Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

radki

Active Member
Не знам към кого да се обърна, но защо не ми се появява Itradera и Rep, като първото ми е по важно. Все пак като върша нещо с някой за първи път има значение.

Ако на въпроса ми е отговорено другаде моля игнорирайте ме или поне ме насочете :)
 
От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

Itrader инфото се показва само в пазара.

репа навсякъде - в момента си с 0
 
От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

В профила итрейдъра ти се вижда както трябва.
 
От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

Както писах в другата тема - направи 50 мнения и ще ти се появи репутацията. ;)
 
От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

Ако случайно си далтонист и не виждаш зеленото, мога да ти го оцветя в алтернативен цвят?
 
От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

А каква е ролята на зеленото и звездичките някой може ли да ми каже?

Образуват звездната карта... :lol:
 
От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

Показват ти, че си много готян :-o
 
От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

За всяко квадратче имаш да взимаш по 5лв. За всяка звезда по 50лв. За всяка златна звезда имаш да взимаш по 500лв. Накрая като стигнеш голямата изгряваща звезда, имаш да даваш 10000лв, защото се предполага, че вече си ги изкарал поне 2 пъти
 
От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

За всяко квадратче имаш да взимаш по 5лв. За всяка звезда по 50лв. За всяка златна звезда имаш да взимаш по 500лв. Накрая като стигнеш голямата изгряваща звезда, имаш да даваш 10000лв, защото се предполага, че вече си ги изкарал поне 2 пъти
Кой ги дава?! Блинки да не се скатава! :lol:
 
От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

@redrum, прекалено креативни са ти аватарите. Първо ме болеше главата, сега ми се завива свят. :shock:
 
От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

Не се скатава, ами е зает да пише чекове на заслужили членове. Аз тъкмо кеширах моя от миналата седмица. Вече съм спечелил толкова от форума, че банкнотите ги лепя вместо тапети по стените.
 
От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

"имаш да взимаш" е ключовата дума.... ейййй оптимизатори :D
 
Re: От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

За всяко квадратче имаш да взимаш по 5лв. За всяка звезда по 50лв. За всяка златна звезда имаш да взимаш по 500лв. Накрая като стигнеш голямата изгряваща звезда, имаш да даваш 10000лв, защото се предполага, че вече си ги изкарал поне 2 пъти

Кой го прави това да обменя малко :)
 
От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

@redrum, прекалено креативни са ти аватарите. Първо ме болеше главата, сега ми се завива свят. :shock:
U mad bro? :-o
 
Не знам към кого да се обърна, но защо не ми се появява Itradera и Rep, като първото ми е по важно. Все пак като върша нещо с някой за първи път има значение.

Ако на въпроса ми е отговорено другаде моля игнорирайте ме или поне ме насочете :)

точките репутация която имаш се показват графично като барчета и звездички, всяка звездичка означава напълнена графа с барчета... rep power е колко точки репутация може да даваш се калкулира по формула спрямо старост на ника, точки репутация, и брои мнения ) активира се след 50 поста остава ти още един и треидъра се показва само в секциите на пазара до ника или на профила ти
 
От: Re: От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

Кой го прави това да обменя малко :)

Внимавай, щото ти почти си изгряваща звезда и ще минеш в категорията "имат да дават" :twisted:
 
От: Защо само на мене не ми се появява itrader и Rep ?

Оки ясно, ами по важно ми беше Itrader-a, мерс.

Не съм далтонист :), но като не знам ролята на зеленото и "пембян" цвят да го направиш въпроса ми пак ще е същия.
Благодаря на всички и поздрави.
 

Горе