ИП на хостинг и гоогле бан

monefff

Well-Known Member
Искам да попитам, ако имам 1 хостинг акаунт и домейни водещи към това ип: 80.85.100.10
Тук примерно си имам 5-6 сайта от различни домейни с 1 адсенс акаунт

И сега примерно решавам, че искам още 1 адсенс акаунт.
Там слагам пак 5 домейна, но те да водят към 80.85.100.90 (само последните 2 цифри да са различни)

Така гоогле ще засече ли, че всичко се хоства на 1 хостинг?
 
И едно приятелче ме пита до колко време идват тея пинове от гоогле? Някой има ли си на идея, че аз не съм ги ползвал гууглитата в бг
 
пина гугъл мапс доиде за 4 седмици беше преди години като поисках но е различна услуга на Г



относно иптата на traceroute ще показва предпоследен или дата предпоследи хопа (ип-та) преди твоя е винаги един и същ дори и различен клас ц да ти е ипто ама то за бг дето повечето хостинги са в са в два датацентъра все тая даже дори и да ползваш два различни хостинг доставчика ще показва едно и също дори като две предполсени ипта

може си маскираш сървъра като хостинг компания или да ползваш клаудфлеър така ще дава тяхно ип независимо къде хостваш

иначе гаранции за бан никакви няма освен ако не си премиум публишър
 
От: ИП на хостинг и гоогле бан

Моя пин дойде 1-2 седмици след като заявих 3-ти опит, но аз веднага, когато имах 3ти опит потвърдих с лична карта и писмото като дойде не ми трябваше .. :D
 
Re: От: ИП на хостинг и гоогле бан

Моя пин дойде 1-2 седмици след като заявих 3-ти опит, но аз веднага, когато имах 3ти опит потвърдих с лична карта и писмото като дойде не ми трябваше .. :D
как се заявяват тея опити ? щото той май няма такова :lol:
 
От: ИП на хостинг и гоогле бан

Ами като не ти дойде първия пин до 4 седмици май толкова бяха можеш да заявиш 2-ри пин който ако не дойде след още 4 седмици можеш да заявиш 3-ти пин. Когато заявиш 3-ти пин имаш две опции да чакаш да дойде или да потвърдиш с лична карта веднага след като заявиш 3тия ПИН
 
Re: От: ИП на хостинг и гоогле бан

Ами като не ти дойде първия пин до 4 седмици май толкова бяха можеш да заявиш 2-ри пин който ако не дойде след още 4 седмици можеш да заявиш 3-ти пин. Когато заявиш 3-ти пин имаш две опции да чакаш да дойде или да потвърдиш с лична карта веднага след като заявиш 3тия ПИН
И до тогава моя човек ще бачка за слава и чест? :lol:

Тея гоогле май не ни зачитат много много Българите за живи :lol:
 
От: ИП на хостинг и гоогле бан

И ме ме мотаха доста време с тези 3 опита за пин кода, докато накрая не им пратих сканирана лична карта и още на другия ден кода беше налице:). Освен да пробва направо да прати документа, вместо да дава заявките за пина по стандартния начин.
 
От: ИП на хостинг и гоогле бан

То няма как смисъл няма я опцията :(
Аз като им пратих снимка на лична карта и след 10 минути акаунта ми беше потвърден и след 1-2 седмици ми дойде ПИН-а :D
 

Горе