Игра на тронове

zamunda.net/details.php?id=403345&hit=1
 
Последно редактирано от модератор:
От: Игра на тронове

Ето ти първи епизод и малко са на части, но ще си ги намериш и следващите отстрани :twisted:

[video]http://www.videoclip.bg/watch/320923[/video]
 
От: Игра на тронове

Благодаря Ви, но търся HD рилийзи с бг субтитри, които да мога да сваля от някой тракер или другаде и да си ги гледам на телевизора..

PS: В аренабг няма сийдъри на повечето епизоди :X :X
 
От: Игра на тронове

В пиратсйия залив има с HD качество ето тук, ама дали има субтитри за тоя релийз не знам.
Ето тези може да пасват.
Ето тук го има и с още по-добро ама бг суб йок:)
 
Последно редактирано:
От: Игра на тронове

Благодаря... надявам се, че от арената ще вдигнат сийда утре...ако не ще го гледам с обикновено качество...иначе доста добър филм се очертава..:D
 
От: Игра на тронове

Извинявам се на автора, че в неговата тема, но след като се предполага, че темата е "изчерпана", мога ли да попитам за едно друго заглавие, което от никъде не виждам как да си го сваля.

"Престъпна империя"? Моля!
 
От: Игра на тронове

Извинявам се на автора, че в неговата тема, но след като се предполага, че темата е "изчерпана", мога ли да попитам за едно друго заглавие, което от никъде не виждам как да си го сваля.

"Престъпна империя"? Моля!
Напиши Boardwalk Empire в търсачката на zamunda.se и си готова :wink:
 
От: Игра на тронове

Да. Благодаря ти. Но аз бях отбелязала, че имам проблем с крак-овете :( и някак си мислех, че е достъпен от други места. Както и да е. Ще пробвам пак да се боря :)

Между другото нямам регистрация в Замунда, а само в Арена.
И сега влизам и и Изненада! Нова скрийн и визия ...
 
От: Игра на тронове

Здравейте,

Да върна малко темата към основната тема :) Към тези, които са чели книгите, какво мислите за нововъведенията и показването на неща, които ги няма в поредицата? Мен лично едновременно ми е интересно, но и дразнещо... Предпочитам да ги прочета първо...
 
От: Игра на тронове

Е няма много разлика с книгите, горе долу се следва сюжетната линия.
 
От: Игра на тронове

От арена си свалих и последния. Дори не знам защо на вас не ви се получава.
 

Горе