ЗАбавни, забавни колко да сме забавни?

uni-web

Well-Known Member
Здравейте колеги,

От жегата в лятото, и един запустял пустинен кладенец реших да направя оазис, та цъках си една вечер биричка и добре подкаран ми дойде една идея, и не, че няма сайтове от този род, но идеята беша малко по-различна, идеята беша да направя нещо което хем да усмива грешките на хората хем да ги поучава да не ги повтарят. Така от един изоставен оазис zabavni.info се превърна в един нов уазис от който мислим да можем да напоим много жадни хора.

Сайта е все още бета версия, по него работим аз и един колега от форума, и ще се радваме на вашите критики, като идеи, дизайн и функционалност.
 
От: ЗАбавни, забавни колко да сме забавни?

аз нищо не разбрах :D от какво в какво се е превърнал оазиса..

П.С. и аз съм леко почерпен с биричка :Д
 
От: ЗАбавни, забавни колко да сме забавни?

И сега какво... искате да кажете, че трябва да сме почерпени порядъчно с биричка, че да разберем идеята на оазиса? :D :beer:
 
От: ЗАбавни, забавни колко да сме забавни?

И сега какво... искате да кажете, че трябва да сме почерпени порядъчно с биричка, че да разберем идеята на оазиса? :D :beer:

Сега без биричка. :)

На този домейн имаше един изоставен сайт и реших да направя нещо ново върху него и ме трясна идеята за забавни интернет битки.

А искахме да чуем мнението ви препоръки грешки и съвети за да ги оправим. :)
 
От: ЗАбавни, забавни колко да сме забавни?

Подобни сайтове бяха хит преди година, аз дори имах един такъв, но се гласуваше с фейсбук бутони. Иначе сайтчето не е лошо, но идеята не е новаторска. Проблемът при тия сайтове е в популяризацията и въпреки, че разполагах със значителен фейсбук ресурс, резултатите не бяха задоволителни (на хората бързо им писа от битки).
 

Горе