Изоставени летища

Maverick

Well-Known Member
Някой знае ли къде има изоставени летища в близост до гр. Пловдив?
 
От: Изоставени летища

Безстопанствени летища в района няма. Има такива неизползваеми (през по-голямата част от годината), но не можеш да влезеш в тях.
 
От: Изоставени летища

Ми тогава какви глупости ми говорят по новините (ТВ и онлайн медии).
 
От: Изоставени летища

Е сякаш за първи път говорят такива неща по ТВто че да се чудиш...
 
От: Изоставени летища

Я кой ще ме осветли кво разправят, че аз такива неща не следя?
П.П. Мав, тъкво си викам аре пак ще има гонки, може и с дронове този път или нещо пейнбол стратеджи гейм на живо и щях да питам къде да нося парите за участие в проекта:wink:
 
От: Изоставени летища

Относно идеята да дават летища на малоумниците.
Според мен е по-добре да ремонтират по-малко натоварени междуселски пътища и примерно един път в седмицата да ги затварят и там да се трепят...

ако са искали да плащат за писта, досега да са си направили :oops:
 
От: Изоставени летища

pa_lta, по случай това, че се правят много гонки и импровизирани дрифтове не само през тъмните часове на денонощието ами и през светлите. И за да е по-безопасно се говори да се предоставят изоставени летища за тези цели.
 
От: Изоставени летища

Е как нещо ще е безопасно когато е изоставено и оставено на произвола?
 
От: От: Изоставени летища

pa_lta, по случай това, че се правят много гонки и импровизирани дрифтове не само през тъмните часове на денонощието ами и през светлите. И за да е по-безопасно се говори да се предоставят изоставени летища за тези цели.
Е то до София си имат писта - забравих квартала/ селото, до Пловдив има в Калояново - за другите градове не знам, но тези литища с едни пукнатини при един дрифт с голяма скорост да не говорим какви "веселби" стават:mad:
 
От: От: Изоставени летища

..но тези литища с едни пукнатини при един дрифт с голяма скорост да не говорим какви "веселби" стават:mad:

Бе не е баш така щото хасфалта на летището е бая едрозърнест и специален и държи много гумата ама както и да е тва е друга тема. Като цяло идеята е да се трепят келешите далеч от невинните хорица без да страдат последните, както почти винаги се получава. Има хляб в тва.
 

Горе