Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

за мен има винаги варианти на дискусия. например правилото може да се промени на 200 поста за потребители регистрирани до 1г. или независимо броя постове но юзъри регистрирани преди повече от година. ефектът ще е същият.

а дали 200 мнения доказват качествата на потребителя или платения акаунт. а пък ако съм луд измамник и купя профил на потребител тук с 1200 поста(или го открадно но никои не разбере). ще забраните пазара за потребители с под 2400 мнения ли?

споровете са излишни. админите са прави, потребителите също. трябва да се намери средното положение

пс. преди това правило да бъде въведено в действие съм търгувал с фб страници. няма ощетени.
 
Всъщност това е компромисното решение, защото можеше грам да бъде забранено търговята със странити и фенове. Както поставиха такова нещо за мейл листите, които уж с натурално събирани. За това нека помислим и от тази гледна точка. Не рядко съм виждал да ги хранят по други малки уебмастърски групи в нета, когато дохде някой да продава или да иска да купи. Не, че е голямата драма, но не е като да продаваш маргаритки, нали? :)

Мен ми е странно какво са се разхленчили хората и то някои няколко години тук. Предпочита да му е густно на него и с мижавите си 100 и по-малко поста да си върти бизнеса със страници и лайкшитове, поставяйки форума пред опасност да го налазят олигофрени, които точно такива вратички си търст. Много яко, и типично по наше - да прецакаваш всички, защото да ти е Ок на теб. Ами майната ви лигльовци. Ако сте такива егоисти и в леглото скоро ще сте на ръчна. Може да използвате за лубрикант сълците, които леете, че не ви се получава по вашето. Дори не знам защо се обсъждат тия неща. Това са правила, възникнали са, защото някои са били кретени и са докарали негативни последици за форума и решението, което за момента работи е това. TAKE IT OR LEAVE IT. ;)
 
От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Всъщност това е компромисното решение, защото можеше грам да бъде забранено търговята със странити и фенове. Както поставиха такова нещо за мейл листите, които уж с натурално събирани. За това нека помислим и от тази гледна точка. Не рядко съм виждал да ги хранят по други малки уебмастърски групи в нета, когато дохде някой да продава или да иска да купи. Не, че е голямата драма, но не е като да продаваш маргаритки, нали? :)

Мен ми е странно какво са се разхленчили хората и то някои няколко години тук. Предпочита да му е густно на него и с мижавите си 100 и по-малко поста да си върти бизнеса със страници и лайкшитове, поставяйки форума пред опасност да го налазят олигофрени, които точно такива вратички си търст. Много яко, и типично по наше - да прецакаваш всички, защото да ти е Ок на теб. Ами майната ви лигльовци. Ако сте такива егоисти и в леглото скоро ще сте на ръчна. Може да използвате за лубрикант сълците, които леете, че не ви се получава по вашето. Дори не знам защо се обсъждат тия неща. Това са правила, възникнали са, защото някои са били кретени и са докарали негативни последици за форума и решението, което за момента работи е това. TAKE IT OR LEAVE IT. ;)

аз в последните 3 страници виждам храна само от твоя страна.

има зададен въпрос, има изказани мнения. а кой какво правил дали търгувал с "лайкшитове" или не си е негов проблем и твоето мнение звучи обидно.
особено псувните. и нарицателните. предлагам да ти бъде наложен бан за непристойно поведение.

моето конструктивно предложение е да се определят потребителите с достъп до секция пазар на база iTrader.
 
А моето мнение е, че точно защото не се спазват правилата сме на това дередже и няма да си пестя храниклата, когато някой дойде и ми замрънка, че иска да си продаде страницата, ама не знам си какво, не му стигали постове. Много тъжна история, направо да направиш трилогия от нея. :)

А не видя ли в последните 3 страници един убавец, който много бързаше и нямал време за глупости, дошъл бил да търгувал, бил зает, не знам си какво. Леко си го пропуснал сякаш, а? :) Бан за непрестойно поведение? :)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

по принцип имаш много стоиностни мнения, но с изрази: "Ами майната ви лигльовци...." не печелиш уважение.

също така с поставянето под общ знаменател на група от хора. губиш доверие.

"убавец"-а не съм го пропуснал или не в по голямата част. има смисъл в думите му. мен не ме бърка. аз страници няма повече нито да купя, нито да продам. но ако едно правило може да се заобиколи със заплащане или с един ден във форума, то то има само статистическа стойност до момента, в който се намери някой достатъчно упорит да го изпълни

и тъй като темата има конструктивен характер, няма защо да не добавя мнението ми на база опита ми в други форуми, сблъсквали се с този проблем преди...
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

по принцип имаш много стоиностни мнения, но с изрази: "Ами майната ви лигльовци...." не печелиш уважение....

Няма как по-мило да им го кажа, защото са дебели глави. ;)

убавец"-а не съм го пропуснал или не в по голямата част. има смисъл в думите му. мен не ме бърка. аз страници няма повече нито да купя, нито да продам. но ако едно правило може да се заобиколи със заплащане или с един ден във форума, то то има само статистическа стойност до момента, в който се намери някой достатъчно упорит да го изпълни

и тъй като темата има конструктивен характер, няма защо да не добавя мнението ми на база опита ми в други форуми, сблъсквали се с този проблем преди...

Нищо, че нямаш страници, важното е, че имаш мнение. :)

И как така има смисъл в думите му? С кои по-точно? Че бърза? Че нямал време за глупсоти и че не му се занимава? Ами да оди в продавалник и да продава страници, до обявата с китайските телефони. :)

То там е идеята, няма толкова упорите за момента. Всички клякат рано, щото не е гот да се бъхтиш толкова, за да измамиш някой, ако успееш и те сами си задават този въпрос - струва ли си, и като гледам са си отговорили - "не, майната му, отказвам се". :) И какво са правили с този проблем. Седял е един админ 24/7 да дебне кой ще изгори докато си готви извинителната реч как форума не е виновен, а просто един лайнар прецака хавата. :)
 
И ми е писнало да гледам авантаджии, които съвсем откровено и прасешката ти казват - "аз тук няма да допренеса с нищо, просто дойдох да си свърша работата". На този как да не му сипеш. С големия чарпак даже. Много са ми симпатични. Никой на този свят не е длъжен да ти дава нещо фор фри. Или си го искаш учтиво, или даваш нещо в замяна. Така се върти света. Точно тези ми напомнят на един мои приятел, който влезе в един изискан ресторант само за да изтропа.
 
От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

А не видя ли в последните 3 страници един убавец, който много бързаше и нямал време за глупости, дошъл бил да търгувал, бил зает, не знам си какво. Леко си го пропуснал сякаш, а? :)

1. Ако имаш кво да кажеш - казвай го директно.
2. Да намекваш или да изнасяш нещо от ЛС - е тъпо и долно... imho.
3. Че бърза? Че нямал време за глупсоти и че не му се занимава?
Това пак говорих с тебе на лично, ама кво да ти кажа...Пост пост и още пост. Няма значение, да има брояч.


Казах мнението си, едни го разбраха, други не. Това че не си - е твоя проблем. Не се намесвам нито в твоя личен живот с чекии, нито в твоя професианализм тука - моля отговаряй със същото - твоето мнение е с 1 мисъл и е разбрано оше от първия ти пост. Всичко друго - само гледаш как да ми намекнеш, че съм под твое ВЕЛИЧЕСТВЕНО ниво...


Забрани още на гугл да индексира форума без да дава нищо или слагай троянче на всеки влязъл от търсачка... Герой форумен ))) Даже не си напрягаш част от мозъка да разбереш за кво пиша тука - а изригваш на всяка страница... Така се взимат постове ))))))?

Правилата, от които изпитваш оргазми, не ми забраняват да влизам тука на аванта, да правя всичксо бесплатно, да се оплача, да изкажа мнението си и да получа бан, ако трябва. Ако си толкова голям ФЕН на правилата трябва даже ти да го проумееш и да разбереш двойността на стандартите ти...

И пак изнасянето на разгавора, намеци или части от него от ЛС - е пълно долно ниво на отвратителност за който и да е човек, да не говорим за WM...

Ти кво ми даваш тука фри, бе МЕЦЕНАТ? Мнението ти че сме прасете чекаджии или ел . подпис трябва да умре? Егати знания, бате... Имам си някакъв минимален Itrend 3 повече не са описани, защото никога не моля. Не съм фен на броячите... Ако с активно участие в търговия на форума не допринасям за неговото развитие - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО първата ти покупка трябва да е някакъв елементарен учебник по логика. Купувам/плащам/стимулирам предлагането и развитие.. .Но не за тебе са важни 100 поста в които да оплюя некой... Няма проблем, ще се тренирам с теб... тука..


Моля за бан за аккаунт Rusnak. Настоявам.
:!:
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

1. Ако имаш кво да кажеш - казвай го директно.
2. Да намекваш или да изнасяш нещо от ЛС - е тъпо и долно... imho.
3. Че бърза? Че нямал време за глупсоти и че не му се занимава?
Това пак говорих с тебе на лично, ама кво да ти кажа...Пост пост и още пост. Няма значение, да има брояч.


Казах мнението си, едни го разбраха, други не. Това че не си - е твоя проблем. Не се намесвам нито в твоя личен живот с чекии, нито в твоя професианализ тука - моля отговаряй със същото - твоето мнение е с 1 мисъл и е разбрано оше от първия ти пост. Всичко друго - само гледаш как да ми намекнеш, че съм под твое ВЕЛИЧЕСТВЕНО ниво...


Забрани още на гугл да индексира форума без да дава нищо или слагай троянче на всеки влязъл от търсачка... Герой форумен )))

Така, така. Първо, както съм искал съм казал, който ме е разбрал разбрал, който не - негова си работа, нямам 100 неща по 1000 пъти да ги обяснявам, втори, нищо не съм изнесъл от никъде. Примерът, който съм дал в предните постове е една обща чарта, която се среща при всички и ако има някакви съвпадения не се сърдете, просто някои си приличат по лошите навици. Познавам поне 3ма души, които си гризят ноктите. ;) И не знам какво точно си говорил с мен, защото цитирам човека в няколко поста преди няколко седмици тук. Не съм толкова жалък и малък човечец, да изнасям лични съобщения на яве. А това, че се препознаваш в някои други анимационни герои тук, лоша работа. :)

Не знам каква ти драмата. Аз с теб нямам проблеми с теб..... :) Имам проблеми с хората, които не уважават правилата и се некви тънкажници и идиоти, които много искат да им се получат нещата, ама ако може да прецакат всички останали. Ако влизаш това това определени, да значи и с теб имам проблем. ;)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Не знам каква ти драмата. Аз с теб нямам проблеми с теб..... Имам проблеми с хората, които не уважават правилата и се некви тънкажници и идиоти, които много искат да им се получат нещата, ама ако може да прецакат всички останали. Ако влизаш това това определени, да значи и с теб имам проблем.

кой лично тебе и къде ще прецака, ако аз със 120 поста ще купя ФБ страница от Петко? Ще умреш от яд ли, че го направих без да напиша 100 поста псувни по "виртуално-потенциални" личности? Или след разговара ни мислиш, че точно при тебе ще дойда да се оплаквам? Разбирам админите, разбирам продавачи, разбирам всички, но тебе с 0-вия айтренд КАК ЩЕ ПРЕЦАКА моето участие в търговия?
Ами щом нямаш даже смелост да признаеш , че директно визираш мене в постове си - :cry:, просто ужас... пич..

Сега ще започнем нова обиколка
 
Ох, аз се отказвам, дебели глави и това е.

Как ще прецакаш...лесно както всички, които се молят да ги пуснат да им позволят да правят и после се издънват, издънват админите, форума и така. Пич ти май наистина си много ограничен. Въобще знаеш ли какво се крие зад една такава провлена сделк от да речем 1000 лева или по-малко? Не се крие един изпържен идиот, а сриване на авторитета на форума, човека, който го е допуснал с помалко постове, и куп негативи. Тотален срив си и няма как да го разбреше, За теб е един Пешо, ти и страница за търгуване. Да, ама това е когато мозъка ти не работи добре и не може да прецени още колко въвлечени неща има в тази така невинна сделка. И колкото и да се пробвам да ти го набия в глават, толкова удрям на камък. Нищо не разбираш и това мрънкане го доказва. Ако толкова си навит, пиши им ти казах и е възможно да ти се помогне - те са готини и ще се отзоват на дерзанията ти. Ако си път толкова стабилен, давай. Голям зор тия фейс фейсбук страници бе, нямам думи. :)
 
От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Пак общи теории. Ти ако си от админите - пиши от тяхно име. Ако не си - остави на тях да мислят за форума и авторитета. Ако си Пешо - пиши от неговото име. Ако си продавач - пиши както такъв. А иначе с един пост ти си всичко, ти си Бог и никой не способен да те проумее... Прочети пак какво пиша и предлагам и ще проумееш, че няма как да има срив... Ама, не е царско дяло да се чете, трябва да се пише и да се намеква че цял свят е в грешка, но не аз ))))) Не е въпрос в това да пиша на някой, и да моля, мога и да си го платя, повярвай... Въпроса е принципен и ще остоявам позицията си. Моя. не копирана. Ни измислина. А ти продължавай да се подиграваш с хората - явно добре ти се отдава... средно бе, ама малко да те похваля...
Пак, ако поне малко си включиш IQ-то ще видиш че моля се тука да ми нулират брояча, или да ме баннат... това трябва по някакъв начин да ти намекне, че основната ми цел далеч от попаденето в раздел за търговия с ФБ... ама тогава ще ти се срине цялата недоаргументирана стратегия за осиране на моя мисъл....

И щом продължаваме да настояваме, че брояча е всичко предлагам хора с Itrader 0 да не коментират пазарни отношения. щото явно или не ги ползват или не ги разбират )
 
От: Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

Нищо, че нямаш страници, важното е, че имаш мнение. :)

И как така има смисъл в думите му? С кои по-точно? Че бърза? Че нямал време за глупсоти и че не му се занимава? Ами да оди в продавалник и да продава страници, до обявата с китайските телефони. :)

То там е идеята, няма толкова упорите за момента. Всички клякат рано, щото не е гот да се бъхтиш толкова, за да измамиш някой, ако успееш и те сами си задават този въпрос - струва ли си, и като гледам са си отговорили - "не, майната му, отказвам се". :) И какво са правили с този проблем. Седял е един админ 24/7 да дебне кой ще изгори докато си готви извинителната реч как форума не е виновен, а просто един лайнар прецака хавата. :)

МНОГО на място го каза - и аз това имах предвид, но явно позицията ми я разбират малко хора, въпреки че аз поне се опитах да се аргументирам. За огромна разлика от други ора.
 
Не съм от админите, и общи случаи, ама с еднакви резултати и ефекти. Пич, ако не знаш, този форум е на всички, не е на админите. тотално нямаш идея къде си и за какво става дума в подобни сайтове, нали? Аз съм Гошо и пиша от името на потребител, на който не иска да му се променят нещата, така че да се излеят някакви си цървули, които гледат само да направят някаква гнусотия. Ти не знам от каква позиция говориш, но определено не си от потребител, а от един търговец, на който не му пука много много.

Като ония бащи-мечти дето пушат в парка и си хвърлят фасовете на земята, а утре минава сина им и ги взима от земята и ги пъха в остата си, а после се чудят защо така. Не съм казал, чесъм Бог и т.н. това са некви болни изказвания.

Ти си единствения човек, който дава гаранция за нещо на теория дето ще работи и седи на 100%, че ще е такъв резултата. Само забравяш, че риска не го поемаш ти. Нали? Има малка разлика. Остоявай колкото си искаш. Те такива като теб са много. Седят и си остояват колко е несправедливо това, че има правила. И ще се подигравам с всеки, който смята, че е прекалено велик и че правилата са му пречка да се изсере тук, без да му пука, че това не е един сайт, който има едно съсъджание, а е едно общество, запазило се с години, защото ги има тези правилата. И ще сипвам яката. ;)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

1. Ти май се отказа горе? Не държиш ли на думата си? Или не си последователен?
2. Пак не виждам как някой с Itrader 0 може да коментира пазарен раздел.
3. Пак си някакви недопримери, нямащи нищо общо с въпроса... сега и бащите са виновни, и фасове... Друго кво те дразни на тази планета? Смяташ всичко да споделяш?
4. Сигурно точно ти си човека който поема риска? Имам мнение - казах го . Не ти си човека, който трябва да го приеме или не. Факт. Ти ми каза твое. Разбрах те. Приключихме. Но не, пак почваш да подпикаваш зад гърба ми, че еди кой си тука търси еди кво си...натрупа тука 20 мнения да ме опсуваш тихичко, а утре някой ученик ще мисли, че това число под ника ти показава колко пъти си давал умни съвети на хора ... Да да...
5. Пак не виждам как някой с Itrader 0 може да коментира пазарен раздел. (да се предържаме към вашите правила )
6. Никой никъде не отрича необходимостта от правила. те са добро. Те са необходими. Кой и къде написа че не трябва да ги има? Ало... Ало... Пишеш леко наизуст? Обсъждаме една единственна под-точка. Не точка даже... Ама ти го правиш на въпрос на някава семейна ценност и посяваш мнението че някой и аз в това число ПРОТЕСТИРАМЕ ПРОТИВ ПРАВИЛАТА...НЕ Е ТАКА. Лъжеш и тези които не четат предишните страници ще ти повярват, щото ти е по голям... Нормално ли е ?
7. Айде, измъкни пак 2 думи от всичко тва, смеси го с някой пример и дай пак песен за това че не разбирам, че си близък и че не за мен порасло това цвете...
 
От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

И ми е писнало да гледам авантаджии, които съвсем откровено и прасешката ти казват - "аз тук няма да допренеса с нищо, просто дойдох да си свърша работата"....
... Или си го искаш учтиво, или даваш нещо в замяна...

Именно! Онези дето си го взимат по друг начин са 3 типа - или са "мутри", или са "просяци", или са "хитреци". Аз лично, третия тип най го мразя!

И разбира се - остава и другия начин - имаш пари и си купуваш, всичко което ти трябва, ама не всички имаме "наследствени ком******* капитали".
 
От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Именно! Онези дето си го взимат по друг начин са 3 типа - или са "мутри", или са "просяци", или са "хитреци". Аз лично, третия тип най го мразя!

И разбира се - остава и другия начин - имаш пари и си купуваш, всичко което ти трябва, ама не всички имаме "наследствени ком******* капитали".

т.н. "селкси тарикати" :D :D
 
От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

кой лично тебе и къде ще прецака, ако аз със 120 поста ще купя ФБ страница от Петко? Ще умреш от яд ли, че го направих без да напиша 100 поста псувни по "виртуално-потенциални" личности? Или след разговара ни мислиш, че точно при тебе ще дойда да се оплаквам? Разбирам админите, разбирам продавачи, разбирам всички, но тебе с 0-вия айтренд КАК ЩЕ ПРЕЦАКА моето участие в търговия?
Ами щом нямаш даже смелост да признаеш , че директно визираш мене в постове си - :cry:, просто ужас... пич..

Сега ще започнем нова обиколка

И аз помислих, че цитира друг съфорумник. Може би щото не съм предубеден, но факт.


Rusnak - Аз съм чел предишните 6-7 страници и ти казвам, че не си прав отново. Прочети ги ти!
И мен хейтна по същия начин, Пич, а аз просто изказах мнение. Но пък - зададох доста въпроси, исках да дискутираме и да спорим, но ти не - пак остроумно бега от лайната.

Хейтваш, хейтваш, хейтваш... нищо конструктивно, освен мнението ти (гласа ти), че не трябва да има забрана за "онази" секция.

Заради такива много умни хора, но предприемчиви, като теб, трябва да има това правило. Аз преди да купя нещо такова (и да набутам 1000 лева), ще прочета нещичко за продавача - например постовете му. Щото 3 сделки със 100% позитивен фиидбек се правят - нема грижа, 20-30 поста се правят, ама повече е по-трудно.
:) Отделно, все ще съм прекарал достатъчно време, за да понауча това-онова и да позная, кой би ми помогнал от форума да не се набутам. Например, като питам някой модератор или админ "къв е тоя и мога да ли да му се доверя".
Определено има логика в правилото и ако ти не я виждаш или си с розови очила или си с черни...
Нали?
 
От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

т.н. "селкси тарикати" :D :D

Точно тях имах предвид. Хора, дето си мислят, че като са малко по-умни - що пък да не прецакаме човека отсреща, а :)

Като вида такъв мазник и ми идва да го лупна по сериозничко... НЕ отиват на това "общество" такива хора.

Като дойдох, четох доста няколкото първи дни и направо се изпразних душевно на всичкия позитивизъм и добро отношение към новите и към не толко начетените хора. Ся малкичко ми се поразвали розовкото.. Някакви тука ме нападат, като си мислят, че са умни... Винаги има по умен ;)
Други се опитаха да ми продадат платен модул за CMS, който не е техен... дет се вика - да изкара некой бърз лев ;)
Прощаваме (вътрешно разбира се), кво да ги правим, всички сме били по-беднички и сме имали нужда. Ама да продаваш нещо, което дори не си купувал никога е тъпо!

Кво да се прави - хора сме всички :)
 
От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Аз преди да купя нещо такова (и да набутам 1000 лева), ще прочета нещичко за продавача - например постовете му. Щото 3 сделки със 100% позитивен фиидбек се правят - нема грижа, 20-30 поста се правят, ама повече е по-трудно.
:)

Но на практика се буташ тука и трупаш постове - подкрепяйки то админа, то другия и млъквайки в момента, когато те не изнасят мисъл. Цитираш ги по 5 с всеки различен пост трупаш +1. Това няма да ти помогне. А само ще ти навреди и ще си прецакан от първи хитър човек и зарязан от първи адекватен. Колкото по рано ще го проумееш - по добре за тебе. Всичко друго е псевдо илюзия...

За теб няма да се промени нещо нито след 100 , нито след 1000 мнения. Защото все цитираш някой и подкрепяш . Мисълта къде е? Йок... Щом нея я няма - няма и да има друго.

Пак повтарям, ако някой не може да чете повече от 120 символа - НИКОЙ НЕ СПОРИ, ЧЕ ТРЯБА ДА ИМА ПРАВИЛА.

НИКОЙ НЕ СПОРИ, ЧЕ АКО ИЗЧЕТЕШ ЦЕЛИЯ ФОРУМ - ЩЕ СТАНЕШ ПО УМЕН.
НО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ 200 поста НЕ ТИ ОТОБРАЗЯВАТ АДЕКВАТНОСТ, УМНОСТ И КОМПЕТЕНТНОСТ. ПримеР? Този топик в който всеки от нас натрупа над 10 поста в просто и безсмислено хейтване... Не е сложно за схващане...
Иначе - по ваша логика след 75 мои поста - всички трябва да ми се покланяте и да казвате - да, той е пич, я дай да го слушаме )))))))
 

Горе