Жан-Клод Ван Дам прави шпагат между два камиона на Volvo FM

Blinky

Owner
Съжалявам за темата, но днес го гледах и реших да го споделя с вас. Голям фен съм на Жан-Клод Ван Дам и не толкова на Volvo, но все пак видеото си заслужава:

[video=youtube;M7FIvfx5J10]http://www.youtube.com/watch?v=M7FIvfx5J10[/video]

С две думи:

Жан-Клод Ван Дам прави шпагат на два камиона Volvo FM, показващ стабилността на посоката на движение, която Volvo Dynamic Steering осигурява, а също и доколко практична може да бъде тя за шофьорите на този тип камиони.

На мен лично ми харесва. А реал но и колите ми са в класацията за добри превозни средства. ;) Но се кефя и на актьора много. :)
 
От: Жан-Клод Ван Дам прави шпагат между два камиона на Volvo FM

Много одъртя и той иначе е пичага и на мен ми е любимец,другия ми любимец от неговия жанр е Стивън Сегал класика в жанра са и двамата:),надъхващи до безобразие
 
Много го харесвам, нищо че от време пиянства из Банско. :) Доколкото чувам от познати де. Стивън по-малко го харесвам, баща ми е голям фен там. ;)

Иначе реклата е хубава. Мен ми хареса, за това я шервам. Volvo винаги са радвали с хубави реклами, не е като нео-нациската на Mercedes. :)

[video=youtube;ytVdBLMmRno]http://www.youtube.com/watch?v=ytVdBLMmRno[/video]
 
От: Жан-Клод Ван Дам прави шпагат между два камиона на Volvo FM

Перфектна реклама и песничката накрая много радва :)

П.П. Аууууу и втората направо "кърти"!

Вдъхновяваща работа, да ти е приятно да гледаш рекламите, а тука в БГ простотия след простотия като си пуснеш рекламите...
 
От: Re: Жан-Клод Ван Дам прави шпагат между два камиона на Volvo FM

Тая реллама не я схванах
Много го харесвам, нищо че от време пиянства из Банско. :) Доколкото чувам от познати де. Стивън по-малко го харесвам, баща ми е голям фен там. ;)

Иначе реклата е хубава. Мен ми хареса, за това я шервам. Volvo винаги са радвали с хубави реклами, не е като нео-нациската на Mercedes. :)

[video=youtube;ytVdBLMmRno]http://www.youtube.com/watch?v=ytVdBLMmRno[/video]
 
От: Re: Жан-Клод Ван Дам прави шпагат между два камиона на Volvo FM

Колата има система да засича дупки в пътищата предварително и т.н., а в случая това нещо е използвано като сензор за хората. Виж как спря пред момичетата, а като видя Адолф Хитлер го засече като лош материал още преди да е станал такъв и го елиминира ;)

Тая реллама не я схванах


Много го харесвам, нищо че от време пиянства из Банско. :) Доколкото чувам от познати де. Стивън по-малко го харесвам, баща ми е голям фен там. ;)

Иначе реклата е хубава. Мен ми хареса, за това я шервам. Volvo винаги са радвали с хубави реклами, не е като нео-нациската на Mercedes. :)

[video=youtube;ytVdBLMmRno]http://www.youtube.com/watch?v=ytVdBLMmRno[/video]
 
От: Re: Жан-Клод Ван Дам прави шпагат между два камиона на Volvo FM

не е като нео-нациската на Mercedes. :)

Много странно възприятие - нито е нео-нацисТка, нито е на Мерцедес. Текста е достатъчно ясен и категоричен. Дори за мен, дето нито немски, нито английски знам.

Мотото е "Открий опасността, преди да се е появила, и я избегни!".
Ако навремето нацизма бе дефиниран като опасност, и бе избегнат, най-малкото България нямаше да е на днешното дередже. Нацизма реализира Втората Световна Война и придаването на България към Съветския блок. Последиците ги живеем днес - вече 80 години по-късно. И няма шанс скоро да ги преодолеем...

Клипа е много силен! И красив!

Може да се поразсъждава относно името на детето - Адолф, Даймлер АГ и свастиката на финала. Но не зная дотолкова немската история, както и биографията на Хитлер. Има някакъв символизъм в това. Ключов.

Виж как спря пред момичетата, а като видя Адолф Хитлер го засече като лош материал още преди да е станал такъв и го елиминира ;)
Да, това е добър поглед. :roll:

В Braunau am Inn на 20 април 1889 г. е роден Адолф Хитлер.
 
Последно редактирано:
От: Жан-Клод Ван Дам прави шпагат между два камиона на Volvo FM

С две думи:

Ще ги призная, когато и двата камиона са влекачи с прицепни ремаркета. ;)

Мда, два дни - 6 милиона гледания. Вирал! Но само с Волво и Dynamic Steering технологията не се получава - има още няколко клипа от същата дата, по същата тема. Вече като се добави и Жан-Клод Ван Дам, с неговия шпагат, става вирал.
Бюджет, майка!
 
От: Жан-Клод Ван Дам прави шпагат между два камиона на Volvo FM

Еха... харесва ми. Иначе забелязвам, че Volvo освен на реклами много напредват в технология и най-вече на сигурност. Колкото до качеството на рекламата - страхотна идея и спиращ дъха каскада. Онзи ден слушах една реклама по радиото, чийто стил беше "ние няма да се надвикваме, с другите реклами, ще говорим спокойно и бавно" (с подобни думи започна рекламата). Мога да не помня за какво точно беше, но определено се открояваше и се запомни идеята!!
 
От: Жан-Клод Ван Дам прави шпагат между два камиона на Volvo FM

Каскада е, но със сигурност Ван-Дам е обезопасен с въже , най-вероятно от кран монтиран на единия камион, който са скрили след това при монтажа.
 
От: Жан-Клод Ван Дам прави шпагат между два камиона на Volvo FM

Ето още една радваща реклама на Волво :)

[video=youtube;7N87uxyDQT0]http://www.youtube.com/watch?v=7N87uxyDQT0[/video]
 
От: Жан-Клод Ван Дам прави шпагат между два камиона на Volvo FM

Яка реклама. И на мен ми е любим актьор Жан-Клод... :)

Почти всичките му филми са готини. Екшън като екшън. А не като сегашните манекени. :Х
 
От: Жан-Клод Ван Дам прави шпагат между два камиона на Volvo FM

Якоо ))) Ама дали е сниман наистина с ходом назад, или е редактиран и всъщност сниман с ходом напред?(логично е и по безопасно е с ходом назад, защото, при евентуална грешка, няма да попадне под гумите)
 
От: Жан-Клод Ван Дам прави шпагат между два камиона на Volvo FM

Завързан е с въжета, които после са изтрити дигитално кадър по кадър. Слънцето също не е истинско. Иначе рекламата е яка, да.
 
От: Жан-Клод Ван Дам прави шпагат между два камиона на Volvo FM

Ха, да се включа и аз. Запалих се по сайтове и домейни, но с шофьорлък си вада хляба, карал съм и продължавам да карам много камиони (такава е фирмата че за всеки курс съм със различен) в момента имаме най-новият Актрус на Мерцедес и Волво като на рекламата и двата камиона са супер луксозни ( като лека кола), но Волвото наистина се кара с 1 пръст. Никога преди не ми е било толкова лесно да паркирам и маневрирам както с този камион и колата ми е от Скандинавието (СААБ) та с две ръце съм за Волво.
Жан Клод не ми е любим и няма да го коментирам, но въпреки това мисля че заслужава адмирации, защото предполагам, че си е каскада това.
 

Горе