За какво бихте ползвали следният домейн

halfsoft

New Member
Имам един домейн който мисля да разработя в скоро време но не съм решил точно какво да стане от него: bgtrade.biz
Явно ще е в сферата на бизнеса и търговията и имам няколко идеи но ще ми е интересно да чуя вашите.
 
От: За какво бихте ползвали следният домейн

Само от едно кратко домейн име да му дойдат на човек идеи трябва да има голямо въображение. :)
 
От: За какво бихте ползвали следният домейн

Идеите ми са две - b2b сайт ориентиран към бг пазара или блог на тема търговията в българия, за второто обаче ще трябва да се намери достатъчно качествена информация, а и може двете да се слеят в едно - блога да е към сайта.

Но все пак търся и други идеи.
 
От: За какво бихте ползвали следният домейн

За разчупване на рамката (bg=bulgaria) предлагам два варианта:
- сайт за търговия с фонове (backgrounds) + съпътстващи. Поне ще се монетизира по-успешно, отколкото да влизаш като спаринг срещу търговски мастодонти с блог.
- ако държиш на блог, но си по-авантюристичен тип, можеш да спретнеш блог за "мръсни сделки" (dirty deeds) от background business-а. А за по-лесно можеш да пуснеш тази идея в sedo и да пробваш да продадеш домейна за някаква по-кръгла сума :)
 
От: За какво бихте ползвали следният домейн

Според мен може да се направи сайт за обяви или нещо като търг.
 
От: За какво бихте ползвали следният домейн

Търгове вече имам... а реално b2b сайт е сайт за обяви ама не продуктов пазар а ресурсен - примерно пвц за производство на бутилки, концентрати за производство на сокове, или пък стоки на едро за препродажба.

Идеята за продажба на background-и ми се струва прекалено несериозна, в смисъл и да се развие такъв бизнес не знам какви биха били печалбите но не смятам че ще са достатъчно големи за да оправдаят времето което ще трябва да му отделя.
 
От: За какво бихте ползвали следният домейн

Може да се направи и сайт за търговия с домейни, сайтове, линкове и т.н. Аз също мисля да направя нещо подобно, но още не намирам време.
 
От: За какво бихте ползвали следният домейн

Услуги b2b, работни места за офис служители, партньорства, легализации
 

Горе