Знаете ли как се подава ток при изтощен акумулатор?

От: Знаете ли как се подава ток при изтощен акумулатор?

Зареждане или подаване? Ток се подава с хубави кабели, медни с по голямо сечени, поне 16 квадрата. Подава се от автомобил с голям акумулатор, по възможност дизелов.
 
От: Знаете ли как се подава ток при изтощен акумулатор?

що за смахнат линкбилдинг :lol:
леонсио, ти си номер едно :lol:
 
От: Знаете ли как се подава ток при изтощен акумулатор?

+ към + - към - Ако е паднал много може да се наложи да запалиш подаващия захранване автомобил и да го държиш в по високи обороти докато другия успее да запали.
 
От: Знаете ли как се подава ток при изтощен акумулатор?

Зависи коя година и какъв модел е колата,ако напълно е умрял акумулатора ти,малко вероятно е да запали с подаване на ток,най-лесно е да запалиш колата с читав акумулатор и като запали,вдигаш клемите и слагаш умрелия,като само внимаваш да не окъсиш допирайки ги някъде,правил съм го няколко пъти,понеже преди време се занимавах малко с коли.
 
От: Знаете ли как се подава ток при изтощен акумулатор?

+ към + - към - Ако е паднал много може да се наложи да запалиш подаващия захранване автомобил и да го държиш в по високи обороти докато другия успее да запали.

аз и така си го знам
но линка дето постанх пише друго
 
От: Знаете ли как се подава ток при изтощен акумулатор?

Леонс,много зависи каква марка е колата и коя година,ще ти дам пример с един мой познат с пежо 407 бензин около 2005-2006,тръгва да подава ток с него,пали и подава газ,и в момента в който другия автомобил се опитва да запали(започва да дърпа ток) от ауспуха на пежото излиза облак дим и се разнася миризма на развалени яйца,даде му грешка в компа и ходи да му я чистят после.
Не е като на оная реклама на "Карнобатска гроздова" ;)
 
От: Знаете ли как се подава ток при изтощен акумулатор?

Леонс,много зависи каква марка е колата и коя година,ще ти дам пример с един мой познат с пежо 407 бензин около 2005-2006,тръгва да подава ток с него,пали и подава газ,и в момента в който другия автомобил се опитва да запали(започва да дърпа ток) от ауспуха на пежото излиза облак дим и се разнася миризма на развалени яйца,даде му грешка в компа и ходи да му я чистят после.
Не е като на оная реклама на "Карнобатска гроздова" ;)

ако беше направил, както го е описал човека от поста нямаше да има омлет от яйца
 

Горе