Изкупувам уникални статии на тема образование

kamentk

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
59   0   0
Какво търся?

Търся всякакви статии на тема образование.

Имате готова статиия на някаква тема свързана с образованието и нямате какво да я правите - СУПЕР! Аз съм вашият човек. Изпращате ми заглавие на статията, няколко последователни изречения от нея, както и колко пари и търсите. Ако ми допадне - стискаме ръцете и се договаряме как ще направим размяната. Ако не всеки продължава по пътя си.

Имате идея за статия на тема образование - СУПЕР! Написвате материала, изпращате ми заглавие на статията, няколко последователни изречения от нея, както и колко пари и търсите. Ако ми допадне - стискаме ръцете и се договаряме как ще направим размяната. Ако не, винаги можете да продадете статията във форума.

Искате да изкарате няколко лева набързо - СУПЕР! Измисляте яко заглавие за статията, написвате материала, изпращате ми заглавие на статията, няколко последователни изречения от нея, както и колко пари и търсите. Ако ми допадне - стискаме ръцете и се договаряме как ще направим размяната. Ако не, винаги можете да продадете статията във форума.

Колко ще платя?
Колкото вие кажете - ако цената не ме устройва ще ви кажа в прав текст и вече ще мислим какво да направим. АКо ме устройва е ясно. Нека всеки сам оцени труда си. За хубави материали с радост ще отворя кесията.

Как ще платя?
ePay.bg. В краен случай Paypal, но не винаги имам балан там.

FAQ:
Пиша статии на всякакви теми, може ли да ми зададеш тема и аз да ти направя статия?
НЕ! Имам хора с които работя в такъв сучай.
Може ли да спинна някоя статия или да я пренапиша?
НЕ! Търся ново, оригинално съдържание. Ще проверявам много за такива неща. Не се надявайте, че ще мине номера.
Колко статии ще купиш?
Предвид нишата предполагам, че няма да има много предложения, но да кажем първоначално до 20 статии.
Новини вършат ли ти работа?
Да, но повече от 45-50 стотинки за 100 думи няма да платя. Имайте го предвид, ако тепърва ще пренаписвате новини.
Защо не си наемеш копирайтър и да му поставиш задачата да ти напише въпросните материали?
Защото искам да видя повече предложения. Пък и темата се надявам да стои отворена постоянно и да се зхранвам с най-различни маериали.

Благодаря на отзоваващите се. Ако има някаква неяснота пишете в темата. На ЛС ми пишете единствено с конкретни оферти.

Поздрави :)
 
От: Изкупувам уникални статии на тема образование

Уж много копирайтъри има във форума, всеки с тема, за сега само едно конкретно предложение и едно за което очаквам да ми предложат заглавия и примерни абзаци. Никой ли няма нещо изостанало?
 
От: Изкупувам уникални статии на тема образование

Дай цени за да изглежда по)сериозно
 
От: Изкупувам уникални статии на тема образование

Открих статия в компютъра си на тема: Как можем да стимулираме желанието за образование в детето си?
Дължина: Точно 500 думи
Искаш ли я?

Човек, нали водим кореспонденция с теб на ЛС? Пиши само там, че се обърквам кое къде. Иначе темата е актуална.
 
От: Изкупувам уникални статии на тема образование

Дай цени за да изглежда по)сериозно

Еми мисля, че достатъчно ясно съм казал, че всеки трябва да определи колко струва труда му и според примерния абзац мога да кажа дали бих дал толкова пари или не. Очаквам цени от сорта на стандартните 1 лв за 100 думи. Ако е нещо много добро съм склонен да платя и повече, ако е нещо не много добро и автора му иска малка сума пак съм склоен да го взема за някоя сателитка. За това не конкретизирам :)
 
От: Изкупувам уникални статии на тема образование

ЪП ЪП ЪП!! Хора предлагайте нещо, защо така? Никой ли няма изостанали статии или пък интерес към темата? Не мога да повярвам при толкова много копирайтъри. До момента само един потребител ми е обещал две статии, но го чакам да ги довърши. Не мога да допусна, че никой не е писал нещо за образование. Ясно ми е че темата е странно зададена, но все пак. Дори и само идея за заглавие да имате пак ми пишете да ме питате дали ме устройва и да се разберем дали да продължите работа. Не допускам че няма свободни копирайтъри.
 
От: Изкупувам уникални статии на тема образование

ЪП ЪП ЪП!! Хора предлагайте нещо, защо така? Никой ли няма изостанали статии или пък интерес към темата? Не мога да повярвам при толкова много копирайтъри. До момента само един потребител ми е обещал две статии, но го чакам да ги довърши. Не мога да допусна, че никой не е писал нещо за образование. Ясно ми е че темата е странно зададена, но все пак. Дори и само идея за заглавие да имате пак ми пишете да ме питате дали ме устройва и да се разберем дали да продължите работа. Не допускам че няма свободни копирайтъри.
Ако те устройва утре към 17:00 часа да има 3 статии?
 
От: Изкупувам уникални статии на тема образование

Имам някои идеи, едната от които в готов вид. Не мога да пиша ЛС. Бихте ли ми изпратили имейл или скайп?
 
От: Изкупувам уникални статии на тема образование

Писах Ви съобщение, за да се свържем и да се разберем. Темата продължава да е актуална.
 
От: Изкупувам уникални статии на тема образование

Имам оферта, ако може ЛС с вашата е-поща.
 
От: Изкупувам уникални статии на тема образование

Изпратил съм Ви съобщение.
 
От: Изкупувам уникални статии на тема образование

Какво търся?

Търся всякакви статии на тема образование.

Имате готова статиия на някаква тема свързана с образованието и нямате какво да я правите - СУПЕР! Аз съм вашият човек. Изпращате ми заглавие на статията, няколко последователни изречения от нея, както и колко пари и търсите. Ако ми допадне - стискаме ръцете и се договаряме как ще направим размяната. Ако не всеки продължава по пътя си.

Имате идея за статия на тема образование - СУПЕР! Написвате материала, изпращате ми заглавие на статията, няколко последователни изречения от нея, както и колко пари и търсите. Ако ми допадне - стискаме ръцете и се договаряме как ще направим размяната. Ако не, винаги можете да продадете статията във форума.

Искате да изкарате няколко лева набързо - СУПЕР! Измисляте яко заглавие за статията, написвате материала, изпращате ми заглавие на статията, няколко последователни изречения от нея, както и колко пари и търсите. Ако ми допадне - стискаме ръцете и се договаряме как ще направим размяната. Ако не, винаги можете да продадете статията във форума.

Колко ще платя?
Колкото вие кажете - ако цената не ме устройва ще ви кажа в прав текст и вече ще мислим какво да направим. АКо ме устройва е ясно. Нека всеки сам оцени труда си. За хубави материали с радост ще отворя кесията.

Как ще платя?
ePay.bg. В краен случай Paypal, но не винаги имам балан там.

FAQ:
Пиша статии на всякакви теми, може ли да ми зададеш тема и аз да ти направя статия?
НЕ! Имам хора с които работя в такъв сучай.
Може ли да спинна някоя статия или да я пренапиша?
НЕ! Търся ново, оригинално съдържание. Ще проверявам много за такива неща. Не се надявайте, че ще мине номера.
Колко статии ще купиш?
Предвид нишата предполагам, че няма да има много предложения, но да кажем първоначално до 20 статии.
Новини вършат ли ти работа?
Да, но повече от 45-50 стотинки за 100 думи няма да платя. Имайте го предвид, ако тепърва ще пренаписвате новини.
Защо не си наемеш копирайтър и да му поставиш задачата да ти напише въпросните материали?
Защото искам да видя повече предложения. Пък и темата се надявам да стои отворена постоянно и да се зхранвам с най-различни маериали.

Благодаря на отзоваващите се. Ако има някаква неяснота пишете в темата. На ЛС ми пишете единствено с конкретни оферти.

Поздрави :)

Добър вечер,
актуална ли е все още обявата Ви?
 
От: Изкупувам уникални статии на тема образование

Здравейте,
извинете за закъснелия отговор.

Да, темата е актуална. Очаквам повече информация от Вас на лично съобщение.

Поздрави :)
 
От: Изкупувам уникални статии на тема образование

Здравейте,
Ако ви притеснява това че акаунтът ми е нов можем да направим skype връзка. На разположение имам,според мен,образователни 11 статии.Ако сте заинтересовани пишете на лично или на:
skype: ivailo.ivanov.1994
tel.: 0895468763
 
От: Изкупувам уникални статии на тема образование

Хайде моля да не ми предлагате написване на статии. Търся нещо готово. Защо търся такова си е моя работа. Имам копирайтър, който си получава периодично задачки. Търся нещо различно. Ако някой има готови, отлежали статии да драска :)
 

Горе