За селяните и римляните

ReminD

Well-Known Member
Когато си в Рим правиш като римляните, когато си на село ръсиш като селяните

Повече инфо тук


Май форума им скоро време ще замре напълно... все пак имат по 8 регистрирани потребителя онлайн средно, 5 от които идват от тук, е братя селяни, доживяхме и това да чуем : D и то от простак, който банва за щяло и нещяло в ония форум.

Дискутирайте, че тоя сам си го сложи в гащите, пък темата я заключиха, дайте да си поговорим за селяните и римляните, защото темата си струва.


И на дневен ред стои въпроса : като си римлянин, какво търсиш при селяните?
 
От: За селяните и римляните

По добре първи в селото, отколкото последен в града. Пълен носенс, ама така ми дойде:)
 
От: За селяните и римляните

Аз като селянин да се извиня на @Alf , че го подведох ама сега видях с очите си, че имало и червени звезди. :D

Колкото до темата няма какво да дискутирам отдавна съм си изготвил мнение за човека за това и не го обсъждам и избягвам да говоря с него.
 
От: За селяните и римляните

ей то било яко ,аз ако знаех щях да настоявам да имам червени звезди - даже ако може да ми ги сменят Админите

по темата ---> родих се на село и си ми личи от време на време :)

а за рим то там си е така още от създаването,видях няколко пъти папата(1 май беше) и се отказах...
 
От: От: За селяните и римляните

Аз като селянин да се извиня на @Alf , че го подведох ама сега видях с очите си, че имало и червени звезди. :D

Колкото до темата няма какво да дискутирам отдавна съм си изготвил мнение за човека за това и не го обсъждам и избягвам да говоря с него.

Нищо, няма проблеми. После ще ти компенсирам зелената с 2 червени. Бъзик. Те направо като шерифски тия червените звезди! хаха

Що се отнася до 'римлянина' да си кажа аз моето мнение - според мен просто пробва и ако стане - нещо като на валдес тактиката - и му се връзвате излишно, правете си майтапа и тва е.
 
От: За селяните и римляните

Аз пък се гордея, че съм селянин. Сериозно и двата ми рода идват от село, народни, работливи хора, земеделци, които са обичали да пият червено винце с черен пипер и да хапват препечена сланинка през зимата. Ако някой има проблем с българския селянин, то той не е римлянин, а чист ром (а.к.а мангал). Това без значение от цвета на кожата.
 
От: За селяните и римляните

@Alf Няма проблем не се кося за такива неща. :)

@redrum Всеки е по-голям гражданин от въпросния човек защото не излиза да плюе от терасата по хората като ги нарича селяни. ;)

Не исках да хейтя ама кво да се направи веднъж и на мен да ми се случи.
 
От: За селяните и римляните

Айде бе Алане, чакаме го този форум да умре още откакто ти палнах пиратката отзад :D
 
От: За селяните и римляните

Аз пък се гордея, че съм селянин. Сериозно и двата ми рода идват от село, народни, работливи хора, земеделци, които са обичали да пият червено винце с черен пипер и да хапват препечена сланинка през зимата. Ако някой има проблем с българския селянин, то той не е римлянин, а чист ром (а.к.а мангал). Това без значение от цвета на кожата.

Да, селяните да са живи! Много неправилно се ползва тая дума често.
 
От: За селяните и римляните

Да, селяните да са живи! Много неправилно се ползва тая дума често.

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.
 
От: За селяните и римляните

То не останаха селяни , в моя край в Странджа само пустеещи села. Само селяндури останаха по градовете.
 
От: За селяните и римляните

То не останаха селяни , в моя край в Странджа само пустеещи села. Само селяндури останаха по градовете.

Те ше почнат да се завръщат сега гледай. Глада е голяма работа.
 
От: За селяните и римляните

Те ше почнат да се завръщат сега гледай. Глада е голяма работа.

Ще се изпълни мечтата на Боко всички да гледат добитък и да сеят картофи. ;)
 
От: За селяните и римляните

Времената са трудни не само тук и не само ние ще сме така. И няма нищо лошо да гледа човек добитък и да обработва земя. Малко да се върнем към природата. Е, ако това е целта ни ще е много зле да, все пак тряба да се развиваме като икономика, технологии и т.н. обаче трябва и да се оцелее, а мисълта ми беше, че труда може би все пак може да превърне градския селяндур в селянин от който излиза нещо полезно. Може и да греша, не знам.
 
От: За селяните и римляните

Тая тема уж трябваше да е сеирджийска.
Всички много културни и сериозни обаче и работата пак отива към обичайното и банално "дее*а в ква държава живейм дее*а...".

Скайфокс го тресе Стокхолмския синдром.
 
От: За селяните и римляните

Коментар към мензиса на AnalFart: "умри" - Умирам бе Аналеееееееееее умирам от смях :D поне като оставяш коментари към репутация напиши нещо адекватно, а не се изпуснеш в гащите.
 

Горе