За Капута

От: За Капута

На края на турнира пък боецът Благой Иванов-Багата излезе с фланелка на Бойко Борисов, който в момента е враг номер едно в очите на Бареков.

996990_488585054590585_658020123_n.jpg



повече инфо и видео: http://offnews.bg/index.php/278757/barekov-obizhdan-prez-10-minuti-na-turnir-po-mma-video

бахти смешника е този
има ли някой който да му вярва? :oops:
 
От: За Капута

Всичко е един ГОЛЯМ цирк, само където клоуните са различни всеки път...
Без значение кой на кого е враг или приятел, аз лично не мога да толерирам подобни изяви на такива събития! Без значение кой какъв е, все пак човека е решил да организира някакво събитие (в случая турнир на ММА), за което е дал пари (без значение какви, откъде и т.н.). Има хора, които с тръпка са присъствали на турнира. Тези скандирания са си чиста "простотия", ЧИСТА И ПРОСТА!

Това е лично мое мнение, и не искам да ангажирам никого с него.
 
От: За Капута

бахти смешника е този
има ли някой който да му вярва? :oops:

Има има - реймънд от форума и атакистите дето волен ги разочарова. Иначе народа го казал "като сееш кенефи ще жънеш лайна"

Хахахах
 
От: От: За Капута

Има има - реймънд от форума и атакистите дето волен ги разочарова. Иначе народа го казал "като сееш кенефи ще жънеш лайна"

Хахахах

Нещо си в греша.Тоя атакува най-много Борисов, следователно е тръгнал за зомбита, а ако се закачи и нещо странично е добре добре дошло. Като страничното най-често е от партиите пумияри, като РФ и другите там олигофрени. Ако искаше да взема от АТАКА риториката щеше да е съвсем друга. Разочарованите от атака, където ги има, подкрепят алтернативните националистически формации, което обяснява и подема им в последно време.

Знам че искаш да е по-просто, ама няма как да стане:)
 
От: От: От: За Капута

Нещо си в греша.Тоя атакува най-много Борисов, следователно е тръгнал за зомбита, а ако се закачи и нещо странично е добре добре дошло. Като страничното най-често е от партиите пумияри, като РФ и другите там олигофрени. Ако искаше да взема от АТАКА риториката щеше да е съвсем друга. Разочарованите от атака, където ги има, подкрепят алтернативните националистически формации, което обяснява и подема им в последно време.

Знам че искаш да е по-просто, ама няма как да стане:)

Зомбита? Нещо не е ясно какво точно се опитваш да кажеш, може би нарочно искаш да е двусмилено та да можеш да извартиш смисъла, ако слъчайно тръгне дискусия в тая посока?

Всичко е много просто стига да виждаш реално нещата. Точно както в математиката и другите науки някой хора който не я разбират смятат, че е сложно ...
 
От: За Капута

От много смях на плач ще се обърне... сметките за ток и парно чукат на вратите....

да се надяваме, че тук няма много от тях (тези които не искат да плащат това което са употребили - знам, че си помислихте за циганите, но нямам предвид тях :lol:)

Във “Факултета” не плащали вода от 33 години :mrgreen:

пенсионерите се оплакват, че пенсиите били малки и продължават да гласуват за БКП
защото им се ще да взимат повече пари от работещите (които са малко) и да им дават за пенсии - да , ама не. Така няма да стане.
 
От: От: От: От: За Капута

Зомбита? Нещо не е ясно какво точно се опитваш да кажеш, може би нарочно искаш да е двусмилено та да можеш да извартиш смисъла, ако слъчайно тръгне дискусия в тая посока?

Всичко е много просто стига да виждаш реално нещата. Точно както в математиката и другите науки някой хора който не я разбират смятат, че е сложно ...


Политиката била точно като математиката... :) Това сериозно ли го написа!? Понякога докато се мъчите да изпъкнете с някоя гениална мисъл се излагате яката... Спри до тука, че да не родиш някой по-голям бисер:)
 
От: От: За Капута

да се надяваме, че тук няма много от тях (тези които не искат да плащат това което са употребили - знам, че си помислихте за циганите, но нямам предвид тях :lol:)

Във “Факултета” не плащали вода от 33 години :mrgreen:

пенсионерите се оплакват, че пенсиите били малки и продължават да гласуват за БКП
защото им се ще да взимат повече пари от работещите (които са малко) и да им дават за пенсии - да , ама не. Така няма да стане.


Норти я честно ми кажи ти плащаш ли сметки? И нямам предвид телефон или интернет. Ток, вода, парно и тн. визирам.
 
От: От: От: От: От: За Капута

Политиката била точно като математиката... :) Това сериозно ли го написа!? Понякога докато се мъчите да изпъкнете с някоя гениална мисъл се излагате яката... Спри до тука, че да не родиш някой по-голям бисер:)

Спирам, не мога да се занимавам с тая "сложна" материя политиката, тя била само за форумни гурута :)

Математика ти дадох за пример, но може и рисуване, компютри, коли и всичко което се сетиш, когато едно нещо не го разираш все ти се струва сложно отстрани.... айде със здраве :D
 
От: За Капута

@biaaro - не... Тук (във Факултета) пари за глупости не даваме :wink:


Приемам отговора ти за не.

При мама и тате на хранилка е едно, а на самоиздръжка съвсем друго. Направи нещо смислено със себе си и тогава коментирай пенсионерите и тея дето са им големи сметките.
 
От: За Капута

ММА боклуците не е изненада кой подкрепят - тоя който им дава работа
 
От: За Капута

Абе Норти ти ужким беше националист и антикомунист та затова подкрепяше ГРОБ и се раздаваше срещу комунистите - Ама като гледам как се хвърляш стръвно на всичко дето може да откъсне мръвка от мършата в ГРОБа почвам да се чудя дали не си целувал ръка пък тука нас да ни правиш на балами като ужким случайно минаващ :)
 
От: За Капута

Не знам как разбра, че съм националист...
но май имаме различни виждания за значението на думите "националист" и "патриот"...

Весела посрещане на Коледа!

п.п. "вие" май не празнувахте :lol:
 

Горе