Издирвам вебмастера на parfumi.co

biaaro

Well-Known Member
Писах му на всички мейли, до които се докопах ... ни звук ни стон:)

Някой ако го познава да ми даде актуални контакт данни. Или ако ако е тукашен човека драсне едно лично.

Мерси предварително
 
От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Добре е да кажеш за какво го търсиш за хубаво или за лошо .... да знае дали да се свърже с тебе :D
Сори за спама...
 
От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

То ако е за хубаво щеше да му отговори на мейловете :) - явно е нагазил лука
 
От: От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Добре е да кажеш за какво го търсиш за хубаво или за лошо .... да знае дали да се свърже с тебе :D
Сори за спама...

Търся го за да коригира нещо по сайта си, не е нещо кой знае какво.

То ако е за хубаво щеше да му отговори на мейловете :) - явно е нагазил лука

Нито е за хубаво, нито е за лошо ... чудно ... уж магазин, а от една седмица не мога да се свържа с администраторите. Чак някакви стари собственици намерих ... дават хората актуални данни и пак никой няма насреща.
 
От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Като е магазин пусни му една поръчка и сам ще те потърси :)
 
От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Не това е груба грешка - той каквото е имал да му каже вероятно му го е написал на мейла и за това оня се ослушва та не му се обажда :)
 
От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Да не ти подбива случайно цените
 
Re: От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Не това е груба грешка - той каквото е имал да му каже вероятно му го е написал на мейла и за това оня се ослушва та не му се обажда :)

или не го видял аз хуис мейлите на около седмица ги преглеждам по обстоино
 
От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Да не ти подбива случайно цените

Не, за такова нещо не бих го търсил. Друго е ... Ще го почакам още няколко дена ...
 
От: Re: От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

или не го видял аз хуис мейлите на около седмица ги преглеждам по обстоино

Пускам му през контакт формата, на два служебни мейла и на един дето ми го даде стария собственик. Един и същ мейл го пускам от гмейл и от абв няма начин просто...
 
Re: От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Не, за такова нещо не бих го търсил. Друго е ... Ще го почакам още няколко дена ...
Дано да изскочи, но моя съвет е да не си уреждате въпросите публично. Не е добре и за двете страни, че както се видя последно време и за третата, който е форума.

П.П: Аз пък издирвам един уебмастърът на http://www.zebra-online.com/ - харесах си едни обувки, ама никакъв отговор. :)
 
От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Хаха Успешни online търговци на 1-во число преглеждат мейла. Аз се чудя защо клиентите ми са изумени като им отговоря веднага на мейл пратен в събота в 1 часа през нощта...
 
Re: От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Хаха Успешни online търговци на 1-во число преглеждат мейла. Аз се чудя защо клиентите ми са изумени като им отговоря веднага на мейл пратен в събота в 1 часа през нощта...
Хахах, какво говориш ти. Аз писах на 2 сайта за дрехи, тукашни и нищо от никой. За това обикалям и магазините, защото не получих отговор от тях, а се влюбих в продуктите им. :)

Ама виж как ти помогна, а? Видяхме се, запознахме се и сега и бизнес ще правим, Хахахах. :)
 
От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Да определено беше супер полезна разходката ми до София... Семинара беше полезен, срещата с теб и бизнеса ни после :) сумати ваучери и бонуси там, а едната лекторка още я сънувам :D мисля че се сещаш коя :D
 
Re: От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Да определено беше супер полезна разходката ми до София... Семинара беше полезен, срещата с теб и бизнеса ни после :) сумати ваучери и бонуси там, а едната лекторка още я сънувам :D мисля че се сещаш коя :D
Да, сещам се. Беше и с много добра презентация. :)
 
От: Re: От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Дано да изскочи, но моя съвет е да не си уреждате въпросите публично. Не е добре и за двете страни, че както се видя последно време и за третата, който е форума.

П.П: Аз пък издирвам един уебмастърът на http://www.zebra-online.com/ - харесах си едни обувки, ама никакъв отговор. :)
88811-ck-1.jpg

Признай си, че са тия :lol:
 
От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Абе само на мен ли така ми се струва че тия май не познават парите
 
Re: От: Re: От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

88811-ck-1.jpg

Признай си, че са тия :lol:
Хахаха, да точно тези са. :) Имаше и гумени гърди към тях с отстъпка. Но и там не ми отговориха при заявка. Виж за гумените ци*2 ги разбирам, и аз не бих си отговорил. :)

@mantaman, както точно имаш предвид? Скъпи стоки или?
 
От: Издирвам вебмастера на parfumi.co

Да гледам некакви чехли по стотина лв.
 

Горе