Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

uni-web

Well-Known Member
Зъбар да си на днешно време, баси хората се блъскат като ненормални за тея пари. Оня не само, че не иска да ти пломбира чисто здрав зъб, ами и само го стръгна леко за няма и минута-две и ми вика дай сега седем лева, че си изцапах инструментите. Ужас баси идиотите, направо ми идваше да ми плясна един...
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

От един момент стана доста забавно като започна да пускаш теми :clap:

Знае се кои ще ти отговорят и как. Дори да пуснеш тема против войната и отровните газове, един голям процент понеже ти си пуснал темата, ще ти обяснят, как ти нищо не разбираш и че не може без война и отровни газове, а това са съвсем естествени неща, които само на теб ти пречат.

Надявам се да имаш достатъчно бира, ракия и мастика, за да удържиш фронтовете:twisted:

По конкретната ти тема. Ако си плащаш здравни осигуровки и имаш нужда от зъболекар, имаш право на две пломби и едно вадене на зъб безплатно, т.е. което ти се "заплаща" от здравната каса, за годината. В Първомай не знам какви специалисти има, но ... няма нужда на здрав зъб да се слага пломба и щом го е тръкнал дори и малко, значи имаш поне кариес, заради който ти поостъргват разваленото и после да ти сложат пломбата. Въобще не е лесно да си зъболекар. За това приеми, че доста неща в този живот се плащат с парите, за които си се блъскал. Имаш разбира се и вариант да не им даваш и плащаш на тия мародери и зъбите да са ти развалени и да изпопадат. После ти правят едно чейне и само си го изплакваш сутрин и вечер ... изборът е твой :|
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

При мен действа един много изтъркан трик.Викам му чакай ,че ми пречи оръжието да го наместя и си барам смартфона.Само да знаеш какъв ефект има :wink::-o
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Не е лесно да си зъболекар и е нормално услугите да са им скъпи.

Като се започне годините учене и парите за тях. Не един и два зъболекари след известно време имат проблеми с ръцете. Да не забравяме инвестицията в кабинета и разходите по последващо обучение и семинари по света, за да са в час с новите тенденции, знания и прочие.
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Уни, при какви долнопробни зъболекари ходиш! Имам познати зъболекари и ако видят какво си писал директно ще го анатемосат! Хубавото на зъболекарските услуги, че има бол и конкуренцията е много голяма за качество ...
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Ами само този намерих работещ днес братле :(
Уни, при какви долнопробни зъболекари ходиш! Имам познати зъболекари и ако видят какво си писал директно ще го анатемосат! Хубавото на зъболекарските услуги, че има бол и конкуренцията е много голяма за качество ...
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Ама, виж, аз нямам против да ми ги вземе тези пари та и повече, но поне да беше свършил нещо, а той погледна пусна машинката реши да изпроси повече, и накрая ми каза за няма и две мин, дай 7 лева дето си изцапах инструментите които дори не знам дали са били чисти, защото точно преди мен имаше друг. Надали толкова бързо може да си изчисти машинката и другите глупости.
Не е лесно да си зъболекар и е нормално услугите да са им скъпи.

Като се започне годините учене и парите за тях. Не един и два зъболекари след известно време имат проблеми с ръцете. Да не забравяме инвестицията в кабинета и разходите по последващо обучение и семинари по света, за да са в час с новите тенденции, знания и прочие.
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Ами само този намерих работещ днес братле :(

Като цяло винаги ще има такива дето петнат лекарската професия, проблем е че вече голяма част са станали комерсиални копелета - безхаберни комерсиални копелета!
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Точно това исках да кажа и аз, не съм против зъбарите просто тоя е баси наглеца.
Като цяло винаги ще има такива дето петнат лекарската професия, проблем е че вече голяма част са станали комерсиални копелета - безхаберни комерсиални копелета!
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Все-едно някой да дойде до мен да му погледна компа, и за две мин да му кажа имаш вирус, ама няма да ти го оправя трябва да го носиш няколко пъти, и накрая я дай сега седем лева, че ти погледнах компа. Баси, аз съм сигурен, че има и много свестни, но този определено не беше от тях.
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Ако си платил само 7лв да знаеш, че си минал без пари.... Жена ми е зъболекар и знам какво говоря.

Колегата по горе ти е написал колко години се учи, оборудване на кабинет, а и материали използвани всеки ден няма да ти казвам каква цифра са, особено ако даден зъболекар си държи на имиджа и работи качествено и използва продукти с високо качество.

Оборудването на един кабинет може да стигне до 100к - естествено това зависи от много неща.....

П.С. Да не ти се налага да ходиш на зъболекар в УК - в частна практика пломбите почват от 300 паунда
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Тогава, и цените за всичко скачат 3000% щото примерно и аз каквото знам съм го учил близо 8-9 години та и повече.

Ако си платил само 7лв да знаеш, че си минал без пари.... Жена ми е зъболекар и знам какво говоря.

Колегата по горе ти е написал колко години се учи, оборудване на кабинет, а и материали използвани всеки ден няма да ти казвам каква цифра са, особено ако даден зъболекар си държи на имиджа и работи качествено и използва продукти с високо качество.

Оборудването на един кабинет може да стигне до 100к - естествено това зависи от много неща.....

П.С. Да не ти се налага да ходиш на зъболекар в УК - в частна практика пломбите почват от 300 паунда
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

отсега нататък uni-web първо казваш - само да го погледна компа ще ти струва 10 кинти и подминаваш, ако не ти се занимава.Аз така отказвам доста услуги
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Тогава, и цените за всичко скачат 3000% щото примерно и аз каквото знам съм го учил близо 8-9 години та и повече.

Ти сериозно ли сравни това, което си "учил" и това, което правиш със зъболекарската професия?
Интересно, ако хипотетично приемем, че някакво населено място е без зъболекар, а друго без такива като теб, кое ли ще е по-добре и със здрави и оцелели жители?
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Така ще да е вече.
отсега нататък uni-web първо казваш - само да го погледна компа ще ти струва 10 кинти и подминаваш, ако не ти се занимава.Аз така отказвам доста услуги
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Ти сериозно ли сравни това, което си "учил" и това, което правиш със зъболекарската професия?
Интересно, ако хипотетично приемем, че някакво населено място е без зъболекар, а друго без такива като теб, кое ли ще е по-добре и със здрави и оцелели жители?
без такива, като него не може цялото село ще е кабелизирано интернетизирано, по вероятно от гинеколог да има селото нужда отколкото зъбар немаме култура за тва!
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Преглед на Самсунг телефон с проблем във фирмения сервиз е 24 лв.
Колко трябва да струва преглед на човешки зъб?
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Преглед при зъболекар на частно струва средно около 20 лв. Този явно е бил някакъв евтин, щом е таксувал само 7.
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Ок, няма да спорим просто дигам цените яко за всяка една услуга, пък мине ли ми зъбар тройно....
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

До 7 лева ли опря уни , че се оплакваш ? Скоро очаквам тема - Купих си хляб за 80 стотинки - пладнешки обир !
 

Горе