш нещата нали знаеш, че в Пловдив е най-гъстонаселения квартал с ромчета- Изгрев! Заповядай и тук, мога да те свържа, с който трябва, пък ти ще почерпиш:wink::beer:
 
От: От: От: Е, кажете сега плановете за новата 2014 година! Поредните :)

Като засилиш нещата нали знаеш, че в Пловдив е най-гъстонаселения квартал с ромчета- Изгрев! Заповядай и тук, мога да те свържа, с който трябва, пък ти ще почерпиш:wink::beer:
Аз си намерих точния ром :D
отива пича в селския "клуб" и се връща с 10 продажби
 
От: Е, кажете сега плановете за новата 2014 година! Поредните :)

През новата година, както и почти всяка сутрин си пожелавам само и единствено аз и близките ми да сме живи и здрави. Всичко друго е въпрос на ежедневен, непрестанен труд.

А от материална/професионална гледна точка единствено си пожелавам да отворим един симпатичен офис в София, само, че до тогава ще се действа стъпка по стъпка с малки, но ежедневни постижения.
 
От: Е, кажете сега плановете за новата 2014 година! Поредните :)

Плановете ги прая за петилетка :mrgreen:, щот съм учил планова икономика :wink:
Та плановете са, яденье и пиенье и некоя сгодна женица :lol:
Да съм здрав и корав, па като кацне пиленцето на рамото, да има с кво да го нахраня:rolleyes:
:beer:
 
От: Е, кажете сега плановете за новата 2014 година! Поредните :)

Предприемачи, колеги, приятели. Пожелавам си само здраве, както и на вас. Всичко останало с акъл и упоритост ще бъде постигнато. Всичко е в нашите глави. Бъдете здрави и ценете здравето си, че когато го няма..всичко останало е все тая. И 10 бона на месец да вадите е безсмислено. Весело посрещане на 2014 и така. БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!
 

Горе