Застраховки!?

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте,

Какво мислите за застраховките?

Аз все още нямам, но се замислям...

Вие имате ли? Всичко както пише ли е?
 
От: Застраховки!?

Застрахова на какво? Имам на кола, жилище, живот. Последните две по принуда. т.е. и трите са по принуда.
Понякога си правя и планинска, защото ходя често по горите. А с това шега не бива.
 
Последно редактирано:
От: Застраховки!?

На всичко...живот, на кола, на имот..при злополука
 
От: Застраховки!?

1 КАСКО и Гражданска
2 Имотна
3 Злополука и здравна - по-добри са от ЗОК
4 портфейл - при загуба на докуемнти, дебитни, кредитни карти , кражба на документи и т.н.
5 специални - застраховка на лично огнестрелно оръжие и прилежащите му боеприпаси

Застраховките са хубаво нещо, просто в БГ не са на мода.
 
От: Застраховки!?

Най-често ми се е налагало да ползвам злополука и планинска застраховка - доста повече неща покриват от осигуровките. Най-малкото не ми се налага да си плащам рентгеновата снимка и синтетичния гипс ил итам каквито други шукарийки ми трябват след счупване.
 
От: Застраховки!?

еврогейски ценности :) и на кенефа ми се иска застраховка, защото му правих ремонт наскоро :oops:
 
От: Застраховки!?

еврогейски ценности :) и на кенефа ми се иска застраховка, защото му правих ремонт наскоро :oops:


Застраховката еврогейска ценност ли е?
 
Последно редактирано:
От: Застраховки!?

Имам за имот, живот и ... здравна международна - като платя с крединтката карта в дадена държава иамм застраховка до 10к евро.(може само кафе да си купя)
 
От: Застраховки!?

Супер, явно доста хора имат!

Сега по - важния въпрос:

Когато трябва да получите даденото обезщетение (за жалост, нещо лошо е станало), проблеми създават ли - или си получавате всичко според застраховката?
 
От: Застраховки!?

Досега ми се е налагало да ползвам само Каското и Злополуката около 7 пъти сумарно.... никакви проблеми.
 
Имам живот, ползвал съм я 2 пъти заради инциденти. Вярно със забавяне, но и двата пъти ми платиха и то бая.
 
От: Застраховки!?

Адашче, с тая моторетка си рискова група ..... на мен всеки път ми пожелават да ми е за последно като ме видят в ДЗИ и ING
 
Re: От: Застраховки!?

Адашче, с тая моторетка си рискова група ..... на мен всеки път ми пожелават да ми е за последно като ме видят в ДЗИ и ING

Принципно начисляват допълнителна такса точно заради тая рискова група :) Една пача ама не помня в кой застраховател ми беше пожелала да карам по-бавно, че да са ми ставали органите после за нещо. Много шамари щеше да яде.
 

Горе