Здравейте, колеги! Предлагам следните услуги!

lili

Member
Рейтинг - 100%
21   0   0
Предлагам следните услуги на вашето внимание!

Здравейте, колеги!

Занимавам се с английски език от десет години и имам натрупан опит в различни сфери на превод. Също така предлагам и услугата писане на статии, както на английски , така и на български език. Гарантирам уникалност на съдържанието, ако се налага статиите да бъдат авторски, и много добра езикова култура и познание на българската граматика, ако става въпрос за пренаписване на статии на български език.

Също така съм и лицензиран преводач, ако някой има нужда от лицензиране на документи.

Предлагам бърза и качествена работа, в уговорения срок.

Мога да ви дам ориентировъчни цени на работа.

Превод на стандартна страница (1800/2000 знака, или 400 думи), от английски език на български език и обратно - от 5 до 10 лв, в зависимост от поставения срок за изпълнение на поръчката и от самата специфика на текста за превод.

Създаване на оригинална статия на английски език(500 думи)- 7-10 лв.

Пренаписване на статии:

- от английски език на английски език (400-450 думи)- 5 лв.
- от български език на български език (450-500 думи)- 3 лв.

Цените са за еднократна поръчка, при наличие на обем на проекта или дългосрочна работа, цените подлежат на коментар и правя процент отстъпка.

Имам публикувани неща в различни сайтове, при интерес веднага мога да ви изпратя линк, за да погледнете и да прецените какъв е стилът ми на писане.

Благодаря за вниманието!

Ще очаквам да се свържете с мен на:
skype: l_i_l_i_t_o
e-mail: [email protected]
или ми изпратете ЛС
 
Последно редактирано:
От: Здравейте, колеги! Предлагам следните услуги!

Колежката е коректна и много кадърна! Поръчах при нея вчера 3 статии пренапис пробно, получиха се много добре, дори ми направи отстъпка. Ето ги, за да се ориентирате в стила на писане:

http://tehnologichno.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D1%81%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%84%D0%BE%D0%BD-samsung-wave-575/
http://tehnologichno.info/новини/мобилен-телефон-fly-q110-tv/
http://tehnologichno.info/новини/мобилен-телефон-sonim-xp-1300-core/

Отдавна не ми се беше случвало да няма какво да коригирам по текстовете, които получих... дори 1 запетайка. Много приятна изненада, препоръчвам я с две ръце :)
 
От: Здравейте, колеги! Предлагам следните услуги!

Сърдечно благодаря за прекрасните думи. Това, че си доволен от статиите, ме радва много. Наистина е приятно да работиш с коректни, честни и интелигентни хора. Радвам се , че намерих такъв човек в твое лице и се надявам занапред да продължаваш да си така доволен от свършената от мен работа!
 
От: Здравейте, колеги! Предлагам следните услуги!

Ако на някого му потрябват подобен род услуги и има интерес, ще чакам да се свърже с мен. Към края на седмицата мога да поемам нови проекти.
Благодаря за вниманието!
 
От: Здравейте, колеги! Предлагам следните услуги!

Имам и няколко готови превода (от английски статии на български език)
на следните теми:

1. Десетте най-интелигентни породи кучета
2. Най-големият атлас на света
3. Петте най-опасни жени на света
4. Най-популарните религии в света
5. Най-използваните езици
6. Най-опасната професия на света
7. Най-скъпата кола на пазара днес
8. Най-скъпият мотор
 
От: Здравейте, колеги! Предлагам следните услуги!

Честита нова 2011 година! Желая много здраве и много професионални успехи на всички!
 
От: Здравейте, колеги! Предлагам следните услуги!

Интересувам се от услугите ти . Имам няколко нови проекта за работа и търся сериозни хора ( в дългосрочен план ) . Пиши на лс . Благодаря за разбирането .
 
От: Здравейте, колеги! Предлагам следните услуги!

Включвам допълнителна услуга - преводи от немски език!
 
От: Здравейте, колеги! Предлагам следните услуги!

Ако ви трябват преводи от и на английски език в по-дългосрочен план, мога да поема още малко работа!
 
От: Здравейте, колеги! Предлагам следните услуги!

Здрасти,

При пренаписване на статии eng > eng какви отстпъки има за количества да речем от 10 и 20 броя?
 

Горе