Изключване на SSL функция от WP better security

traiki

Well-Known Member
Направих страшната глупост да активирам SSL защитата, а хостинга ми не я поддържа... Сега не мога да влезна нито в сайта, нито в контролния панел. Така, че как мога да я изключа и да си оправя сайта... Имам архивирана база данни от преди 1 час някъде, преди да пусна SSL. Ще стане ли ако я кача наново?
 
От: Изключване на SSL функция от WP better security

Отвори wp-config.php и виж за тези два реда:

Код:
define('FORCE_SSL_LOGIN', true);
define('FORCE_SSL_ADMIN', true);

Като ги намериш ги изтрий и виж дали ще може да се логнеш в админ-а на сайта.
 
От: Изключване на SSL функция от WP better security

Супер :) Ако имаш проблеми питай смело, ще помагаме.
 
От: Изключване на SSL функция от WP better security

Слагам една тема и ми казва да направя следното rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/gradkvpx/public_html/wp-content/themes/strapvert/featured-content.php on line 1 . Само, че явно го пиша грешно във файла и не става нищо... ето така изглежда първи ред
<?php $featured_posts = strapvert_get_featured_posts(); rsort( $sticky); ?>
как трябва да изглежда след като го редактирам?
 
От: Изключване на SSL функция от WP better security

Слагам една тема и ми казва да направя следното rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/gradkvpx/public_html/wp-content/themes/strapvert/featured-content.php on line 1 . Само, че явно го пиша грешно във файла и не става нищо... ето така изглежда първи ред как трябва да изглежда след като го редактирам?

Доколкото видях, тази грешка си е на разработчиците на темата, във форума на WordPress съветват да се изтегли актуалната версия от тук. Иначе лесно може да го редактираш, смени следното:

от:
Код:
<?php $featured_posts = strapvert_get_featured_posts(); rsort( $sticky ); ?>

на

Код:
<?php $featured_posts = strapvert_get_featured_posts(); ?>
 
От: Изключване на SSL функция от WP better security

Сега пък стана друг проблем... не мога да си влезна в админ панела.. :D ръчках някакви настройки по WP better security... и ми изписва това като искам да влезна "The connection to сайта.eu was interrupted while the page was loading." .

ПС: Втори въпрос. Възможно ли, е от дадена настройка на WP better security да забраня редактирането на темата, която съм сложил от админа панела. На другите ми сайтове, на които не съм правил никакви настройки още на този плъгин ми позволява да редактирам темата, т.е да сменявам банери, лога, без да се ровя по кодовете в php страниците... До скоро я имах тази опция, но след като вкарах препоръчителните настройки на плъгина и изчезна... Така, че явно, е от нея, но не знам коя настройка да изключа, за да използвам редактора на темата от админ панела...
 
От: Изключване на SSL функция от WP better security

Сега пък стана друг проблем... не мога да си влезна в админ панела.. :D ръчках някакви настройки по WP better security... и ми изписва това като искам да влезна "The connection to сайта.eu was interrupted while the page was loading." .

ПС: Втори въпрос. Възможно ли, е от дадена настройка на WP better security да забраня редактирането на темата, която съм сложил от админа панела. На другите ми сайтове, на които не съм правил никакви настройки още на този плъгин ми позволява да редактирам темата, т.е да сменявам банери, лога, без да се ровя по кодовете в php страниците... До скоро я имах тази опция, но след като вкарах препоръчителните настройки на плъгина и изчезна... Така, че явно, е от нея, но не знам коя настройка да изключа, за да използвам редактора на темата от админ панела...

Какво стана, оправи ли проблема? За проблема с редактора, може да го оправиш от настройките на плъгина, ако не се лъжа в Tweak Settings имаш опцията да забраниш или не редактора.
 
От: Изключване на SSL функция от WP better security

Оправих го.... като изтрих всичко и започнах наново :D Добре, че още не съм качвал нищо, че да ме е яд...
 

Горе