Идеи за развитие на домейн

Според вас кое е по-пълноценно?

  • Платформа за ревюта от типа trustpilot

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    1

nsevimov

Well-Known Member
Приятели докато се заигравах с търсачката на namecheap случайно ми хрумна домейна hostingtold.me - което в буквален превод е "хостинга ми каза..."

Минаха 5 минути от регистрацията и все още не мога да преценя как да го реализирам под формата на форум или платформа за ревюта като trustpilot.

1. Под формата на форум ще имат възможност да обсъдят добри - лоши страни на дадена компания.
2. Под формата на платформа за ревюта ще имат възможност да си оставят ревюто и просто да напуснат сайта като винаги това ревю се пише в ярост и кофти емоция.
 
Приятели докато се заигравах с търсачката на namecheap случайно ми хрумна домейна hostingtold.me - което в буквален превод е "хостинга ми каза..."

Минаха 5 минути от регистрацията и все още не мога да преценя как да го реализирам под формата на форум или платформа за ревюта като trustpilot.

1. Под формата на форум ще имат възможност да обсъдят добри - лоши страни на дадена компания.
2. Под формата на платформа за ревюта ще имат възможност да си оставят ревюто и просто да напуснат сайта като винаги това ревю се пише в ярост и кофти емоция.
Какъв проблем искаш да решиш?
 
Какъв проблем искаш да решиш?
Хостинг индустрията почна да се ебава прекалено много с хората.. малко са коректните като jump, delta, coolicehost и това ми е идеята да се представят добрите и лошите.
 
не знам за този домейн, моя съвет е да намериш нещо на com щом ще е на английски, а този го пусни в dan да пробваш да го продадеш до догодина.
 
Форум е хубаво като опция, но как ще го като захраниш с посетители? Иначе нищо не пречи да е и двете, че даже си е по-добре така. Трябва, обаче, някак да го обвържеш с други сайтове. Примерно ако някой прави CMS система ;) , то при представянето на последната е много на място да се препоръчва и сайт за анализиране на хостинг услугите. Тук естествено намеквам нещо...
 

Горе