ИЗбор на колело .

shelby

Member
Можели да ми препоръчате някое от колелата Drag ontario i vs ram ht1 vs drag f4 .Търся колело за каране предимно по туристическите маршрути и в морската градина .
 
От: ИЗбор на колело .

А на мен ако може да препоръчате някой софийски парк за съботната ми разходка сред природата.
 
От: ИЗбор на колело .

@harkon принципно в София има много паркове, аз лично карам във 3 парка - Борисовата градина, Южния парк, Парка на красотата (до НДК и CityCenterSofia) и Парк Редута :) Най ми харесва от тези паркове Борисовата и Южния :)
 
От: ИЗбор на колело .

Принципно един приятел кара драг онтарио, за 3 години каране, ако не и повече, смени предна и задна вътрешна гума веднъж, първия път защото се нацепи със 20 км във една стълба точна на ръба, а втория път му се заби кабърче в гумата. Другото което му се счупи беше държача на предната гума, който всъщност го разбихме като се опитвахме да го затегнем. За мен си е доста успешен модел :)
 
От: ИЗбор на колело .

Какъв е този държач? вилката ли?
 
От: ИЗбор на колело .

За избора между онтарио и ht1 казаха ,че на ht1 мнго лесно се късала рамката .
 
От: ИЗбор на колело .

това за късането на рамката за първи път го чувам, какво разбираш под късане на рамката?
 
От: ИЗбор на колело .

Ами стават пукнатини в заварките на рамката и тя се разпада .
ПАк гледах колелата и ми хареса скот саспект 60 .
 
От: ИЗбор на колело .

[FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Потърси в google - Scott Spark Limited Mountain Bike :)
[/SIZE][/FONT]
 

Горе