Защо гугъл отне авторитета на УИКИПЕДИЯ?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
След последните няколко ъпдейта може би малко преди нова година , гугъл според мен отне авторитета на УИКИПЕДИЯ или може би се направи голяма промяна в алгоритъма и не виждам уикпедия вече на 1 страница.. даже почти няма и на 2 страница.. Уикипедия по прицнип си беше силен на вътрешни линкове и се класираше по този начин.. мисля че сега тази тежест е взета от алгоритъма на гугъл и се гледа нещо съвсем друго..
 
Имам разни сайтчета дето постоянно си менкат първото-второ място с уикипедия.
Ако нямаш значително повече релевантен контент и не ъпдейтваш достатъчно често, с времето си изпадаш надолу...
 
minelegacy4u.jpg
 
Как така го отне, това, че намира някой сайт с по-информационно съдържание от Wikipedia, е нормално. Алгоритъмът на практика си има някакви си преизчисления, което по никакъв начин не дава по-малко авторитет на Wikipedia, но за сметка на това намира други сайтове за по ценен ресурс. Доста правителствени сайтове, клиники, организации, информационни портали, дори и строго нишови сайтове, развили добре дадена тема биха имали повече шанс да се класират през Wikipedia.
 
Как така го отне, това, че намира някой сайт с по-информационно съдържание от Wikipedia, е нормално. Алгоритъмът на практика си има някакви си преизчисления, което по никакъв начин не дава по-малко авторитет на Wikipedia, но за сметка на това намира други сайтове за по ценен ресурс. Доста правителствени сайтове, клиники, организации, информационни портали, дори и строго нишови сайтове, развили добре дадена тема биха имали повече шанс да се класират през Wikipedia.
преди няколко месеца нямаше ниша или тема или бранд или някоя личност дето википедия да не е 1 страница..сега не виждам това да е така..
 

Горе